Superpolicajti z Miami

• Itálie

Miami Supercops

• Itálie

Miami Supercops (I poliziotti dell'ottava strada)

Trinity: Good Guys and Bad Guys

• Československo

Superpolicajti z Miami

Akční / Komedie / Krimi

Itálie, 1985, 93 min

• Pepinec

Odkojen nekonečným kolovrátkem dvojice Tupej-Vostrej musím želbohu konstatovat, že ke konci jejich filmového manželství otáčky kolovrátku pozvolna ztrácely na ostrosti a zůstávala jen všudypřítomná otupělost.(24.7.2013)

Ze začátku sem to chtěl vážně vypnout, vidět totiž Buda s pistolí hrát policistu se opravdu nedá uvěřit, když ale tohle člověk překlene tak nakonec zjistí, že se dívá na nekomplikovaný příjemný film.(2.7.2007)

Spíš slabší komedie slavné dvojky Hill-Spencer. Na jejich komedii bych očekával daleko více humorných scén.(21.7.2015)

Chlapci nám trochu zestárli, ale pecky dávájí pořád skvělé. Toto je jediný společný film, který jsem viděl až dnes, v roce 2010. Bohužel to již není ono. Pecky dávájí sice skvělé, ale jen občas (bohudík za skvěle zvládnutou závěrečnou přestřelku-rvačku), vtipy jsou omezeny na minimum, a hudba již taky není to co to bývalo. Ale pořád, jsou tam oba dva, a já proto nemohu jinak, než za plný počet! Jen lituji toho dabingu, ten je strašný :( EXTRÉMNĚ HROZNÉ KOMENTÁŘE (1): Greenpeacak(9.3.2010)

• Snorlax

Místo pěstí revolvery, místo humoru nuda a dokonce se mi zdá, že ani mezi dvojicí Spencer a Hill to neklape. K tomu všemu ještě strašně tuctová hudba v rytmu diska, kdo je zvyklý na De Angelisovi, bude výrazně zklamán, protože La Biondovi jsou sice uznávanými italskými pionýry diska, ale úrovní se blíží k tomu našemu pionýrovi jménem Michal David. Bléé.(20.10.2013)