Tumbledown

Spisovateľka Hannah (Rebecca Hall) sa pokúša preniesť cez smrť svojho manžela, ľudového speváka, keď stretáva Andrewa (Jason Sudeikis), drzého spisovateľa z New Yorku, ktorý má na túto nešťastnú udalosť odlišný pohľad. Táto netypická dvojica musí spolupracovať, dať dohromady príbeh slávneho speváka, Hanninho manžela, a napísať ďalšiu kapitolu svojho života. (Martyska)

LencaN

Trochu nevýrazné a konec odfláknutý a moc urychlený. Univerzitní profesor chce v rámci svojí práce poznat blíže jednoho zesnulého hudebníka a rozhodne se proto oslovit jeho ženu. Ta bohužel stále truchlí i po mnoha letech od smrtelné nehody jejího muže. Nechce, aby se někdo šťoural v soukromí jí a její lásky. Zatím stále není schopna milovat někoho jiného. Proto má profesor stíženou práci. Ale Jason Sudeikis mi doslova vyrazil dech. Že je rozený komik, to jsem věděla, ale že dokáže i udržet vážnou tvář a je přitom velice přirozený, to jsem netušila. Scénář je plný poznávání sebe sama, druhých, přemýšlení o životě a osudu, ale také se sem tam objeví i jiskřička budoucnosti. Jen mě mrzelo, že konec byl strašně uspěchaný a bylo to jako rána z čistého nebe, protože během filmu takovému rozuzlení nic moc nenaznačovalo. ()

Dusty56

Prvních 25 minut je hrozná nuda, probíhá takové seznámení se situací. Pak se to sice zlepší, ale furt to není ono. Něco mi tam chybí. Obsazením to rozhodně není. Jason Sudeikis a i Rebecca Hall hrají solidně a jsou to nejlepší ve filmu. Možná snímek mohl být víc zábavný nebo romantický nebo něčím jiným zajímavý, ale takhle mě fakt až na vyjímky ve druhé půlce nudil. Ale jinak to není špatně zpracovaný a cílová skupina filmu ho určitě ocení. ()

BStone

Je tak skvělé vidět film, který je parádně natočený, má výborný soundtrack i uvěřitelný příběh, herci své role žijí a je po všech stránkách bezvadné se na něj koukat. Romance par excellence 95% ()

poppy75

ano..od zaciatku je jasne ako to skonci atd..a co? ...velmi prijemny filmik,jedine co mi faaakt vadilo je lahsia forma syndromu gilmoriek-ked postava je premudrela tak ,ze ju chcete umlatit kavovou lyzickou,kvazi vysokointelektualne recicky,ukecanost a to,ked niekto rozprava v beznom zivote tak,akoby cital vety od celeho timu spickovych glosatorov /andrew/... ()

BaMia

Príbeh možno ako taký, nebol až tak silný, že by ho nejaký divák nedokázal rozchodiť. Ale podľa mňa to bol aj zámer. Lebo oveľa viac ako samotný príbeh slávneho speváka ma za srdce chytilo maličké mestečko, dokonalý dom v lese vyložený drevom a knihami a zbytočnosťami, na ktoré taktiež zbytočne sadal prach. No a charizmatický Jason je už len dokonalá čerešnička na torte. :) ()