Dvojníci

• Itálie

Non c'è due senza quattro

• slovenský

Dvojníci

Double Trouble

Akční / Komedie

Itálie, 1984, 99 min

Naši staří známí široký a úzký se nám zde představí dokonce dvakrát. Jednou jako obvyklí ranaři a podruhé jako zakřiknutí šlechtici. Spoustu gagů a efektních bitek nám zaručuje další skvělou komedii Buda Spencera a Terence Hilla.(5.8.2006)

Pecka film. Hodně rvaček, HUDBA OPRAVDU EXTRÉMNÍ, a vtipy přímé i nepříme. A to jak to Bud s Terencem zahráli....FAMÓZNĚ! Jedinou vadou na kráse je dabing, naši oblíbenci to holt nejsou :((11.3.2010)

Vím, že SaH nebyli nikdy obdivuhodní herci, ale každému z nich tahle dvojrole opravdu sedla. Myslím, že recept "strčte dva maníky do prostředí, ve kterém nikdy nebyli" jim jde nejlépe. TEN FAKT, DRAHÝ BRATRANČE, ŽE SI NECHÁVÁ ŘÍKAT TANGO V ZEMI SAMBY NÁM NAPOVÍDAÁ, ŽE MÁME CO DĚLAT S TOTÁLNÍM IDIOTEM :-)(26.5.2003)

Super komedie... Akce, bitky, vtipky, super hudba.... proste vyborny film!... Jo a Budd a saxofon jdou opravdu dohromady ;-)(29.11.2006)

Opět další film, který si odemě zaslouží plný počet. Dobý námět, dobré zpracování. Už kvůli tomu, že filmy s těmahle dvěma mají určitou jisku. Vtip nechybí a hlavně ty jejich rvačky :-D. No jinak v tomhle filmu hodnotím taky prostředí a pěknou hudbu, kterou celý film doprovázela.(10.2.2008)

• - Šestnáctý film, ve kterém se bok po boku objeví Bud Spencer a Terence Hill. (J.Trinity)

• - Auto, kterým duo v obou vtěleních jezdí a které se během filmu několikrát přemalovává, je Rolls-Royce Silver Cloud II. (Stejšn)

• - Počas bitky v prístavnom bare, keď sa Greg (Bud Spencer) a Eliot (Terence Hill) schovajú pod barový pult, tak po nich Tangovi (Nello Pazzafini) gangstri začnú hádzať barové stoly a stoličky, pričom hádzaním porozbíjajú fľaše v policiach za barovým pultom. Keď prestanú hádzať, môžeme na hornej polici vľavo vidieť, že zopár fliaš zostalo nedotknutých. V ďalšom prestrihu sa však na polici už žiadne nenachádzajú. (AxelWers)