Tumbledown

Scénografie:

Jane Ann Stewart

Kostýmy:

Amela Baksic

OST je nádhera, Jason Sudeikis podává velmi příjemný herecký výkon, začínám mu vážně přicházet na chuť. Nenáročný film s kapkou humoru, romance a dramatu.(18.3.2016)

Milovali ho oba. Ona byla jeho manželkou, on jeho obdivovatelem. Další milý malý film. S dokonalou pečlivostí se proplétá po známých cestičkách, ale jde mu to navýsost slušně. Velkou zásluhu na tom mají zejména herci. Jason Sudeikis, kterému věříme snad každou polohu, dokazuje, že nepatří jen mezi komediálně schopné herci. Herecký projev Rebeccy Hall mě baví dlouhodobě, přesvědčivý, citlivý, umírněný, přitom je ale z jejích gest a pohledů znát, že její postavu něco silného tíží. Jasné, tragicky přišla o manžela, zbožňovaného hudebníka, ale také ona si klade nejrůznější otázky spojené s jeho náhlým odchodem. Tyhle dva spojí práce na psaní hudebníkova životopisu. Jak to asi dopadne? Základ je tak sice ohraný, ale tvůrci ho pojí hodně silnými dialogy a liniemi, což se jim potom příjemně vrací. Jsou citlivé a výborně zahrané. Závěr je trošku na sílu, bojí se být jiný, ale nakonec ok.(29.5.2016)

Přesně takovejhle film občas naše ztrouchnivělý srdce potřebujou.Smutný,dobře obsazený,a spousty brnkání na city.Hezký.80%.(24.9.2016)

Hezký film. Citlivě natočený, žádná patetická velká gesta, ale civilně natočená romance. Ke všemu ho zdobí milý soundtrack a herecké výkony. Hall i Sudeikis hrají skvěle a na jejich civilní výkony je radost koukat.(16.6.2016)

Dalsi maly nenapadny snimek, co pohladi. Tak trochu vaznejsi romance - citliva, ale prekvapive plna vtipnych konverzacnich prestrelek. Mrazivy zimny krajinky, smutny pisnicky (Damien Jurado), vztahy, vyrovnavani se se ztratou blizke osoby, Jason Sudeikis vs Rebecca Hall, potesilo...(10.8.2016)