Lost After Dark

Mladé dievča so skvelým prospechom v škole sa rozhodne pridať medzi školských rebelov, preto ich pozve na rodinnú chatu. Uprostred lesa sa skupinke pokazí vozidlo, a tak sa snažia nájsť pomoc. Nájdu opustený dom a vstúpia doň. Keď prídu na to, že stavba patrí miestnej rodine kanibalov, na útek je už príliš neskoro... (Marceloo)

S.Quentin QUALE

Běčkový slasher s osmdesátkovým lookem, jehož hlavními slabinami je fakt, že se půlku filmu nic neděje a že záporák vypadá jak obyčejný bezdéčko. Bodycount se potom docela navýší, pobavil mě mord obřím nebozezem, ale že by jsme byli svědky něčeho nového nebo mimořádně povedeného, tak to ani přibližně. Ptát se na otázku, proč toto někdo točí, je asi zbytečný, takže si jen postěžuju, že jsem čekal lepší podívanou. 40% ()

Gilmour93

Kanadský masakr vším, co přijde pod ruku. Love letter žánru od jeho zapálených fandů, co ty charakteristické prvky spjaté s Reaganovou érou ctí takovým způsobem, že jim těžko něco vyčítat (teda až na zmatky v pořadníku: „You do drugs, you die. You have sex, you die. You're a rebel, you die.“). Robert Patrick už sice nemá tu terminátoří výdrž při běhu za dopravním prostředkem, ale jako přísný Mr. C, co sloužil in 'nam, dokáže svými bláboly pozvednout úroveň.. ()

AlistairMir

Průměr po všech stránkách ALE za co musím, stejně jako i další zde, dát veliké plus je fakt, že v tomto snímku se absolutně nejede podle zavedené šablony kdo kdy zaklepe bačkorama. Takže jsem s potěšením sledoval, jak studentíci padají jeden po druhém ve velmi překvapivém pořadí. Jinak dům byl správně ponurý, Robert Patrick mě pobavil, ale bohužel kanibal sám o sobě moc strašidelně ani nebezpečně nevypadal - U nás v Děčíně u hlavního nádraží máme jemu podobných dvanáct do tuctu a klidně kolem nich po večerech chodíme...Takže v killerovi, kterému bych já osobně šel dát z lítosti dvacku na pivo, vidím asi největší kámen úrazu. Jinak ale slušné dílo na jedno zhlédnutí. ()

Marceloo

Mladé dievča so skvelým prospechom v škole sa rozhodne pridať medzi školských rebelov a tak ich pozve na rodinnú chatu. Uprostred lesa sa im ale pokazí vozidlo, a tak sa snažia nájsť pomoc. Nájdu opustený dom, do ktorého vstúpia, ale keď zistia, že dom patrí miestnej rodine kanibalov, je už príliš neskoro na útek. - Tomuto hororu musím ako prvú vec vytknúť úplne prvú scénu. Ak by dievča spadlo o pár cm ďalej a chytilo sa do pasti, bola by to scéna, ktorú by som si zapamätal na velmi dlhú dobu. Vraždy sú kreatívne, ale kazí ich kamera mimo záber. Ďalej je to už typický slasher, celkom znesitelné dievčatá a černoch s anténou na hlave. U vraha mi strašne chýbala nejaká maska, keďže jeho charakter nebol nijak rozvinutý. Old-schoolovo ladené moderné horory nemusím, ale tento sa dal celkom zniesť. Záver je slubný pre ďalšie pokračovanie, a ak by tvorcovia zapracovali na charaktere vraha, určite by som ho uvítal. + herec z From Dusk Till Dawn: The Series + herec z The Returned ()

peiton

Takto niekomu vliezť do ,,kapusty" to si pýta riadnu spršku drzosti,no v tomto prípade odvahy.Prehľadávať na vlastnú päsť hrozivo vyzerajúci zdanlivo opustený dom uprostred tmavého lesa??Nič horšie som za poslednú dobu nevidela!Režisér sa mi páčil,pozná čo na vystrašeného diváka v určitých momentoch platí.Niekedy napätie býva daleko hodnotnejšie ako samotné vraždenie a stým súvisiace krvavé scény.Snímok pritiahol moju pozornosť a vyvolal vo mne príjemne nepríjemný zážitok a prekvapenie pri ktorom mrazí. ()