Cher: The Shoop Shoop Song (It's in His Kiss)

(hudební videoklip)
Hudební / Krátkometrážní
USA, 1989, 4 min

Autorom piesne Shoop Shoop Song (It´s in His Kiss) je americký skladateľ Rudy Clark. Zložil ju v roku 1964. Naspievala ju speváčka Betty Everett. Skladba sa stala hitom, ktorý sa dočkal viacerých cover verzií. Najznámejšou a najpodarenejšou je verzia z roku 1990 od speváčky Cher. Bol ku nej natočený videoklip, v ktorom sa popri Cher objavili aj osemnásťročná Winona Ryder a deväťročná Christina Ricci. Tento song je súčasťou soundtracku k filmu Morské víly.
(MM_Ramone)

corpsy

Snímok MORSKÉ PANNY mám veľmi rád. Skladbu od Cher pre tento film snáď ešte viac. A neexistuje, prečo by som nemal zbožňovať aj tento videoklip. Dobrá nálada pre všetkých. ()

MM_Ramone

Autorom piesne "The Shoop Shoop Song (It´s in His Kiss)" je americký skladateľ Rudy Clark. Zložil ju v roku 1964. Naspievala ju černošská speváčka Betty Everett. Skladba sa stala hitom, ktorý sa dočkal viacerých cover verzií. Najznámejšou a najpodarenejšou je verzia z roku 1990 od charizmatickej speváčky Cher. Bol ku nej natočený výborný video klip v ktorom sa popri Cher objavili aj osemnásť ročná Winona Ryder a iba deväť ročná Christina Ricci. Tento song je súčasťou soundtracku ku romatickej komédii "Morské panny". **** ()

Jara.Cimrman.jr

Rozverný The Shoop Shoop Song mě vždy bavil. Cher i její filmové dcery si v něm zadováděly a ukázky z Mořských pannen z této záležitosti udělaly vynikající filmový klípek. ()