Sejmi prezidenta

Misia: Prezident

Akční / Dobrodružný

Finsko / Velká Británie / Německo, 2014, 90 min

• Doudis19

No hodně lacinej akčňák s nedotaženým téměř ničím.. Ať už motivací záporáků, nerozhodnou brutalitou, která se na půl cesty ani nedostane i nevyúžití jediného pozitivního - finské přírody (těch pár přeletů kamer nad skálou nepočítám). A vyloženě úsměvné je, jak si tvůrci naivně myslí na pokračování :-D.(30.6.2015)

• Kamca_

Jedním slovem hrůza. Vůbec jsem nevěděla, co od filmu čekat. Jediný ty hory byly pěkný jinak nic ... 25%.(9.2.2016)

• DEXTER099

Tak tohle se za mě teda totálně nepovedlo.Děj o tom jak prezidenta zradí jeho lidé a on spadne z letadla když zrovna letí nad Finskem a do toho ho musí zachránit 12 letý kluk,který právě má složit lovecký úkol a chytit nějaké velké zvíře.Herecké výkony průměrné a kromě Samuela L. Jacksona nikdo sympatický,příběh napsaný tak za půl hodiny,dialogy o ničem ,triky divné a akce téměř žádná.Za mě celkově 20 % a jedna hvězda.(31.5.2015)

Docela fajn akční béčko, které ale jen roztahuje parádní trajlery na celovečerní stopáž, aniž by to mělo potřebný drajv nebo moc akce navíc.(14.6.2015)

Rozpočet €8,5miliónaTržby USA $24,572Tržby Celosvetovo $5,102,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $490,928 //počet predaných kusov 35,110Tržby za predaj DVD v USA $704,077 //počet predaných kusov 57,382║ nevyužilo to svoj načrtnutý potenciál v plnom rozsahu ale aj tak celkom slušné béčko, ktoré aspoň miestami troška bavilo /50%/(10.8.2015)

• - Hudbu k filmu nahral Bratislavský symfonický orchester. (filip289)

• - Režisér Jalmari Helander původně chtěl, aby hlavní roli hrál Mel Gibson. (..Lucas..)

• - S rozpočtem 8 500 000 euro se jedná o do té doby nejnákladnější film v historii finské kinematografie. (oje)