Sejmi prezidenta

• slovenský

Misia: Prezident

Akční / Dobrodružný

Finsko / Velká Británie / Německo, 2014, 90 min

Akční pohodovka, která si na nic nehraje a dělá si ze sebe srandu prakticky po celou dobu. Nádherná příroda, solidní akce i efekty a vtipně podaný americký patriotismus, který kupodivu vůbec od američanů nepochází. Finové překvapili, po všech těch náročných dramatech bych od nich nečekal takové US-like akční béčko.(5.3.2016)

• Big Bear

Ne, ne, prosím už ne, ne, prosím, nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé..................! Samueli, Samueli, Samueli, Samueli !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty jsi prostě děvka prodejná! Příště už tě čekám v další epizodě oblíbeného německého TV seroše Doktor z hor, nebo v reklamě na dámské tampóny. Jak jenom jsi se proboha svatýho mohl ocitnout v tomhle dětském zvěrstvu? Tohle je prostě film pro desetiletý caparty a to jsem možná ještě přestřelil! Maximálně! Nebudu tu rozepisovat už nic dalšího. Tohle bylo prostě blbé, pitomé, idiotské, debilní a zhovadilé. Naříkal jsem u toho bolestí a ty bolesti přetrvávají i po titulcích. Helander by zasloužil aby mu řiť nabral pěkně rozzuřenej sob a to bez anestézie. Pak bych ho vypreparoval a vystavil veřejně na nějakém náměstí v mrazáku pro výstrahu všem filmařům, kteří by někdy chtěli ještě točit akčně-dobrodružný film o únosu prezidenta USA. Divím se, za tohle Finsku, GB a Německunevyhlásily patriotické USA válku. Já jsem přesně ten případ co popisuje Malarkey. Nevěřím, že to bylo míněno ze srandy. Jsem nasranej! Brutální! Opravdu brutální jdu si dát panáka... *(4.3.2016)

• kratajirka

To je taková škoda vidět Samuela v takový filmový špíně. Pro mě odpad!!!(18.8.2015)

• luka4615

Tak tohle je dozajista jedna z největších hovadin, jakou jsem kdy viděl. Samueli čemu jsi se to proboha upsal?(1.7.2015)

• Fr

„ZBÝVÁ JEN JEDINÉ - NAJÍT PREZIDENTA, ZABÍT VŠECHNY TY ZKURVYSYNY, CO PO NĚM JDOU, A PŘIVÉST HO DOMŮ…“ /// Teroristi vyrazili na lov. Po votestování rakety země-vzduch na důvěřivým průvodci, přichází na řadu Air Force One. Tož to je normální. Zpočátku su nadšenej skupinou domorodejch lovců, páč si kreténsky myslím, že bude následovat pravá Laponská zálesácká zábava. Místo toho sleduju píčovinu, který uvěřitelnost nedocení ani retardi s IQ kolem čtyřiceti. Dějový zvraty má na svědomí pravděpodobně psychopat nebo ten třináctiletej parchant, kterej ve volnejch chvílích zřejmě vysmrkl i ty speciální efekty. Komu čest, tomu čest! Ale proč na to musím čumět zrovna já? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám mrazící box, ve kterým se dá padat, lítat, plavat a potápět. 2.) Je mi 13 a chystám se zachránit prezidenta (Miloše? Kurva, to bude průser…). 3.) Thx za titule ,,urotundy@cbox.cz“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne(10.6.2015)

• - S rozpočtem 8 500 000 euro se jedná o do té doby nejnákladnější film v historii finské kinematografie. (oje)

• - Režisér Jalmari Helander původně chtěl, aby hlavní roli hrál Mel Gibson. (..Lucas..)

• - Hudbu k filmu nahral Bratislavský symfonický orchester. (filip289)