Snoopy a Charlie Brown. Peanuts ve filmu

• Česko Snoopy a Charlie Brown ve filmu (více)

Kdo z vás nezná Snoopyho, toho nejlepšího psího kamaráda na světě? A především jediného pejska, který dokáže ze svého, tak trochu hodně mimózního páníčka, Charlieho Browna, udělat největšího hrdinu. A že to není zrovna snadné. Charlie Brown je totiž pro změnu nejslavnější světový outsider, který šéfuje nejhoršímu baseballovému týmu, nedokáže promluvit na svou tajnou lásku Malou Zrzečku a hlavně je to kluk, kterému se i v těch zdánlivě nejméně nebezpečných situacích přihodí vždy něco naprosto tragického, nebo aspoň směšného. A nyní se Charlie, nejméně pravděpodobný hrdina, vydává na velice nebezpečnou výpravu, zatímco jeho psí kamarád Snoopy se utkává se svým největším nepřítelem, Rudým baronem. (Cinemart)

Izmo123

Nejlepší film od studia Blue Sky, úžasný příběh který mi trochu připomíná film Deník malého poseroutky akorát o něco roztomilejší a taky občas o něco vtipnější, nejlepší scénář který kdy Blue Sky udělal, akorát kde mi scénář přišel slabý tak je to v humoru ale nejspíš je to tím českým dabingem který jen občas pobaví, Blue Sky a jeho kvalita u tohohle filmu je ze všech ta nejlepší kterou kdy Blue Sky udělal a to ne jen v kvalitě ale taky u postav které udělali přesně podle toho starého námětu který je taky dobrý, nikdy jsem neslyšel o Snoopy a Charlie Brown ale viděl jsem jednu epizodu Simpsonovíh kde byla na to parodie a pobavila mě ale potom jednoho dne sem viděl jeden díl a taky mě rozesmál a doufám že jednoho dne potkám těch dílu více, jinak hodnotím: Animace 10/10 Postavy 10/10 Příběh 10/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐⭐⭐ 10/10 ()

Radek273

Moc pěkný, vtipný animovaný film především pro menší, leč dospívající děti. Na druhou stranu soucit s Charlie Brownem, který čím více se snaží ohromit, tím více zabředává do vlastních pochybností, je nezměrný. Proč? No, řekneme si upřímně: Kdo tohle nikdy nezažil?!! O to větší napětí tedy panuje, zda si nakonec přeci jen Malou Zrzečku získá. Bohužel, pak jsou tu však proklady se Snoopym a "černým baronem", které jsou táááák zbytečné a nudné.. a to snímek velmi sráží. ()

AdamDudas

Audio: 75% Vizual: 80% Scenár: 65% Aj napriek tomu, že zdrojový materiál nepoznám, nemám rád zábavu a som chuj bez srdca, tento film sa mi naozaj páčil. Úprimnosť, nápaditosť, talent a vášeň tvorcov sú naozaj viditeľné od prvých okamihov až po koniec. Bohužiaľ, deti v kine sa začali nudiť asi po 40 minútach - asi preto lebo po plátne neskackali škaredé retardované škrečky, spievajúce nejakú pesničku, ktorá bola populárna pred rokom a pol. Slovenský dabing nebol vydarený (samozrejme) ale výborná hybridná animácia ho mimoriadne prevážila. Celkové hodnotenie Arašidov: 75% ()

kaliakra

Ak Peanuts miluješ, nie je čo riešiť. Krásne staromódne, pomalé, subtílne, hravé a poetické, nijako sa nepodkladá mladému publiku, lobotomizovanému televíznymi kravinami a internetom. Dá ti toľko, koľko dokážeš prijať. ()

Majrek

Abych řekl pravdu, nejsem vyznavačem klasických stripů o Snoopym - některé mi přišly trochu moc infantilní a jiné zase vtipné jak dědovy ponožky... Ale film vůbec nebyl špatný - děj byl souvislý, příběh se odvíjel nenásilně, postavy nebyly křečovité, ulítané, zblázněné a zbrklé, jako v některých jiných animácích - prostě takové to "pohodové domácí žvýkání" při sledování s "omladinou", které se film také líbil. Nejvíc mne pobavila představa, že by malý Charlie mohl za víkend přečíst Vojnu a Mír od Tolstoje a ještě z ní vytvořit smysluplný výcuc (vlastním doma také jedno vydání, které čítá zhruba 1500 stran) - ale je to pohádka a tak to divák musí brát. Film pobavil, má u mne slabší čtyři hvězdy... ()

martin1m2

Večný smoliar Charlie Brown a za ním v závese verný spoločník Snoopy. Rovnako ako iné krátke animáky aj táto dvojka dostala vlastný filmový šat. Animácia výborná, príbeh už menej. Keď si to tak vezmem celkovo príbeh nič moc, gagy sú dobré. Príjemná záležitosť, neunudíte sa. Ale popri iných animákoch viac ako 3 hviezdy dať nemôžem. ()

zeromen

Po prvé a asi naposled viděný Snoopy, nějak mě to neoslovilo. Ale je to zajímavé a docela dobře natočené. // viděl na DVD: 52% ()

Lambruche

Išiel som do kina po veľmi dlhom čase. Práve pre toho roztopašného čokla Snoopyho. A mal som strach. Nie len pre to, ako to vezme moja, tiež 30 ročná, "ségrenka", ktorá má tohto psíka rada len pre jehošibalstvo v očiach, no inak bandu Peanuts nepozná tak ako ja. Mal som strach, ako sa desiatky rokov práce napchá do hodinky a pol. No bol som nadmieru prekvapený a od putovania vtákov som ostal aj na titulky. Tento film vyvrátil niekoľko fám. Opakovaný vtip, nie je vtip. JE! Schulz mal vo svojej tvorbe niekoľko opakovaných a nesúvisiacich skečov (drakožravý strom, snoopy spisovateľom, shroedorovo pianínko...), ktoré sa čas od času zopakovali v istej obmene, nikdy nie únavnej a veselej, kde ale konkrétny hrdina mal svoj priestor nerušený a vyplnený. No tu ladili dokopy a každý dostal vo filme (i po ňom, ave reunion!) svoj presný čas vyrovnaný v potrebe s ostatnými. Ďalšia vec - keď dvaja robia to isté, nie je to to isté. Kameňák je: zober knihu vtipov a urob z nich nadväzujúci príbeh. Snoopy - podobne, ale s knihou stripov. Kameňák je pre mňa odpad, degradujúci humor čechov a slovákov ledva ledva ťahaný zo žumpy bravúrnym výkonom hercov, čo to ale nezachraňuje. Snoopy je pocta. Pocta Schulzovi, ktorá aj pre neznalých skvele spája celé universum jedného susedstva a robí dejovú líniu tam kde nikdy nebola - no padla presne! Niekomu, kto nikdy nevidel Peanuts to dalo zmysel, nebol to len jeden dlhý diel seriálu ako Its x mass Charlie Brown, Happines is warm blanket a podobné. Tu sa naozaj človek nestratil a aj peanatológie znalý, ako ja, sa pobavil a našiel tam niečo nové. Napríklad to, že ako Zrzečka prišla do susedstva. Vravím, som nadšený. Plnohodnotná pocta, a skvelý pocit s neutíchajúcou túžbou po dvd, akú som nemal od Naprosto Osvetleno. Ďakujem za nádherný jesenný deň, ochutený tým pravým arašídovým maslom! ()

bratr_jezek

Klasický příběh chlapce, který nemá úspěch, nic se mu nedaří a životem proplouvá jako takový ten outsider, to je Charlie Brown. Má jen jedno. Geniálního, skvělého, vtipného a téměř vše dokázajícího psa Snoopyho. A teď si představte, že se Charlie zamiluje. Snoopy pomáhá, kde může, ale co nadělat, když se vám smůla lepí na paty. Bohužel toto by asi celý film neutáhlo, tak se tu rozvijí druhý motiv, a to, že Snoopy se rozhodne napsat první filmový scénář, ve kterém si představuje sebe sama jako letecké eso v souboji s Rudým baronem. Nejspíš jde o snahu zaujmout i starší děti, ale moc se nedaří a zbytečně to kazí dojem z jinak skvělého filmu. ()

Vlad

Hodnotiac film ocami dospeleho - velmi ale skutocne velmi pekna, oku lahodiaca animacia! 3D mi prislo tiez pekne vyuzite a vydarene. Film bol pozitivne ladeny s ponaucenim. Tu pozitiva koncia. Pribeh je prudko linearny a predvidatelny, pozliepanec na dlzku celovecerneho filmu bez koherentneho dynamickeho celodejoveho vyvoja. Snoopyho ulety mi po tretom raze zacali vyslovene liezt na nervy, dej zbytocne kuskovali ale na jeho vyvoji vobec nepridavali. K humornosti - mam rad komorny humor ale tu som sa zasmial asi 2x, pousmial asi tiez 2x a to bolo vsetko. Detto zvysok saly, ktora bola asi z polovice zaplnena. Ocami dietata: moj syn z toho nejako vo vytrzeni tiez nebol aj ked sa na film velmi tesil. Sice sa nasmial viac (raz aj celkom zchuti) ale vsetky ostatne tohtorocne animaky sa mu pacili ovela viac. 65% - a aj to hlavne za animaciu. ()

dragon'88

Velmi sa mi pacila ta nevinnost, dobrosrdecnost a dobra nalada. Vystrihol by som snove pasaze so Snoopym, je to nevelmi zabavna vata. 3.5* ()

Denzen

Snoopyho som nikdy nečítal, čiže som nevedel, čo od toho mám očakávať, ale nakoniec to bolo celkom v pohode. Príbeh ako z príručky a niekoľko dobrých vtipov tvoria tento zaujímavý animovaný film. 60% ()

Eridan_

Příjemný animák. Vtipný, o lásce, přátelství a klasickém příběhu, kterak se z outsidera stane hrdina příběhu. Děti i dospělí se bavili. ()

Zlaté glóby 2016 - nominace

Zlaté glóby 2016 - nominace