Dvojníci

• Itálie

Non c'è due senza quattro

• slovenský

Dvojníci

Double Trouble

Akční / Komedie

Itálie, 1984, 99 min

Opět další film, který si odemě zaslouží plný počet. Dobý námět, dobré zpracování. Už kvůli tomu, že filmy s těmahle dvěma mají určitou jisku. Vtip nechybí a hlavně ty jejich rvačky :-D. No jinak v tomhle filmu hodnotím taky prostředí a pěknou hudbu, kterou celý film doprovázela.(10.2.2008)

Naši staří známí široký a úzký se nám zde představí dokonce dvakrát. Jednou jako obvyklí ranaři a podruhé jako zakřiknutí šlechtici. Spoustu gagů a efektních bitek nám zaručuje další skvělou komedii Buda Spencera a Terence Hilla.(5.8.2006)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,700,000(10.4.2010)

Další z dlouhé řady italských komedií s oblíbeným duem. Opravdu vzenešené vtipy, které polechtají bránici. Své věrné "kopie" si zahrála skutečně hezky, až jsem nevěřil, že toho jsou pánové schopni.(12.9.2008)

Lehká dobrá komika v podání nepřehlédnutelné komické dvojice minulého staletí.....pěkné.(21.7.2007)