Na návštěvě

• Česko The Visit (více)

Becca a Tyler jedou na týden k prarodičům na odlehlou pensylvánskou farmu, kde brzy zjistí, že se staršími příbuznými něco není v pořádku. V domě platí podivná pravidla a jejich chování je stále děsivější. Děti musí vzít rozum do hrsti, aby se vrátily domů živé. (Magic Box)

DobraVila

Nápad excelentný. Stále nedokážem pochopiť, čo sa to zase urodilo v Shyamalanovej hlave. Už od začiatku je film skvelo vystavaný. Veľmi sa mi páči nápad dokumentaristiky, že to akože točia deti na nejakú obyčajnú kameru a pritom sú zábery nádherne profesionálne. Napätie sa stupňuje primeraným tempom, celý film ma úplne vtiahol a ani som sa od neho nepohla až to úplného konca. A vo finále totálne prekvapenie. Tlieskam. Je to horor ako má byť, avšak jediné za čo uberám hviezdičku je, že mi chýba nejaká ohromujúca myšlienka, meniaca pohľad na svet, ktorá je pre Shyamalanove filmy tak typická. ()

Dexies

dvě chyby, ale ty nemohu napsat, protože bych spoileroval ... rysy Shyamalana jsou dost znát, výborný drama horor, jen ty dvě chybičky :) a to rapová si taky mohl odpustit :) ()

kriplozoik

Za mě průměr. Hraní bylo skoro u všech škrobené a exaltované, nejvíc u té holky. Třeba se časem zlepší, ale v tomhle filmu byla otřesná. Bubu momentů tam bylo poskromnu. V porovnání s ostatní nalezenou metráží nemá moc co nabídnout. ()

vrch07256732

Za herecký výkon tých deciek každému po hviezde. Odhliadnuc už od dnes trápneho FF stylu neviem čo ma tu malo vydesiť - pokiaľ scénky s nahatou geriatričkou tak áno - pohľad na ktorý sa nezabúda. Ako horor film nefunguje, ako Thriller miestami áno, zabijeto však úplne trápny koniec ktorý som úprimne nečakal - že sa to zvrhne až na takú otrepanú kravinu. Ale vzhľadom na Shyamalanovu filmografiu ma to nemalo prekvapiť. ()

lineker

Na filmu lze možná ocenit Shyamalana jako režiséra, naproti domu naprosto dohonestovat co by tvůrce scénáře. Takto debilní chování hlavních dvou dětských postav jsem již dlouho neviděl. Po prvním uzření bábiny po kolena spadlé prdele bych se z toho baráku pakoval. Děti však stále jedno ujetější chování než druhé omlouvají na stařeckou demenci a nadále ještě více šramují ve vykolejených myslích obou pošuků. Jistě nebyl byl by to film, kdyby vše probíhalo jak v reálném životě, ale co je moc to je příliš a přes tohle jsem se nemoh u The Visitl prostě dostat. ()

kecal

Zabít brutálním způsobem a zahrabat někam hluboko pod zem, toho co na svět přivedl FF. Už s tím jděte do prdele!! A přitom to je dobrej film. Škoda. ()

Va33ek

Musím říct, že když jsem zjistil jméno režiséra, dával jsem tomu obrovské naděje. Shyamalan nezklame kvalitním převratem ani lehce uvěřitelným dějem. Film měl dle mého ohromný potenciál, ale ten konec mě zklamal strašným způsobem (až moc slabý laté na to, jak skvělé presso to mohlo být :-( ! ). ()

tekket

Zápletka je jasná od začátku, ale je zábavné sledovat, jak se sourozencům vše pomalu odhaluje až do finále, kde režisér asi trochu zbytečně vyměknul. Nízkorozpočtová jednohubka bez flitrů a bez hvězd. Proč ne. ()

gerdi14

Několikrát mi šel mráz po zádech a to se mi už u hororů často nestává. Výborná první půle, pak už to bylo trochu horší. ()

Sllada

Na uvod dostanem do hlavy slušnou salvu výplachů od vnoučátek ,který si jedou natočit dokument ve stylu a na teto houpačce se houpala naše mááma a tady kolem tech hodin chodila mááma a tady zas máááma kakala atd.. a všechno se to musi řádně natočit.Jestli přežijete tento ne moc zabavný uvod, tak nám film začne dávkovat nějake to znepokojeni,ktere bude eskelovat a bude to cele pěkně divné a celkem děsivé.Filmy od tohoto chlapika mam celkem rád,neříkam,že všechny, ale tento mezi ně bude patřit. ()

bombit

Málokdo si uvědomil, že film je vlastně podobenstvím o českých živnostnících. Zatímco si myslí, že jsou v rukou starostlivých prarodičů (státních úředníků), ve skutečnosti jsou jejich životy jen hříčkou v kosmatých dlaních psychopatů, kteří jim občas nafackují podělanou plínou a ve finále se je pokusí sežrat. S takovými pohádkami nás tady na Balkáně žádný americko-indický fantasta neoslní. Kam se hrabe jeho planeta TRANSMORGRIFIE se svými hořícími bažinami a krvavými písky na naše planety VZP a OSSZ! ()

Wyrmhord

Veľmi príjemné , zábavné a miestami poriadne creepy prekvapenie. M. Night Shyamalan si u mňa napravil povesť. Jo a súrodenecké duo bolo skvelé ! ()

goauld

Jakmile jsem ZASE zjistil, že si děti vzali do ruky kameru s tím že natočej buhvíjakej supr "found footage", tak jsem -kino- zastavil a film "spálil" (tedy smazal z disku, bo do kina bych na něj NIKDY nešel, ikdyby mi za to společnost Universal aspol zaplatili........ Opravdu ti amíci jsou nemocní, že MUSEJÍ DOKOLA A STÁLE dělat filmy "FF". Ale chápu, že za velkou louží je pořád ještě dost a dost "jednoduchých" příznivců tohoto žánru, který i po 1001 budou dychtit po nových takových filmech..... Díky bohu, že v evropě jsou diváci přecejen náročnější , ikdyž ..... vyjímky se zdá se najdou ;-) ()

poppy75 odpad!

m. night shyamalan bud nevidel svoje vysledne dielo alebo uz ma za sebou plasticke operacie,zmenu identity a teraz niekde v thajsku lovi ryby....pretoze tak by sa mal kazdy pricetny clovek za toto veldielo hanbit... ()

tXtX

Tak takúto šupu som nečakal. Šambalambalan neskutočne prekvapil. Detské obsadenie na jednotku. Rovnako aj "creepy" staroušci. Pri niektorých scénach som sa krásne nasmial.. pri iných takmer posr.. So Znameniami jednoznačne jeho najlepší počin. Skvelé po každej stránke. 100%. ()

M. Night Shyamalan zažívá malý comeback

M. Night Shyamalan zažívá malý comeback