• Itálie

• slovenský

Drama / Erotický

Itálie, 1991, 111 min

• Šandík

Film, který se stupiditou děje prakticky neliší od "myšlenkové komplikovanosti" pornofilmů. Jak je možné, že tenhle brak, plný velmi průměrného herectví, nijaké režie, nevtipného humoru a trapného softporna, má na CSFD 53%? Přiznávám bez mučení, že jsem, navnaděn zdejším vysokým hodnocením, čekal něco zcela jiného. Snad proto, že jediný další Brassův film, který jsem kdy viděl - Caligula, ač také žádný zázrak, a také plný perverzní a dekadentní erotiky, přecejen není úplně špatně natočený a za (jedno) shlédnutí stojí. Teď už ovšem vím, že Caligula je doslova filmový skvost oproti této podivné slátanině, která snad může uspokojit jedině filmové masochisty, milovníky totálně béčkových filmů a ctitele neskrývané filmové dekadence. Jednu hvězdičku uděluji za celkem slušnou kameru, občas i povedený vtip (spočítat by se ovšem daly asi tak na prstech jedné ruky) a místy i náznaky jakéhosi herectví... Celkový dojem: 20% Zajímavé komentáře: EdaS, hippyman, RomanHyde(23.12.2009)

• hippyman

ať už soft porňáč, nebo hard eroťák, především nutno říct, že je to pubertální nízkorozpočtovej počin pro milovníky stupidních scénářů, dementních hlášek a obrovských bobrů, no parodie sama sebe... sorry, ale hodina byla až až! odpad!(15.6.2009)

• corpsy

Nudné soft porno s preplácanými hereckými (?) výkonmi.(11.4.2011)

• Anderton

Papriku sme kedysi na základke sledovali ako regulérny erotický film, pri ktorom nás zaujímali len kozy (a všetko iné) štedro obdarenej Debory. Že sa jedná o film kedysi ambiciózneho talianskeho tvorcu, ktorý sa postupne zošupával z piedestálu do bahna, nám bolo jedno. Pozerať to po rokoch je tak zážitok veľmi podivný. Je to dobrý erotický film, keď je to dramatická sračka? Hlavne, že má nad čím Tinto po večeroch masturbovať. Ja som to pri Paprike praktizoval naposledy pred viac ako dvoma dekádami.(10.5.2014)

• Ded@M@tes

To je teda filmeček. U půlky člověk nechápe co se děje a většinu filmu se spíš téhle komedii zasměje a navíc je to plné úchyláren incest atd. a to skoro vše odehrávající se v bordelu. ( Hodnocení: 3/10 )(10.2.2015)