Dvojníci

• Itálie

Non c'è due senza quattro

• slovenský

Dvojníci

Double Trouble

Akční / Komedie

Itálie, 1984, 99 min

For ME 82%(3.8.2007)

Sice se nejedna o jeden z nejlepsich filmu tehle dvojice, ale jedna se o jeden z mejch nejoblibenejsich. Zapletka je tentokrat docela zajimava a cely je to postaveny na kontrastu mezi "dobytkama" SaH a slusnakama SaH. Kdyz jsou na scene "dobytci", tak je vse pri starem, dobry hlasky, dobry bitky a vtipky tezici z neznameho prostredi. Ale kdyz jsou na scene slusnaci, tak je to proste rezba, vystraseni Spencer a Hill jsou proste nejlepsi a zaverecna bitka je perfektni. Jediny, co bych filmu vytknul, je jedna, stale se opakujici, pisnicka. A taky mi prislo, ze Spencer dost zestarl a hodne pribral, ale jinak je vse pri starym.(6.8.2006)

Bud Spencer a Terence Hill tentokrát v čtyřroli - dvojnásobně troublestické. Scénář : Marco Barboni. Kamera : Silvano Ippoliti a Hélio Silva. Hudba : Franco Micalizzi.(24.7.2011)

• kingik

Podle mě jeden z nejslabších filmů s dvojicí Terence Hill a Bud Spencer. Píšu raději film, protože na komedii tam bylo zatraceně málo gagů a když se nějaké přece jen jako zázrakem objevily, tak nic. Opět jsem se ani jednou neusmál a překvapivě i bitek bylo pomálu. Fakt slabota. Mé hodnocení: 20%(17.12.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,700,000(10.4.2010)