Liga nepotřebných

(amatérský film)
  • USA The League of Dispensables (festivalový název)

BrejkDenz Bradrz, slovy karlovarské České umělecké agentury „dva hodně vostrý hoši, který se nebojí ukázat světu, že tepláky... to je základ fšeho", společně působí už deset let a v roce 2010 svými tanečními kreacemi okouzlili porotu televizní soutěže Česlo Slovensko má talent. Nyní spojili síly s tvůrci pořadu Žatecká Prda, jinak černé perly v programu jedné z našich regionálních televizí, a výsledkem je filmová parodie, která potěší každého příznivce žánru, i když prudérnější diváci se svými dětmi či vnuky zůstanou možná raději doma. Ale jinak je v tomhle filmu prostě všechno... akce, zrada, pomsta, úder otevřenou dlaní, erotika i koza! O čem ten film vůbec je?? Thoř Thořovic napadne Zemi s jedním jediným cílem – nastolit socialismus na celém světě! Povede se Lize Nepotřebných, aby v tom největšímu padouchovi v celé galaxii zabránila? A ta koza... přežije to? Tyto a jiné odpovědi dostanete v tomto již nyní kultovním „blokbástru". Trailer k filmu měl premiéru na Dočesné 2013 v Žatci a rostoucí poptávka nahrála tento nízkorozpočtový titul do řádné filmové distribuce. (Xtreme Cinemas)

nudlis

Je to amatérský, jasně. Ale to je asi největší deviza tohohle "filmu". A občas se člověk i zasměje, minimálně tomu amatérství :-) Je vidět, že tahle patra to dělá pro radost a bez velkých ambicí, což je dobře. ()

simimaza

Tenhle film se musí zapsat do všech análů !!! Je tam zrada, pomsta, úder otevřenou dlaní i koza ... tomuhle snímku nechybí fakt nic:-)) ()

klobasa

Nemám slov a smekám před Lukášem Šimandlem. Měl jsem strach, že film po našláplym úvodu spadne do nudných amatérských vod, ale toto jsem opravdu nečekal. Ty nápady, střih, efekty, filtry, hudba a nevím co všechno ještě. Jak říkaj tvůrci. Buď ten film budete nenavidět, nebo milovat. A já se zamiloval. Fakt pecka a rejža tu vytřel zrak současný produkci. Pro mě zatím nejlepší český film roku!!! ()

neowhiterabbit

Toto dílko mě velice mile překvapilo. Nečekal jsem od něj kromě slabšího průměru nic, protože jsem hodnotil dle tradičně vtipného názvu, ale po 10-15 minutách mě to začlo celkem dost skvěle bavit. Technicky SUPER, hudebně SUPER, scénky SUPER, posledních 10 minut "making" záběrů = SUPER. Jediné, co mě po nějaké době asi vadilo, byl hlas Thoře Thořovice, ale na to se dá díky technické a humorné stránce celkem zapomenout. Fakt dobře odvedené dílko s čistými vizuálními efekty, forma neviditelného dobře vymyšlená (odvaha kdo ho hrál) a děj podobný Thorovi nevadí, scénka z Pařby v Las Vegas s fotkami po akci taky good...... ()

PORTER44

Česká parodie na superhrdiny jako THOR,SUPERMAN,BATMAN A HULK,občas se nějaká scéna vydařila a byla i vtipná ale jinak je to opruz,ale i tak na amatérský film dobrý. ()

Allica

Neskutečná ptákovina, která mě bavila od začátku do konce. Chyby tam jsou, ale to nemá smysl zmiňovat. Celé je to postavené na primitivnosti a bohatě to stačí. Co každou půlminutu mě rozsekala nějaká hláška. Je to mnohem koukatelnější, než jsem čekala a postavy mě fakt bavily. Už dlouho jsem se tak u filmu nenasmála. ()