poster

Polárník (festivalový název)

 • Slovensko

  Polárnik

Dokumentární

Slovensko, 2014, 57 min

Režie:

Pavol Barabáš

Kamera:

Pavol Barabáš
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jadro
  *****

  Podané tak, že pokiaľ to človek neskúsi na vlastnej koži - neocení. Odporúčam aspoň skúsiť pri mínus 30 šľapať aspoň hoďku a potom si čo len "odpľuvnúť" :-)(14.12.2015)

 • Popinodan
  **

  Skláním se nad výkony Petera Valušiaka. Je je to opravdu borec co dokázal. Tím to však končí,pro mě je to zatím nejslabší snímek pod režíjní taktovkou P.Barabáše. Je to nesouvislé,a nejhorší je komentář přímo Valušiaka,není mu vůbec rozumět což je opravdu moc velká škoda. Kdyby ho někdo nadaboval,určitě by to bylo o mnoho lepší. Oproti tomu neznámá Antarktida byla super pecka.(1.2.2015)

 • Duotone28
  ****

  Pozrieť si Polárnika v premiére spolu s hneď vedľa sediacim Valušiakom, ktorý ako povedal, že tiež vidí film po prvý raz, bol super pocit. Lepšie to už mohlo len byť, keby v kine bolo -38, nech aj poriadne vymrznem:). Hory a Mesto_2014, nazdar(6.4.2014)

 • helmiczka
  ****

  Poučný a pútavý film,ktorý ide do zákulisia polárnych expedícií.(21.11.2014)

 • rekkky
  *****

  Polárník je extrém z několika důvodů. V dokumentu lze vidět extrémní podmínky. Extrémní výkony. Extrémní nároky na technickou výbavu. Extrémní finanční náročnost expedic. A šlo by s výčtem pokračovat. Polárník zaujme svou syrovostí a je to naprostá špička ledovce. //Snow film fest//Frýdek-Místek//(21.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace