Minulost se protne s přítomností a Gene se znovu spojí se starou známou z Albuquerque. A taky vymyslí plán, jak rychle vydělat peníze. (Netflix)

jirikzaboj

Speciálně k tomu crossoveru je fakt dobrý, když si po téhle epizodě projdete epizodu “Better Call Saul” z BB a vše vám dá dokonalý smysl, pokud jste nějakou dobu už BB neviděli. Černobílý future akt není žádnou zbytečnosti, ale naopak dokonale doplňuje charakteristiku Saula a jeho neskonalou touhu po páchání zločinu. On jen přece Chuck měl pravdu v tom, že si Jimmy pomoct nemůže a nepřestane nikdy. Tuhle message epizoda krásně předává a je třeba se na to dívat z trochu jiné perspektivy. Jedna z nejlepších epizod série. ()

Honza.Hlavac

Za mě konečně propojení dvou světu a přitom dobre nenásilně a hlavně pro příběhovou linku dost nepostradatelné jelikož ukazuje jimmyho jak i po letech udela stejnou chybu znova a pustí se do života kriminálníka . Za mě scenaristicky nejlépe zvladnuty seriál s BB ever !!!! ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD