I'll Follow You Down

• Austrálie I'll Follow You Down (více)

Otec rodiny a vědec Gabriel (Rufus Sewell) záhadně zmizí během své pracovní cesty. Po letech snahy o smíření se s jeho neznámým osudem jeho žena Marika (Gillian Anderson), syn Erol (Haley Joel Osment) a otec (Victor Garber) postupně objevují šokující pravdu o tom, co se s Gabrielem stalo. (MartinezZ)

Pythonator

Tak sci-fi to bohužel není. Jenom si to na něho hraje tématem, ale logické vysvětlení fungující technologie zcela chybí. Filmaři se nás snaží ohromit fyzikálními vzorečky, kterými stejně nikdo nerozumí, namísto aby prostě zmínili, na jakém principu ten vynález funguje. Řeší se zde zajímavé teorie, ale ta hlavní o negativní časové linii je přitažená za vlasy a logiku nechala asi někde v Kanadě. Je to jen blbé roztahané vztahové drama, které asi naštve každého sci-fi maniaka, co se nechá nalákat žánrem. Hlavní hrdina je navíc docela o ničem, jelikož ze sympatického klučiny Osmenta nám vyrostl nesympatický jakožechlap s výrazem rozkokošného plyšového medvídka, a navíc zapomněl, že byl kdysi dávno, než ho začínaly zajímat vagíny (a kdoví jestli ne pindíci) taky hercem. Ještěže ta agentka Skálová nám moc nestárne a pořád se na ni hezky dívá. ()

awerto

Sulimo to vystihol presne. Obycajna ukecana nuda, ak by to bol kratas, stacilo by. A ten Osment, proste uz ho nema pod rukami kvalitny reziser. Nuda. ()

Jindra_S

Bohužel jeden ze slabších filmů o cestování v čase - spíše na scifi byl dán důraz na odchody od rodin a nápravu svých kroků a rozhodnutí. Popravdě, na závěr jsem se trochu ztratil a bylo mi to celkem jedno. ()