Způsob vraždy

• USA A Kind of Murder (více)

Walter Stackhouse je v šedesátých letech úspěšný newyorský architekt ženatý s krásnou Clarou, který vede zdánlivě dokonalý život. Ale jeho fascinace nevyřešenými vraždami ho zavede do dramatického chaosu, protože je nucen hrát hru na kočku a myš s chytrým zabijákem a příliš ambiciózním detektivem... a zároveň touží po jiné ženě. (Filmbox)

Shanen29

Průměrný thriller,i když s dobrým hereckým obsazením,který mě během deseti minut po shlédnutí zcela vypadl z mé mozkové části. ()

Shitonit

Chlápek má prachů jak sraček, žeby s tím mohl tapetovat a má taky roupy, tak se šťourá ve vraždách co mu do nich je prd, a píše knihu, trochu chlastá, tak nějak pohoda. Jenže má Kláru, a Klára je zamindrákovaná, žárlivá psychotická turbokráva, ale nosí fajn barevný svetříky.. No a Klára ho tak sere, že si týpek pořídí prima sexy pěvkyni, která má v hrdle zlato, a zřejmě občas i ptáka. Chlápkovýho. No a do toho tam poskakuje fakt těžce zaujatej fízl, kterýho sere všechno, a čmuchá kolem knihovníka. To stručný děj. Pak už toje tak: Knihovník sejme manželku, ale to ještě nevíme, chlápek v tom šťourá, a Klára mezitím hupne z mostu na palici, protože je (byla) na palici. Fízl šťourá Kláru, a chlápek jak je prolhanej tak lže, tím se do toho zamotá a to fízla sere, a jak je chlápek bohatej, tak to fízla sere taky, a asi ho sere i pěvkyně, že má v hrdle ptáka chlápka, a ne ptáka fízla. Knihovník a chlápek se střetávají názorově i vyděračsky, chlápek se to snaží vyjasnit a přitom stále má ptáka vítekde.. Bum a se to semele, pomele a hopsa hejsa, knížka je hepy end a já byl taky hepy, protože ten film je fakt pecka. ()

Kozlowski8

Příběh, který není ničím vyjímečný a originální. V závěru sice nechybí napětí, nicméně o nic šokujícího a překvapivého se nejedná. Průměrná podívaná. 55%. ()

Mukade

môžeš byť úsešný bohatý architekt a stále môžeš byť EQ retard. "- Kto priniesol tie kvety? - Ellie." ... xD ()

Chenile

Obrovska ale obrovska skoda... Takova super atmosvera, nadherne prostredi, interiery exteriery, solidni herecke vykony, a k tomu taaaaaaakkkk nudny pribeh (spis teda nepribeh) ()