poster

Dáma v dodávce

 • Velká Británie

  The Lady in the Van

Drama / Komedie

Velká Británie, 2015, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hansel97
  ****

  Hořko sladký úsměvný příběh nesourodé dvojice, které stejně tak jako celému snímku naprosto dominuje výkon Maggie Smith. Ta mě necelé dvě hodiny neuvěřitelně bavila a převážně díky ní se jedná o tak příjemnou podívanou. Musím říct, že sám až žasnu kolik bylo vytěženo z jednoduchého námětu téhle vztahovky, při které jsem se ani minutku nenudil. A ještě něco, opravdu obdivuju Maggie, že i v osmdesáti má tolik energie, aby si brala hlavní role, za to vážně velká poklona.(13.3.2016)

 • kaylin
  ***

  Tohle je koncert Maggie Smith, která ukazuje, že velkou herečkou je možné být v jakémkoli věku, stačí jen dobrá role. Tahle role je dobrá, ale celkově snímek trochu pokulhává a nedovedl jsem se do něj většinu stopáže dostat. Hlavně jako komedie funguje tak nějak podivně a rozhodně vás nemusí uhranout.(6.3.2016)

 • silentname
  ****

  Zväčša podľa skutočného príbehu? Viem si to úplne pohodlne predstaviť. Mal som z filmu dobré pocity a po dopozeraní som si ich len potvrdil. "The Lady In The Van" je podľa mňa skutočne dobre spracovaným filmom. Veľmi dobre natočený, plný veľmi dobrých hercov a (ako som už veľakrát spomínal) som vždy rád keď vidím film, ktorý nepoužíva všetky súčasné moderné hračky a potrebuje ich zakomponovať. Maggie Smith tu podľa mňa absolútne kraľuje a človeku je z nejakého dôvodu tá stará nepríjemná dáma veľmi sympatická. Vôbec... kto natiera autá nažlto kefou od záchoda? To je vskutku vtipné. Plus aj niektoré jej hlášky ostanú trefné. Plus je to tiež film, ktorý ukazuje ako môže niektoré veci vnímať spoločnosť a kam to môže dôjsť. Nemusí to byť plynulý a ľahký film na pozeranie, no minimálne je veľmi zaujímavý a stojí za pozretie. Svoj čas neľutujem. Hodnotenie: B(29.2.2016)

 • KajusaK
  ***

  Dlouho jsem se těšila a doufala, že to bude alespoň z části dobré jako Univerzální uklízečka.. Popravdě jsem se ani jednou nezasmála.. Maggie hrála perfektně ale celá role uřvané Margharet mi vadila.. Vlastně jsem nenašla ani pořádnou zápletku.. Děj by se vešel v klidu do takových 30ti minut.. Zklamanost..(20.3.2016)

 • T2
  **

  Rozpočet $6miliónovTržby USA $10,021,175Tržby Celosvetovo $41,387,687Tržby za predaj Blu-ray v USA $30,063Tržby za predaj DVD v USA $1,338,338║ suchopárny anglický humor, ktorý sa nemá kam moc hýbať /40%/(21.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace