PROXY: A Slender Man Story

všechny plakáty
Krátkometrážní / Horor / Thriller / Mysteriózní
USA, 2012, 9 min

Příběh muže, kterému se před očima zjevuje paranormální bytost, známá jako Slender Man. (MikeCool)

Estrellita

Dost dobrý atmosferický kraťák! Tímto stylem by se měly točit horory... Strach byl téměř hmatatelný a pointa potěšila. S napětím očekávám celovečerního Slender Mana. 80% ()

klima777

Hubeňour. Od internetového memu k počítačovým hrám a filmům (což je samo o sobě pozoruhodné). Tenhle je krátký & působivý. ()

Forsberg11

Môj prvý slander movie... Vydarený, lacný, mini horor plný napätia a strachu. Pohodovka, ale byť to o 5 minút dlhšie asi by som sa nudil... 75 %! ()

PfefferSalz

Hvězda za tu myšlenku o momentálně tak oblíbeném hubeňourovi, jinak zpracování stojí za prd. Abych byl konkrétnější, materiál a checkpointy, kterými se vyznačuje celovečerní film, nelze nacpat do devíti minut tak, aby to fungovalo. Nefunguje. ()

borec999

V takomto nejakom duchu sa mal niesť celovečerák Slender Mana, ale keďže dopadol katastrofálne, tak tento kraťas je stále tým najlepším so Slander Manom vo filmovej podobe, čo zoženiete. Dúfam, že túto dieru na trhu niekto v blízkej budúcnosti zacelí a dočkáme sa poriadneho filmu s aspoň niekoľko tak podarenými momentami, ako v tomto kratučkom horore. 80% ()

J*A*M*A*L

O Slender Manovi jsem slyšel teprve nedávno z jedné videohry, kterou jsem nakonec hrál a měl jsem fakt nahnáno. Slender Man je jeden z nejzajímavějších hororových příběhů za posledních let a o jeho filmy jsem začal jevit veliký zájem. Solidní kraťas tohle, ale na celovečerní film už se nemohu dočkat. ()

Silviaxx

Jeden z dvoch kraťasov, ktoré sa mi ozaj páčili. Tuším tomu začínam prichádzať na chuť. Priame, tiesnivé, desivé.. Také pocity nedokáže niektorý film vyvolať za 90 minút, nie to ešte za 10! Super :) ()

boul

Dobře vymyšlené, na fotkách i dobře stihující, ale jak to u kraťasů bývá, na přímý pohled s kamerou záporák Slender Man nic moc nepolekal a už vůbec neoslovil. Video zde.. ()

KUFI

Bez spetky atmosfery a superlaciny lekacky co nevylekaji. Jsem zvedav jestli nekdo nekdy vyuzije ten obrovskej hororovej potencial co se v tyhle postave skrejva. ()

phoenixer

Tenhle krátkometrážák je mnohem děsivější jak kdejaký celovečerní horory. Být to asi o něco delší, tak si teď jdu prát trenky... ()

Uberlord

Horory nemám rád, ale naopak slender mana ano. A to velmi. A nezbývá mi než říct, že tento filmeček je vskutku důstojným zpracováním onoho fenoménu. Perfektní práce kamery i střihu. Vizuální efekty doslova na profesionální úrovni a herecké výkony jakbysmet. Jednoduchý, avšak poutavý příběh - což je, si myslím, u hororu základ. A hlavně, nepřišlo mi, že by tam byly nějaké vyloženě křečovité, děsivé, klišé scény. Jasně, někdy to prostě čekáte... ale jindy mě to mile (nebo spíš nemile?) překvapilo. Pecka a klobouk dolů! U takovéhle práce, rád hvězdičku přihodím ;) ()

ShortyIC

Slender man sa stáva čoraz väčším hororovým "fenoménom". Čo sa týka mňa horor ma veľmi milo prekvapil, pár krát som sa dokonca aj dosť zľakol. Atmosféra a napätie už od začiatku tohto kraťasu. A postava Slender man? Veľmi desivá a na horor ako stvorená. Už sa teším na dáky seriózny a hlavne dlhý film o tomto fenoméne. Hodnotenie tohto 9 minútového filmu jednoznačne 10/10 ! ()

Aywes

SPOILER ALERT! Proč většina krátkometrážních hororových filmů má za konečnou pointu typu - já sem ten vrah/démon/bytost/kus vraždícího lejna? Každopádně by z toho mohl být dobrý celovečerák. ()