Akecheta rozpráva Maevinej dcére svoj príbeh, ako došiel k precitnutiu a snažil sa aj ostatným indiánom odhaliť pravdu. V súčasnosti odvezie zraneného Muža v čiernom do indiánskeho tábora, zatiaľ čo Maeve je vykonávaná diagnostika. (HBO Max)

WheX

Pravděpodobně pro mě nejlepší díl, plný emocí, dlouho jsem si tak nepobrečel, možná je to lehká odbočka, ale zároveň krásně vyplňuje některé mezery příběhu a odhaluje kolik smutku musí mnozí z hostitelů protrpět. Nádhera. "Take my heart when you go." "Take mine in it's place." ()

Parabot

Atmosferická melancholická jízda. Přestože tento díl měl na hlavní dějové linky minimální vliv (alespoň jak se momentálně zdá), tzn. šlo o vatu, tak se mě vedle čtvrté epizody líbil nejvíc. Možná taky proto, že v něm nebyla ani sekunda Dolores a kolektivu. Její "narativ" je čím dál víc ubíjející. Uvidíme, za jej zvrátí poslední dvě epizody.___Mimo jiné díky WestWorldu se Ramin Djawandi zařadil do mého TOP filmových/seriálových hudebních skladatelů. ()

PaTeXx

Tvůrci nám chtěli dopřát trošku klidu od těch přestřelek a vyvražďovaček z minulých epizod, a navézt do nás zase trošku emocí a pár případných slziček. Mně osobně se tenhle hodinový flashback líbil, ale nechci, aby se to opakovalo. Jeden díl stačí. ()

UnderDeath

Bezva.. Bud se pul dilu mluvi japonsky, nebo skace cas od deviti k peti, nebo se mluvi indiansky.. Uz me to prestava bavit, rad bych si to uzival, ale s takovou to moc nejde... Pritom tak dobrej dil, ale najit titulky ()

kudryj

Perfektní, super díl. Věřím, že všechno co se zde odehrává, bude mít finální spojení, jak shogunworld, tak i zasvěcení do indiánské story. Nitky se rozplétají, přesto nic není jisté...... ()