Nepsaná romance

(TV film)
  • USA Love by the Book (více)

Emma je beznadějná romantička a vedoucí krásného knihkupectví. Jednoho dne se jí do života přimotají dva muži. Dokáže poznat, který princ je pro ni ten pravý? (TV Prima)

Aljak

V podstate klasický šablónovitý romantický film, ale to prostredie kníhkupectva a celkovo knižno-literárneho kontextu ma v tomto prípade naozaj zaujalo a v podstate vďaka tomuto to predčilo tú väčšinu obrovskej masy takýchto šablónovitých filmov o Láske a dileme výberu správneho partnera. Toto bolo teda skôr taký ľahký nadpriemer, no žiadne terno. Inak, ten "dokonalý princ" Landon bol teda poriadne slizký a egocentrický - za každú cenu sa snažiť prezentovať ako dokonalý, no napokon to vyznieva skôr snobsky a povýšenecky. Obávam sa, že v normálnom živote by žena naozaj siahla po takomto snobovi, na úkor normálneho a prirodzeného človeka akým bol napr. aj Eric. ()

Mikita

Taková blbina v týdnu v TV vás občas dokáže pobavit. Romantické filmy mají jen pár věcí, co od nich čekáte, a tady dostanete téměř vše. :) ()

• V jednu chvíli si Emma (Leah Renee) vzala z krabice knihu a naskenovala ji. Na obálce knihy stálo „Deník Toma Stanfielda“. Právě tato kniha se objevila v jiném filmu z téhož roku, The Michaels (2014). (Johnny.ARN)