Danny (Gabriel Chavarria) je mladý umelec z východnej časti Los Angeles, ktorý sa ocitne v zajatí otcovej posadnutosti autami, neschopnosti naviazať vzťah s bratom s kriminálnu minulosťou a potrebou umelecky sa vyjadriť. Svoju frustráciu však čoskoro nahradí novo objavenou vášňou – svoje schopnosti tvoriť graffiti uplatní ako maliar áut, na ktorých jeho brat jazdí v rôznych pouličných súťažiach. (TV JOJ)

Aljak

Podľa popisu to znelo celkom zaujímavo, hoci hodnotenia sú dosť priemerné. A veruže, tie hodnotenia mali pravdu! Film mal síce celkom dobrú tému a aj zápletku, ale celý ten dej bol taký vlažný a ťažkopádny, postavy dosť nesympatické, dialógy typické plné tvrdohlavých rečí, ... No neviem, ale napriek originálnej téme to nebol vôbec môj šálok kávy. A vôbec nechápem, čo je dobré na tých "skákajúcich autách". 1* za tému, ale inak dosť slabučké. ()

kaylin

Docela dobře zachycené prostředí, ale ne moc drsně, což mi možná trochu vadilo. Jako kdyby byl snímek jen spíš takovým čajíčkem než skutečně drsným dramatem ze sousedství. Ale lowridery mají něco do sebe a vždycky se mi líbily. Možná proto je škoda, že ve filmu nehrají ještě o něco důležitější roli. ()

woodsman

pekne auta chcel by som si to viskusat moze to byt parada az teraz sa divam ze tam hra aj Melissa Supergirl som si hovoril ze som ju uz niekde videl ale akosi tu bola trochu zamaskovana ()

Real Tom Hardy

"YOU LOOK LIKE A MEXICAN EAZY-E." ---------- Takto rýdza, mexicko-"gangsterská" záležitosť, v ktorej nie je obsadený Noel Gugliemi a Eva Longoria v nej hrá sotva pár minút, tak to je trestuhodná chyba a diletantstvo. Ale inak sa nesťažujem. (30.8.2017) (4.8.2022) ()

• Celosvětová premiéra proběhla 1. června 2016 na filmovém festivalu v Los Angeles. (BMW12)
  • Natáčelo se v Los Angeles (Kalifornie, USA). (BMW12)