Dáma v dodávce

The Lady in the Van

Drama / Komedie

Velká Británie, 2015, 104 min

Tohle je koncert Maggie Smith, která ukazuje, že velkou herečkou je možné být v jakémkoli věku, stačí jen dobrá role. Tahle role je dobrá, ale celkově snímek trochu pokulhává a nedovedl jsem se do něj většinu stopáže dostat. Hlavně jako komedie funguje tak nějak podivně a rozhodně vás nemusí uhranout.(6.3.2016)

Typicky anglicky suchopárne, bez šance, aby ma zaujal dej. Ale dobre obsadené a skvelo zahraté. 3 z 5(15.7.2016)

Dlouho jsem se těšila a doufala, že to bude alespoň z části dobré jako Univerzální uklízečka.. Popravdě jsem se ani jednou nezasmála.. Maggie hrála perfektně ale celá role uřvané Margharet mi vadila.. Vlastně jsem nenašla ani pořádnou zápletku.. Děj by se vešel v klidu do takových 30ti minut.. Zklamanost..(20.3.2016)

Hořko sladký úsměvný příběh nesourodé dvojice, které stejně tak jako celému snímku naprosto dominuje výkon Maggie Smith. Ta mě necelé dvě hodiny neuvěřitelně bavila a převážně díky ní se jedná o tak příjemnou podívanou. Musím říct, že sám až žasnu kolik bylo vytěženo z jednoduchého námětu téhle vztahovky, při které jsem se ani minutku nenudil. A ještě něco, opravdu obdivuju Maggie, že i v osmdesáti má tolik energie, aby si brala hlavní role, za to vážně velká poklona.(13.3.2016)

Maggie je prostě výborná herečka a tahle role je jejím koncertem,jinak k filmu jako takovému mám výhrady.(15.3.2016)