Superpolicajti z Miami

• Itálie

Miami Supercops

• Itálie

Miami Supercops (I poliziotti dell'ottava strada)

Trinity: Good Guys and Bad Guys

• Československo

Superpolicajti z Miami

Akční / Komedie / Krimi

Itálie, 1985, 93 min

Absolutně nic nového, zajímavého ani extra vtipného. TH a BS se potkávají jako že po letech u starého případu. Pěsti lítají vzduchem a protivníci padají ještě než se jich někdo dotkne, s výraznými zvuky. Zajímavostí tohoto filmu jsou dvojí dabing, první vyrobený narychlo v malém počtu dabérů (Sejk, Saic a Tůma mluví dohromady asi šedesát postav, v hlavních rolích Oliva a Zavřel), a druhý už z éry odfláknutých dabingů z dílny NOVY (Mrkvička, Schánilec).(26.8.2016)

Maličko vyčpělé ... Co se dá dělat, "Superpolicajti" nepatří k těm, kteří nestárnou - a jejich kousky už nejsou zdaleka tak úderné ani třeskutě zábavné jako kdysi. Nicméně dobrosrdečná povaha, milá naivita i silné svaly jim zůstaly - a nezdráhají se jít přímo na věc, takže není na škodu si jejich příběh čas od času připomenout. Nostalgické 3*(23.3.2012)

• bloom

V tomto filmu jim to už nejde jako za mlada. Film má dva dabingy: jednou Terence a Buda dabují Ladislav Mrkvička a Jan Schánilec, podruhé Petr Oliva a Jiří Zavřel.(22.2.2006)

Oba zestárli, ale pořád hrají skvěle!(22.4.2012)

Tenhle film jsem jako děcko úplně zbožňoval. Měli jsme ho snad i jeden čas na videokazatě. Myslím, že vybudoval mé povědomí o jednom typu syžetu. Možná by stála za úvahu kombinace motivů ze Supermana a Policejní akademie, či jinými kriminálkami, kde mají samotní policajti problémy a jsou vtaženi do vyšetřování jako podezřelí. Konec úvah.(20.9.2009)

• - Ve scéně na začátku přestřelky ve skladišti, kdy si indián Charlie svléká košili a ukazuje, že pod ní má prostřílenou vestu, má v ní kulky i s nábojnicemi. (Stejšn)

• - Při velké automobilové honičce při cestě na zápas amerického fotbalu na záběru z kamery uvnitř auta zatáčí auto doleva, při dalším záběru z kamery v křižovatce se ale vytáčí doprava. (PX)

• - Sedmnáctý film dua Spencer a Hill. (J.Trinity)