Sejmi prezidenta

Misia: Prezident

Akční / Dobrodružný

Finsko / Velká Británie / Německo, 2014, 90 min

• Kamca_

Jedním slovem hrůza. Vůbec jsem nevěděla, co od filmu čekat. Jediný ty hory byly pěkný jinak nic ... 25%.(9.2.2016)

• Jara.Cimrman.jr

"Přátelé i nepřátelé čekají v řadě, aby mě bodli do zad." A peníze, sex, Bůh či viceprezident způsobili, že nejmocnější muž světa byl zrazen, loven a vláčen v mrazáku. Já jsem kost od dobráka, takže bych podobnou pouť dopřál všem minulým i budoucím americkým prezidentům ihned po inauguraci. A těm, kteří by si při pobíhání po Laponsku v dešti kulek ušpinili oblek, bych dal na výběr mezi pohledem na tuto instruktážní hovadinu nebo katapultem z potopeného letadla. Tohle prostě nelze brát vážně, ale ani při béčkovém pohledu na věc mi z toho víc než dvě hvězdy na noční obloze nevysvitnou.(3.12.2015)

• golfista

Tohle je jednoznačně NEJBLBĚJŠÍ film roku .... možná desetiletí ..... možná století. Myslel jsem, že už jsem viděl všechno - hada chcát, koně blít, převrženej komediantskej vůz, ale tohle ... to bylo fakt něco :)(11.12.2015)

Po slibném traileru nakonec velmi mdlý a slaboučký akčňáček. Plusem je rozhodně atraktivní krajina, Jackson, slušný vizuál i efekty a svižné tempo, ale film působí tak infantilně a naivně, že zajmout příliš nedokáže. Dalo se vytěžit mnohem více, ale vyloženě sračka to není. 50%(26.5.2015)

• Zeebonk

Není nic špatného na debilním béčku s dostatkem nadsázky. Ještě před třemi lety bych od tak neskutečně retardovaného námětu s hvězdným obsazením nic jiného než nadsázku nečekal. Pak se však z nějaké hromady hoven připlazil rok 2013 s hned dvěma čuramedánovinami z Bílého domu a veškerým mým předpokladům nenávratně vymrdal sny a iluze. Tudíž mě příliš nepřekvapuje, že je Big Game ryze debilní. A když říkám debilní, tak nemyslím příjemně debilní, nýbrž zbuzněle debilní (jeden příklad za všechny - třináctiletý severský šikmoočko vášnivě cucá svraštělý sáček černýmu prezidentovi a naopak, metaforicky samozřejmě). Ledaže by nadsázka byla v té zbuznělé debilitě, ale tu tam zkrátka skrz svou jiskřivou auru heterosexuality nevidím. Každopádně je to škoda. Režisérův předchozí snímek Rare Exports byla tak nějak zajímavě nudná konina, tohle je prostě jenom debilní, sračkovité a skrz naskrz trestuhodné plýtvání slavnými ksichty.(24.7.2015)