Love

• Česko Láska (festivalový název) (více)

LÁSKA stojí mimo dobro a zlo. LÁSKA je genetická potřeba. LÁSKA je změněný stav vědomí. LÁSKA je tvrdá droga. LÁSKA je duševní choroba. LÁSKA je mocenská hra. LÁSKA přesahuje lidské já. LÁSKA je oslepující světlo. LÁSKA je sperma, tekutiny a slzy. LÁSKA je vzrušující příběh o chlapci, dívce a DALŠÍ DÍVCE. (Aerofilms)

hrumsrt

Proč se na Love podívat a odnést si z toho něco jiného než jen explicitní sexuální scény?... Záleží, určitě vás to naučí, že bez kondomu ani ránu, a to jak metaforicky tak i opravdově. Jenže hlavní hrdina je úplný hovado, který není za žádnou cenu schopen dospět. Skutečně to není jen o tom, že nejste ze zákona pod ochranou a už okamžitě musíte, a tak se celý váš život točí jen okolo sexu. Ale jak je nám on zobrazen, pochopit ho zkrátka nemůžu. Nebavilo mě to, zase tupě účelný film, který je ale ve své podstatě úplně o ničem. A abych to vyzdvihl pro několik vynikajících kamerových záběrů, to je snímek příliš dlouhý. 25% ()

jack_scott

Není to tak špatné, jak mnozí píší - zvláště cca první půlka. Sexuální scény fajn, super linie kdy sbalil párek ústředních hrdinů tu sousedku...a pak se to s množstvím opiátů a thc začalo nějak rozpadat, a...začalo mi víc a víc vadit různé ty divné scény, furt hledání kohosi naprosto nepodstatného....Inu, asi moc drog. Holt jsem to asi nedocenil, a málo fetuji. Pokorně uznávám, a dávám 40%. ()

Karin00

4,5*. Tomuto filmu nechybělo vážně témeř nic :) úžasný zažitek. Tak krásně realistické, prostý sex z každodenního života. Bylo to, jako by ani nehráli. Velmi hezká dvojice, hl. hrdina dobře vybavený hehe :)) Scény krásně metaforicky vyjadřující, vystihující jejich život. ()

kessi

Myslím si, že to mohlo býtmnohem lepší, než je. Erotické záběry se mi vesměs dost líbily. Kdyby takhle bylo točené porno, tak ho možná budu mít i ráda. Byla z toho cítit vášeň, chtíč. Myslím si, že to mohlo mnohým lidem otevřít oči v jejich osobním sexuálním životě. Možná, že takovouhle vášeň mnoho lidí ve svém životě nikdy nezažilo. Také se mi líbilo, že Elektra měla krásné ženské tělo, nebyla vychrtlá a vlastně se mi i hodně líbilo, že byla zarostlá. Byla tak nějak míň nahá a víc přirozená, nedokonalá. Nicméně samotný děj byl dost chabý, hlavní hrdina totální debil, který mi pak už hodně lezl na nervy. A taky příliš dlouhé, 50% ()

rigby

...aneb Příběh jedné lásky. První půlhodina se mi moc líbila, bylo to nové, neokoukané, jemně natočené, přitom z toho čišel život, scény podkreslovala příjemná zajímavá hudba. Ale nějak se to zaseklo na jednom místě a točilo se to stále dokola, nic nového a dalšího nepřicházelo, ani možná trochu šokující záběry z pařížského nočního života. Film uplynul a v hlavě toho moc nezůstalo. Je to škoda, protože natočené to nebylo rozhodně špatně. 3- ()

JonSnow

Příběhově nudná zápletka..ale celkově hodnotím, jako porno s větší dějovou linkou, kvalitním osvětlením a dobře natočené.... Čekal jsem od toho trošku víc...aspoň podle těch ohlasů. ()

nichts

Tenhle film o lásce má přesně to, co má každej film mít. Místo aby byl naivní, zobrazuje naivitu - každá věc co řeknou o lásce je žvást, ale to nepřímo řeknou taky. Navzdory dramatické zápletce, ponoření do emocí je divák snadno distancován skrze flashbackovou strkuturu - časovou distanci hlavní postavy - a permanentní kontradikci tvrzení navzájem a obrazově - výrok: láska je světlo. následuje polibek a padne tma. Hromada skvělých odkazů plakáty a textových komentářů ke scénám skrze plakáty - "film je vhodný pro dospělé diváky kteří jsou na něj přípravení"(plakát frankensteina).... komplexní a neskutečně při zemi se držící zobrazení sexu, wau! ()

Monika22

Je pravda, že tam bylo hodně erotiky, ale ani mi to nevadilo a patří to k tomu, takže nějaký moralisty fakt nechápu. ()

zvolsi

Nesebevědomí frajírek v obložení dvou bobrů. Aomi Muyock sexuálním scénám vyloženě vévodila a bylo vidět, že ji tyhle věci baví. Jinak to bylo vlastně o ničem. Dal bych i za tři, ale za to, že mě ten čurák Gaspar Noé donutil sledovat tu odpornou transku bych mu nejrači šlápl do xychtu, takže na dvě hvězdy to vytáhla troječka a hlavně swinger party :) ()

Rian_witcher

recept jak uvařit "artpornofilm": vezmi hrst drog, nadrženou babu a psychicky vypatlaného slizouna. Celé to vhoď do hrnce plného uječených štětek, alkoholických hádek, blikajících (nejlépe rudých) světel a okořeňte to jednou transkou a špetkou nevěry. Jíst se to dá, ale spíš se vám z toho zvedne žaludek než ..... ()

Salvator

Zmatek v duši kompenzovaný tělesnými prožitky. Po určitou dobu je to vždy příjemné. Probuzení do reality ale bolí. ()

Willynka

Podstatně méně živočišné než Nymfomanka. A ještě méně dobře psychologicky zpracované proti takovému Životu Adéle. Hodně odtržené, neosobní, byť Noého cit pro estetiku z toho zírá z každého záběru. Možná by to nebyla taková nuda, kdyby ústřední trojice nebyla parta nesympatických skopových hlav, ale je zvláštní, že hlavní hrdina v průběhu snímku vlastně vyslovuje Gasparův úmysl natočit sentimentální sex jako svou vlastní uměleckou ambici, přitom celý film je studený jak psí čumák. ()

Veber

Vizuálně skvělé, ale na vyšší hodnocení to není. Moc se mi líbila hra barev, snímání kamery, kontrasty i odkazy na jiné filmy (třeba Taxikáře). Jenže to mi nestačí. Love mi předložil skvělý vizuál, ale chyběla mi hloubka. Asi jsem čekala víc, než jen lásku fyzickou a hovory o lásce. ()

Be2Can 2020 je v plnom prúde

Be2Can 2020 je v plnom prúde

26.11.2020

Prehliadka toho najlepšieho z prestížnych filmových festivalov z Berlína, Benátok a Cannes pokračuje odvážnym experimentom provokatéra Gaspara Noého, dvojicou francúzskych filmov s oscarovou Juliette… (více)

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz