Galia (Mireille Darc) je mladá a úspěšná Pařížanka. Hrdá na svou nezávislost jde z jednoho milostného vztahu do druhého. Jedné noci zachrání Nicole (Françoise Prévost) před utonutím v Seině, protože ji její manžel Greg (Venantino Venantini) zanedbává. Galia ji vezme k sobě domů a poradí jí, aby na pár dní zmizela. Když Nicole souhlasí, začne Grega sledovat, aby zjistila, jak bude reagovat na zmizení manželky. Netuší, že se pouští do nebezpečné hry, ve které si žádný z aktérů není jistý svým životem. (ilclassico)

majo25

Kdeže triler, iba taká jednoduchá drámička o mladej promiskuitnej Parížanke, ktorá sa zamiluje do chlapa, ktorý podľa jej slov vôbec nie je jej typ. Milostný trojuholník síce nie je vyslovené nudný, ale ak niekto od toho očakáva viac, ako ja, bude asi sklamaný. Troška erotiky (aj keď s nie celkom pohľadnými dámami) a menej očakávaný záver to ako-tak oživujú. Triler ani krimi to však určite nie je. ()

Flego

Psychologická dráma dvoch žien, ktoré náhodne spojil osud. Snímok ponúka pohľad do života znudenej mladej žene, ktorá strieda partnerov a nedokáže nájsť zmysel života a ženy, ktorá sa chcela utopiť, lebo už nezvládala svojho manžela. Slušné výkony, dobrá atmosféra. Piate hodnotenie a druhá recenzia. ()