Superpolicajti z Miami

• Itálie

Miami Supercops

• Itálie

Miami Supercops (I poliziotti dell'ottava strada)

Trinity: Good Guys and Bad Guys

• Československo

Superpolicajti z Miami

Akční / Komedie / Krimi

Itálie, 1985, 93 min

Chlapci nám trochu zestárli, ale pecky dávájí pořád skvělé. Toto je jediný společný film, který jsem viděl až dnes, v roce 2010. Bohužel to již není ono. Pecky dávájí sice skvělé, ale jen občas (bohudík za skvěle zvládnutou závěrečnou přestřelku-rvačku), vtipy jsou omezeny na minimum, a hudba již taky není to co to bývalo. Ale pořád, jsou tam oba dva, a já proto nemohu jinak, než za plný počet! Jen lituji toho dabingu, ten je strašný :( EXTRÉMNĚ HROZNÉ KOMENTÁŘE (1): Greenpeacak(9.3.2010)

• kingik

Opravdu nechápu proč tyhle nezábavné filmy vznikly.....a ještě víc nechápu že se u nich někdo může smát.....(23.2.2009)

• Flego

V polovici osemdesiatych rokov zrejme slávnej dvojice dochádzal dych, lebo tento film je slabý odvar na čo sme boli zvyknutí.(30.9.2007)

Předposlední společný film tehle legendární dvojice. Tady se jedná víc o akční komedie než čistě jen o komedie. Poměrně hodně tu používají zbraně ,ale staré dobré pěsti rovněž nepřijdou nazmar.(8.12.2007)

Spíš slabší komedie slavné dvojky Hill-Spencer. Na jejich komedii bych očekával daleko více humorných scén.(21.7.2015)

• - Sedmnáctý film dua Spencer a Hill. (J.Trinity)

• - Při velké automobilové honičce při cestě na zápas amerického fotbalu na záběru z kamery uvnitř auta zatáčí auto doleva, při dalším záběru z kamery v křižovatce se ale vytáčí doprava. (PX)

• - Ve scéně na začátku přestřelky ve skladišti, kdy si indián Charlie svléká košili a ukazuje, že pod ní má prostřílenou vestu, má v ní kulky i s nábojnicemi. (Stejšn)