• Itálie

• slovenský

Drama / Erotický

Itálie, 1991, 111 min

"Od pramene k ústí..." "je to stará potrhlá lesba proto jsem si jí vzal" "miluju Tě!!!!!!!!!!komu tykáš ty děvko"(24.2.2012)

• Anderton

Papriku sme kedysi na základke sledovali ako regulérny erotický film, pri ktorom nás zaujímali len kozy (a všetko iné) štedro obdarenej Debory. Že sa jedná o film kedysi ambiciózneho talianskeho tvorcu, ktorý sa postupne zošupával z piedestálu do bahna, nám bolo jedno. Pozerať to po rokoch je tak zážitok veľmi podivný. Je to dobrý erotický film, keď je to dramatická sračka? Hlavne, že má nad čím Tinto po večeroch masturbovať. Ja som to pri Paprike praktizoval naposledy pred viac ako dvoma dekádami.(10.5.2014)

8/10 Jakozto Hornak nemuzu jit s hodnocenim pod 8 - te pani byla v dobe vzniku plna nejenom podprsenka ale i filmove rubriky v serioznich ceskoslovenskych periodicich. A i na zaklade tech par releasovych fotek jsem mel jeste pred filmem divoke sny ;]]] Samotny film, uz si uplne nepamatuju (radsi ;]]), ale bylo tam par veselych momentu - stejny uhel zbrani kapitana a jak se nekteri z klientu dokazali vlomit do svych roli... Mimochodem sorry ale v italskem pornu vetsinou vystupuje OPRAVDOVY Rocco a jelikoz jsem ho v zadnem ze zaberu nevidel, muzu rict, ze se o zadne porno nejedna. Mozna by s na margo TB dalo spekulovat o italske variante Russ Meyera a v tomto konkretnim pripadu na hodne EURO verzi Pretty Woman. A mezi nami devcaty o Robertsove Julii se mi nikdy nezdalo...(18.1.2008)

• hippyman

ať už soft porňáč, nebo hard eroťák, především nutno říct, že je to pubertální nízkorozpočtovej počin pro milovníky stupidních scénářů, dementních hlášek a obrovských bobrů, no parodie sama sebe... sorry, ale hodina byla až až! odpad!(15.6.2009)

Cituji kolegu: "Nic niterného, ani naopak silně zkaženého. Tinto Brass byl řemeslník. Nic víc ani nic míň." Souhlas. Moc dobrý řemeslník! A vzhledem k tomu, že v celém filmu padne jen pár facek, zato se tu neustále vesele souloží - ve sklepě, v přízemí, v patře... a nepromešká se ani příležitost ve vlaku, to vše okořeněno rozpustilou hudbou, vesele cválající do rytmu přírazů, a zarámováno ne nezajímavým příběhem, kterak si holčina našla práci, co jí sedla jak prdel na hrnec (pardon :-) volám z celých plic: BRAVO ! Víc takových filmů, víc Tinta Brasse, víc "alespoň trochu vykřičených domů" (řečeno s doktorem obého práva Karlem Zajíčkem - Konto separato). Lidi nám budou víc souložit a míň se nám vraždit. A taky bude míň válek... Make love, not war !!!! P.S. samozřejmě, že ty čtyři hvězdy jsou jen pro UNCUT... Sestříhané je to zprasené tak na jednu slabou hvězdu, o tom žádná.(30.12.2012)