poster

Total Balalaika Show (koncert)

Hudební / Dokumentární

Finsko, 1994, 57 min

 • zputnik
  *****

  Tak tento koncertní záznam mě totálně odrovnal. Během celé hodiny sledování a pak několik dalších hodin jsem nedokázal nahodit žádný jiný gesicht než Úsměv #23. Přesně ten úsměv, u kterého mi má milá říká, že mám "plamínky v očích" a někteří zase, že vypadám jak kretén. Prostě jsem se několik hodin usmíval, usmíval a usmíval, díval se na ten širý svět z té lepší stránky... a v neposlední řadě své okolí terorizoval pozpěvováním ruských evergreenů. Shrnuto a podtrženo: totálně zábavné, šílené a geniální.(6.6.2004)

 • lena60
  ****

  Měla jsem během koukání a poslechu několikrát chuť jen tak si povyskočit a výsknout, což rozhodně nebývá u Kaurismäkiho filmů mým zvykem. Výborně sestříhané společné koncertní vystoupení Leningrad Cowboys s Alexandrovci.(15.2.2009)

 • d-corso
  *****

  Tehdy 12.6.1993 večer bych tak rád stál na Senate Square v Helsinkách. Musel to být nezapomenutelný zážitek. Všem přímo zúčastněným s neskrývanou upřímností závidím.(5.5.2007)

 • Vishnar
  *****

  Thank you very many...... :)(25.11.2008)

 • DDT
  ****

  Přestože jde jenom o záznam koncertu Leningradských kovbojů s Alexandrovci, zážitek je opravdu "total".(18.1.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace