Total Balalaika Show (koncert)

Hudební / Dokumentární

Finsko, 1994, 57 min

Jeden ze dvou Kaurismäkiho filmů, který se mi líbil.(28.9.2007)

Tak tento koncertní záznam mě totálně odrovnal. Během celé hodiny sledování a pak několik dalších hodin jsem nedokázal nahodit žádný jiný gesicht než Úsměv #23. Přesně ten úsměv, u kterého mi má milá říká, že mám "plamínky v očích" a někteří zase, že vypadám jak kretén. Prostě jsem se několik hodin usmíval, usmíval a usmíval, díval se na ten širý svět z té lepší stránky... a v neposlední řadě své okolí terorizoval pozpěvováním ruských evergreenů. Shrnuto a podtrženo: totálně zábavné, šílené a geniální.(6.6.2004)

Po shlédnutí obou filmů z Lenigradskýma Cowboyema jsem se nakonec odhodlal podívat ne jejich koncert. Plus Alexandrovci a já byl paf.(7.7.2012)

Thank you very many...... :)(25.11.2008)

Na to jak jsou všechny Kaurismäkiho filmy po všech stránkách velmi střídmé, tak tady - Leningrad Cowboys a Alexandrovci - nic moc velkolepějšího si ani neumím představit. Výborná Kalinka a Those Were the Days. Cпасибо a thank You very many!(10.7.2009)