Dvojníci

• Itálie

Non c'è due senza quattro

• slovenský

Dvojníci

Double Trouble

Akční / Komedie

Itálie, 1984, 99 min

Klasická, ale predsa trošku iná, grotesktná komédia dua Hill - Spencer.(6.4.2011)

Opět další film, který si odemě zaslouží plný počet. Dobý námět, dobré zpracování. Už kvůli tomu, že filmy s těmahle dvěma mají určitou jisku. Vtip nechybí a hlavně ty jejich rvačky :-D. No jinak v tomhle filmu hodnotím taky prostředí a pěknou hudbu, kterou celý film doprovázela.(10.2.2008)

Jedna z nejlepších komedií dua Hill/Spencer. Jediné co mi prožitek z filmu kazilo, byl otřesný „přiteplený“ český dabing. Jinak to ovšem byla solidní brazilská jízda, kterou si dosyta užila nejen hlavní dvojka, ale i diváci. Velké množství dobrých hlášek a nezapomenutelných postav (vojáci, šoféři) – to byl velice dobrý základ k natočení dobré komedie. Všudypřítomný humor neztrácel ani na chvíli šťávu, pěkné prostředí, tanečnice i hudba – takže nemám důvod si na nic stěžovat. Jen ten dabing…(30.11.2015)

• ivishka

Tyhle dva nevím proč nemám od svého útlého věku ráda. Asi na tom dělá dost to,že i Terence Hill připomíná bývalého spolužáka,kterého jsem neměla moc ráda - prostě nesympatie.(14.7.2012)

Tito dva frajírci a jejich filmy jsou doslova kultovním počinem. Ne snad jednotlivé filmy, ale to co společně dokázali je obdivuhodné. Jedna z nejznámějších a nejtypičtějších filmových dvojic všech dob. Klobouk dolů před nima, ti chlapíci měli vážně šťávu a jejich filmy nepostrádaly zábavu i napětí. Ale především vtip a komické situace jsou nejsilnějšími zbraněmi filmů, ve kterých se bok po boku objevili Bud Spencer a Terence Hill. 75%(3.1.2008)