poster

Sejmi prezidenta

 • Finsko

  Big Game

 • Velká Británie

  Big Game

  (Velká Británie)
 • slovenský

  Misia: Prezident

Akční / Dobrodružný

Finsko / Velká Británie / Německo, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  *

  Letoun Air Force One je zaměřený, tudíž je prezident uklizen do únikového modulu a vystřelen kamsi do Laponska. Tam ho najde kluk s lukem a perfektní angličtinou a spolu pak zažívají všelijaká dobrodružství s teroristy a tak podobně. U tohodle nikdo moc nepřemýšlel a podle toho to také vypadá, protože blbost se vrší na blbost a nelogičnost se střídá s tupostí. Alespoň že ta příroda byla krásná. Stevenson s Jacksonem se budou hodně snažit, aby na tohle zapomněli. 10%(24.5.2015)

 • JohnCZ
  ***

  Akční pohodovka, která si na nic nehraje a dělá si ze sebe srandu prakticky po celou dobu. Nádherná příroda, solidní akce i efekty a vtipně podaný americký patriotismus, který kupodivu vůbec od američanů nepochází. Finové překvapili, po všech těch náročných dramatech bych od nich nečekal takové US-like akční béčko.(5.3.2016)

 • TominoLa
  **

  Nekouká se na to špatně, ale bohužel největší nepřítel je BLBOST. Ten film je neskutečně hloupej. Kdyby se to nebralo tak vážně a pod scénářem bylo nějaké dítě tak dám možná i o hvězdu více. Takhle průměr.(24.6.2015)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Nám se to líbilo. Akce, parádní příroda, vtipné momenty - prostě dobrodružný film. To, že Laponci uměli anglicky a to plynule, byla ale fakt hovadina :-) Ale třeba se angličtinu učí při lovu a rybolovu :-)(24.5.2015)

 • Segrestor
  ****

  Málokdy se vám podaří odhalit komedii ukrytou pod zařazením Akční / Dobrodružný. Ale podaří-li se, pak se jednoznačně vyplatí. Zde máte možnost sledovat příběh chlapce Hulmiho Ukolena, co šel do mocných finských lesů ulovit jelena a přivedl si místo toho pouštního negra. Nevěřícně na to zírám, řvu smíchu u každého záběru a pořád si říkám "ne, to nemůžou myslet vážně." Mysleli! A jestli tohle není za krásné čtyři hvězdy, tak už nevím. Pátou tomu sráží stopáž. Jsem zvyklý, že gagy trvají většinou pár vteřin. Jinak ale So fine, elovole lajlá.(1.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace