poster

Total Balalaika Show (koncert)

Hudební / Dokumentární

Finsko, 1994, 57 min

 • Orvokki
  *****

  Nechápem prečo som tento záznam odkladala tak dlho. Nádhera. Leningrad Cowboys sa mi zapáčili už v predchádzajúcich Kaurismäkiho filmoch, a ich pesničky v spojení s Alexandrovcami na jednom z najkraších námestí.... pre zúčastnených to musel byť fakt zážitok.(31.5.2010)

 • Iggy
  ****

  Na to jak jsou všechny Kaurismäkiho filmy po všech stránkách velmi střídmé, tak tady - Leningrad Cowboys a Alexandrovci - nic moc velkolepějšího si ani neumím představit. Výborná Kalinka a Those Were the Days. Cпасибо a thank You very many!(10.7.2009)

 • d-corso
  *****

  Tehdy 12.6.1993 večer bych tak rád stál na Senate Square v Helsinkách. Musel to být nezapomenutelný zážitek. Všem přímo zúčastněným s neskrývanou upřímností závidím.(5.5.2007)

 • Vishnar
  *****

  Thank you very many...... :)(25.11.2008)

 • zputnik
  *****

  Tak tento koncertní záznam mě totálně odrovnal. Během celé hodiny sledování a pak několik dalších hodin jsem nedokázal nahodit žádný jiný gesicht než Úsměv #23. Přesně ten úsměv, u kterého mi má milá říká, že mám "plamínky v očích" a někteří zase, že vypadám jak kretén. Prostě jsem se několik hodin usmíval, usmíval a usmíval, díval se na ten širý svět z té lepší stránky... a v neposlední řadě své okolí terorizoval pozpěvováním ruských evergreenů. Shrnuto a podtrženo: totálně zábavné, šílené a geniální.(6.6.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace