Noc v New Yorku

• Česko Osudná noc (více)

Brooke spěchá domů do Bostonu, ale pronásleduje jí smůla. Okradou ji a navíc jí ujede poslední vlak. Nádraží zavírá, nemá ani dolar a venku ji čeká jen noční New York... V tu chvíli se osud smiluje a pošle jí do cesty zachránce v podobě pouličního hudebníka Nicka (Chris Evans). A tak začíná jedna noc v New Yorku, která může mnohé změnit... (Bohemia MP)

megajalec

Milá konverzačka dvoch ľudí, ktorí sa stretnú v nočnom New Yorku. Obaja majú svoje problémy s láskou, trochu svojské. Za jednu noc sa vďaka rozprávaniu sa o nich a riešeniu spoja. Nenútených a milých 90 minút s krásnou Alice Eve. Krehká romantika, ktorá neurazí. ()

blondboss

Fantastická žánrovka. Chris Evans a jeho filmový režisérsky debut ako z ríše snov. Snímok s jednoduchou dejovou linkou plnej povznášajúcej a odľahčenej atmosféry nočného New Yorku s fantastickým soundtrackom k tomu. Čo ma ale najviac zaujalo bolo to neskutočné iskrenie, ktoré bolo cítiť medzi hlavnými postavami a konverzácie, za ktoré by sa nemusel hanbiť žiadny celosvetovo uznávaný režisér. Toto je pre mňa romantický highlight tohto roka so všetkým, čo k tomu patrí. Alice Eve taktiež sympatickou voľbou, ktorá len doplnila túto zvláštne unikátnu mozaiku. 80 % ()

Stepka.T

Jen kdyby se obě postavy sobě navzájem míň omlouvaly :) ale jinak to mělo krásnou atmosféru setkání, které může být náhodou a už se nikdy neopakovat, ale stejně vás posune dál. A když vám zůstane úsměv na rtech... ()

TonyHawk94

Noc v New York-u, ktorá Vám môže zmeniť život k lepšiemu, len buďte v strehu. Možno stretnete niekoho, koho život Vám bude pripadať jednoducho "f*cked up", v skutočnosti ale vy na tom budete horšie... Veľmi zaujímavý režisérsky počin a premiéra Chrisa Evansa, pri ktorom obstál so cťou. Jeho výkon si všímam dlhšie, a musím povedať, že je skvelý. Celkovo ale k filmu - prevláda najmä skvelá konverzácia medzi ústrednou dvojicou, ktorých chémia je v mojich očiach veľmi dobrá. K tomu sympatická Alice Eve, ktorej úsmev je prosto očarujúci. Špeciálne oceňujem aj výborné kamerové zábery! :) ()

blazma

Režisérský počin Chrise Evanse s velmi sympatickou a sexy Alice Eve byl naprosto dechberoucí zážitek jakmile jsem tento film viděl. Nestává se často že by mě takové drama vtáhlo tak moc jako se to povedlo tady. Takže pro mě, plný počet bodů. ()

_Jimmy_

Silná atmosféra New Yorku. A príbeh dvoch ludi, ktori sa za noc do sebe zaľúbia. Chytľavo a výborné natočené. ()

Lina

Když máte špatný den, je možné, že potkáte někoho, kdo je na tom stejně a třeba si pomůžete navzájem. Nejde o obvyklou romantickou komedii, spíš o příběh s inteligentními dialogy a situacemi, které si umíte představit v reále. Chris Evans ho natočil jemně a citlivě, možná že trochu pro sebe. Odvedl výbornou práci i jako herec. Alice Eve ho velice hezky doplňuje. Vše funguje vlastně jen na nich dvou, ostatní postavy jsou spíš v pozadí. Film, co se vás může dotknout dost hluboko, pokud mu to dovolíte. ()

hrumsrt

Přestože Chris Evans nikdy nebyl jen Kapitánem Amerikou, bude to asi nakonec navždy ta role, která se s ním už bude všude táhnout. To, že Chris není nadaný jen jedním směrem dokázal už několikrát, ale jako poprvé zkouší dělat film i za kamerou nejen před ní.. Noc v New Yorku je jeho režijní debut, ve kterém sledujeme Brooke a Nicka, dvě osoby, které stojí na křižovatce svých životů doufajíc, že právě až ta noc skončí začne den, jenž změní jejich životy, ale co když onou proměnou bude už ona noc samotná.. Jedna z nejlepších a nejuvěřitelnějších romantik, která má ale ke komedii hodně daleko a naopak hlavním dvě aktérům dává jedinečnou šanci sebrat odvahu a vyřešit si svoji minulost, aby zítra mohli začít úplně jinak. Bez peněz kráčejí po městě a vzájemně řeší svoje problémy (jak Linklaterovské).. Krásné, uvěřitelné a (bohužel) nesklouzávající ke klišé. A s hudbou.. Pravda je tam venku! 90% ()

izolator

Já bych osobně prohledal všechny popelnice v okolí baru. Špína mi tolik nevadí... :-) Zeptat se barmana by mě asi vůbec nenapadlo. Ale New York je jinak bezva město ! ()

wick

Romantika...zdařile natočená, Chris E. si sice pomáhá občas méně uvěřitelnými scénami a náhodami, ale charisma hlavní dvojice působila uvěřitelně a docela fungovala. ()

Stuck

Možná se mi Chris Evan trefil do místa kde utajuji svoji romantickou část, ale asi vždy budu mít rád snímky stylu ONCE. Hlavně to není moc kýčovité a s přeslazeným happy endem. Na druhou stranu si to moc v reálu nedokážu představit-např na hlaváku v ČB :-) ()

robfi

No, je to jako zabava jako studovat cheaty a navody v nejke americke hre, jak ma kentaur sbalit sukubu a kdo hodi vtipnejsi hlasku o h*vne, tak vyhraje jackpot. A ma razem lvl up. Paneboze, za co jsem trpel. Poslat je vsecky na galeje okopavat repu, ono by je to zase preslo, tocit takovehle hovadiny. Chlap, ktery se snizi k tomu jit se svou mladou na tenhle film je CHUDAAK nejvetsi ever. Zapadni chlapi jsou pomalu ale jiste vykastrovani ubozaci. ()

fafejt001

Takové nějaké --- nijaké . Spíše to jde do ,, scifi ,, . Na debut asi slušné , leč pro mnohé ostřílené diváky nedostačující . A ten závěr opět otevřen . Jak to občas ve filmech chodí . Mnozí budou spokojeni . Dobrá tedy . ()

Veeria

Nádherné. Dokonalé v každé minutě od začátku do konce. Snímek, který staví na přirozenosti, úpřímnosti. Na nic si nehraje a není zbytečně přikrášlován. Tyto filmy mám velmi ráda. Protože vše není naservírováno na podnose, každý divák si z něj vezme to své. Jsou tu velmi inspirující myšlenky a Chris spolu s Alice tvoří dokonalou dvojici, která povznáší tento film úplně do jiné dimenze. To vše podtrženo krásnou hudbou. Prostě sluníčkový film v tom nejlepším slova smyslu. A ten konec.... (Děkuji LP ;) ) ()

LencaN

Krásná neklišoidní romantika, lehká jako pohlazení. Chris Evans mě jako režisér i hlavní hrdina filmu odrovnal. Kdo by býval něco takového od Cpt. America čekal? Scénář se zde uváděným pánům velice povedl, to klobouk dolů. Příběh vypadal ze začátku nevýrazně, jako že to bude další zbytečná sladká romanťárna, na kterou si za týden už ani nevzpomenete. Nevím, jak se to povedlo, ale postupně jsem si tu dvojku cizinců oblíbila, oba strašní sympaťáci, kteří se potkali v noci na newyorském nádraží, navzájem se svěřují se svými milostnými a životními karamboly. Hotel byl pohoda největší, nebyla nouze ani o úsměvné chvíle. Konec vyplynul strašně přirozeně, jako kdyby to jinak ani být nemohlo. PS: Chci vědět, co tam bylo napsáno, kruciš :D ()

meda2016

Proč ne pět? Pokud by Chris Evans víc tlačil na pilu, nešlo by to výš. Chytrý lidský příběh jednoho setkání, vlastně dlouhého rozhovoru. Přesné dávkování jeho i Alice Eve. Moje zvědavost i pobavení, příjemný soundtrack. Chvíle u jasnovidce, kreslení na rub obrazů, moje místa mírné gradace a uspokojení. Uvedeno v TV s dobrým dabingem - poklona Liboru Boučkovi. ()

Gregor_Samsa

No heleďte se, na hezkejch kukučích se to celé vystavět nedá. Děcka ještě mají ty svoje zásady a sny, že jo, jenže život takový nebývá – dát si pusu u budky, do které volám jakože z budoucnosti, je hezký, ale takový marný. Prostě jedna pusa nebo dvě a předtím (oddělená) sprcha v hotelu, kde když vylezu v županu, tak to je jako všechno (?!?). Měla aspoň náhradní gaťky, co přeprala v umyvadle, nebo jak? Je to prostě dětský. Teen. Zlatý Ztraceno v překladu. Nevím jinak moc co k tomu říct, bylo to přeslazený jak čaj na dětskym táboře; se čtyřicítkou na krku, smíření se s kompromisy života a egál-nadhledem tahleta věc s hezkejma tvářičkama člověka už moc nechytne. [40%; 2019-02-10 Home sweet home] ()