Total Balalaika Show (koncert)

Hudební / Dokumentární

Finsko, 1994, 57 min

Nechápem prečo som tento záznam odkladala tak dlho. Nádhera. Leningrad Cowboys sa mi zapáčili už v predchádzajúcich Kaurismäkiho filmoch, a ich pesničky v spojení s Alexandrovcami na jednom z najkraších námestí.... pre zúčastnených to musel byť fakt zážitok.(31.5.2010)

Měla jsem během koukání a poslechu několikrát chuť jen tak si povyskočit a výsknout, což rozhodně nebývá u Kaurismäkiho filmů mým zvykem. Výborně sestříhané společné koncertní vystoupení Leningrad Cowboys s Alexandrovci.(15.2.2009)

Jeden ze dvou Kaurismäkiho filmů, který se mi líbil.(28.9.2007)

Na to jak jsou všechny Kaurismäkiho filmy po všech stránkách velmi střídmé, tak tady - Leningrad Cowboys a Alexandrovci - nic moc velkolepějšího si ani neumím představit. Výborná Kalinka a Those Were the Days. Cпасибо a thank You very many!(10.7.2009)

Přestože jde jenom o záznam koncertu Leningradských kovbojů s Alexandrovci, zážitek je opravdu "total".(18.1.2003)