poster

Polárník (festivalový název)

 • Slovensko

  Polárnik

Dokumentární

Slovensko, 2014, 57 min

Režie:

Pavol Barabáš

Kamera:

Pavol Barabáš
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • helmiczka
  ****

  Poučný a pútavý film,ktorý ide do zákulisia polárnych expedícií.(21.11.2014)

 • rekkky
  *****

  Polárník je extrém z několika důvodů. V dokumentu lze vidět extrémní podmínky. Extrémní výkony. Extrémní nároky na technickou výbavu. Extrémní finanční náročnost expedic. A šlo by s výčtem pokračovat. Polárník zaujme svou syrovostí a je to naprostá špička ledovce. //Snow film fest//Frýdek-Místek//(21.11.2014)

 • WolfIssen
  ***

  Souhlasím s komentem Pepinodana. Člověk se ztrácí v tom, který záběr je z Neznámé Antarktidy, 118 dní v zajetí ledu a který snímek je aktuální, nový. Valušiakovi komentáře jsou tiché a zahuhlané. Od Pavola Barabáše mám rád všechny dosud viděné dokumenty a smekám nad všemi cestovateli, horolezci i polárníky. Opět máme i to štěstí spatřit překrásné záběry polární krajiny. Tento snímek mě ale příliš neoslovil, hlavně kvůli výše uvedenému, zkrátka z poloviny byl utvořen z dokumentů dřívějších.(26.9.2016)

 • NinadeL
  ****

  Vynikající dokument. Peter Valušiak je jednoduše borec. #snowfilmfest(27.11.2014)

 • Popinodan
  **

  Skláním se nad výkony Petera Valušiaka. Je je to opravdu borec co dokázal. Tím to však končí,pro mě je to zatím nejslabší snímek pod režíjní taktovkou P.Barabáše. Je to nesouvislé,a nejhorší je komentář přímo Valušiaka,není mu vůbec rozumět což je opravdu moc velká škoda. Kdyby ho někdo nadaboval,určitě by to bylo o mnoho lepší. Oproti tomu neznámá Antarktida byla super pecka.(1.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace