Sejmi prezidenta

Misia: Prezident

Akční / Dobrodružný

Finsko / Velká Británie / Německo, 2014, 90 min

• Kamca_

Jedním slovem hrůza. Vůbec jsem nevěděla, co od filmu čekat. Jediný ty hory byly pěkný jinak nic ... 25%.(9.2.2016)

"Nikdo nikdy nelovil tak velký zvíře.." ;)(19.3.2016)

Začátek,kdy kamera nalítává na krajinu za zvuku efektní hudby(hned mi na mysl přišel Cliffhanger),jsem větřil slušnou zábavu.Sice to nakonec dopadlo nijak,ten film prostě je natočenej se snahou nepodobat se ostatním podobnejm filmům,až je z toho taková naivní říkanka pro pozdní dopoledne,ale zase propadák to neni.A i když já budu smířlivější,a dám větší hodnocení,potenciál to má větší.50%.(20.11.2015)

• maddy

Ultimátna kravina, tak prepálená, s tak absurdnými scénami a nezmyslami bijúcimi do očí, že nakoniec je tou svojou hlúposťou aj celkom zábavná. Teda, keď ste schopný sa nad to celé povzniesť, nebrať to ani na sekundu vážne a pripustiť, že toto je zámerná hlúposť tých najväčších rozmerov. Akčné C-éčko, ktorému niekto dal o pár stotisíc vyšší rozpočet než podobné akčné C-éčka mávajú a poslal ho do kín. Ale tak čo iné čakať od niekoho kto natočil Rare Exports. Našťastie to pochopili aj všetci zúčastnení, vrátane Samuela L. Jacksona a tak sa tu nikto netvári, že točí niečo iné ako totálne dementný akčňák. Akurát, aby som si niečo podobné mohol ako divák užiť musel by byť Big Game ešte o to viac prepálený. Áno, je to prihlúple, ale málo prihlúple, je to šialené, ale nie šialené až za hranicu, je to akčné, ale príliš málo akčné (a aj tá akcia tu prebieha tak, že hlavnému záporákovi sa kopne do rozkroku, v spomalenom zábere vyhodí zbraň do vzduchu a tá následne na milimeter presne sadne do ruky súperovi, ktorý ho zastrelí). Vo výsledku tak dosť nešťastne niekde medzi zámerne bezmozgovým akčnákom, na ktorom si má divák užívať jeho nekonečnú dementnosť a dobrodružným thrillerom, ktorý by asi mal byť aj napínavý (nie, nie je ani na sekundu!). Byť tu v hlavnej úlohe niekto iný ako Jackson, ktorý správne pochopil aké priblbé to celé je, úlohu zobral asi len z akejsi recesie a celé natáčanie sa evidentne dobre bavil, tak by som šiel s hodnotením nižšie. Takto sa nad tou zámernou prepálenosťou snáď každej scény dá aj občas zabaviť, len šedú mozgovú kôru nepúšťať pri Big Game ani na sekundu, inak hrozí vážne a trvalé poškodenie. CELKOVO: 2* (4/10)(10.7.2015)

Přežít se to dá. Bylo jen otázkou času kdy si Samuel zahraje i Amerického prezidenta, protože už snad hrál opravdu všechno a všude. Jenže narozdíl od jiných aktivních herců (Cage, Lundgren, Van Damme nebo Seagal), je Jackson tím člověkem, který dokáže i takhle sračkový materiál (Big Game) dostal jen svou přítomností do lepšího hodnocení. Celý film je blbina na entou, ale mě to ani nějak nevadilo. Prostě normální zábavné béčko. 50%(25.8.2015)