warrenur

Hm, ktoze si to najal profika na zahladenie stop, bez ohladu na zucastnene osoby? Logicky, ten, co mal byt "trade deal", aby sa zmrdik nedostal do lochu. Obcas az prilis skratkovite. Co sa tyka obtazovania nasej lesbickej inspektorky, zacinam mat podozrenie voci vsetecnemu dlhorocnemu urozpravanemu "starouskovi". Dve mlade ucha s fotomontazou tiez "podrzal" a neprekecol. Zeby len snaha zamedzit "burke"? I tak nadpriemer. 75% ()

Necrotongue

No, tak jsem se přece jen dočkal epizody, která mě bavila, protože se už velmi blížila tomu, jak bych si představoval další průběh sedmé série. Do centra dění se dostalo vyšetřování, zatímco šikana a politikaření zůstaly jen šumem v pozadí. Čtvrtý díl fungoval přesně tímto způsobem a já jsem z něj měl rázem mnohem lepší pocit, než tomu bylo u předchozích epizod. Musel jsem opět obdivovat náčelníka Irvinga, který se nemazal s nějakými elektronickými nesmysly a jeho štěnice měla patřičnou výšku i hmotnost:-) Jo, jo, tvůrci mě tentokrát potěšili a já budu doufat, že nešlo jen o ojedinělý zásah do černého (bez urážky). / Poučení: Vím, bude to asi znít divně, ale rodiče to někdy opravdu mohou myslet dobře. ()