Mr. Robot - Série 2

(série)
USA, 2016, 9 h 51 min (Minutáž: 41–65 min)

Tvůrci:

Sam Esmail

Režie:

Sam Esmail

Kamera:

Tod Campbell

Hudba:

Mac Quayle

Rami Malek, Carly Chaikin, Christian Slater, Portia Doubleday, Michael Cristofer, Stephanie Corneliussen, Grace Gummer, Martin Wallström, Gloria Reuben (více)

Epizody(12)

Fsociety spouští revoluci. Skupina dál bojuje proti E Corpu a zvrácené myšlenky nutí Elliota, aby se neustále pral sám se sebou. (Netflix)

yvona

Já snesu hodně, ale tohle je moc. Ani jedna dotažená scéna...někdo buší na dveře, nevíte kdo, všichni zděšeně zírají na monitor, ale vy nevíte proč, někdo otevře krabici a strne, ale nevidíte nad čím. Neustále někdo něco horečně plánuje, ale vy ani pořádně nevíte co, hlavní postavy stále telefonují,ale nedozvíte se s kým...... to všechno se dozvídáte až po pár epizodách, ne-li sériích :))),kdy jste dávno zapomněli,že někdo na někoho bušil,volal,strnul,zíral atd. A někdy taky vůbec. Angela jenom civí, Elliot jenom civí,Darlen je odporná, všichni jsou od dětství pochopitelně něčím traumatizovaní, ve finále včetně vás samotných samozřejmě. Ale rozhodně je zde duhově zastoupena naprosto každá menšina i úchylka, na kterou si jen vzpomenete. ()

lemonova

Po zaujímavej prvej sérii (ktorej pointa ani nebola napokon taká originálna, ale originálne predostrená) veľké sklamanie.. ()

FeriusParfax

Ve druhé sérii se řeší následky hackerského útoku na Evil Corp. Elliot je chudák víc a víc mimo. A s ním samozřejmě i jeho věrný kamarád – já. Už se začínáte ztrácet, co je skutečnost a realita. V půlce série si na vás tvůrci navíc vymyslí naprostou bombu, kterou nemohl nikdo tušit. Hrozně si užívám přechody Elliota a Mr. Robota. Bylo tu skutečně nepřeberné množství skvělých scén, ze kterých mi nabíhala husí kůže (Elliotův ďábelský bláznivý smích, rozhovor mezi Mr. Robotem a Elliotem, představa krásné budoucnosti a další). Stejně tak nechyběla spousta skvělé hudby, která dělá divy. Většinu série se taky řeší, kam sakra zmizel psychouš Tyrell. Jeho pošahaná, ale děsivě sexy manželka (slovy mého kamaráda "dost dobrá pichna") je ještě děsivější než v minulé sérii. Moc a prachy jí úplně zatemnily rozum. Zahyne taky hodně postav. Některé jsem měla ráda, některé ne. Tvůrci vám retrospektivně poodhalí nápad na Fsociety, na vyřízení E.corpu a další. Hodně mě v této sérii opět nebavila linka s Angelou, ze které se stala  děsná kráva. Dojde taky na problém, co s mrtvolou. To jsem se fakt nasmála. Není totiž úplně lehký se jí zbavit. Dost mi to připomnělo scénu z Breaking Bad, kdy nad mrtvým stojí Jessy a Waltr a řeší ten stejný problém, jako naše duo. U vyřešení tohoto problému se černým humorem nešetřilo. Při sledování jsem si už ke konci série napsala do bločku poznámku, která zní takto: UŽ MĚ ZAČÍNÁ SRÁT, ŽE NIČEMU NEROZUMÍM A NIC SE NEVYSVĚTLUJE. Jelikož jsem ale při psaní tohoto komentáře už v půlce třetí série, tak vás můžu uklidnit, že se všechno dozvíte. A bude to bomba. ()

B.Wilde

Uznávám, že oproti jedničce trošku slabší, ale i tak stále neskutečně poutavý seriál! Když už jsem si myslela, že konečně začínám chápat, co vše se tam děje, hodně rychle mě vyvedli z omylu... no jsem zvědavá na další sérii. Zatím jsem zvládla vždy jednu sérii za den, tak uvidíme, jestli se mi povede znát už zítra večer celý tenhle příběh a všechny rozmotance. ()

Ergon

V celku zbytečné pokračování, které těží z úspěchů 1. série. Při sledování jsem se často nudil a čekal, až se něco stane...a ono nic a to má být ještě min. 3. série. ()

Likan7

Už na to dlabu, doba hájení a čekání na "něco" skončila. Druhá série je přesně taková, jaká byla první. Možná zajímavá po psychologický stránce, filmařsky dobře natočená a solidně zrežírovaná, ale je to proboha stále 12 dílů ničeho, nudy. Bohužel jsem doufal v úplně jiný seriál a je mi nevolno, že mě čekají ještě 2 řady Elliotových mindfucků, který mi už pijí krev. ()

jfaba

Tak teď to bylo zase obráceně než v 1.sérii. Od prvního do poloviny NUDA. Pak se to otočilo, ale nuda tam zůstala. Pokud nesedí u PC, tak to stojí za prd. Ne za PRD! A ty ženský! Jedna horší než druhá. Měl jsem z nich kopřivku, kdykoli se na obrazovce jedna objevila. Jak jich tam bylo víc, šel jsem na zvracet. Nevím, nevím, Malek (nebo kdo si) ještě ti dám dva díly z 3. série šanci, ale víc ani ťuk. Dávám **, ale mám zavřené všechny oči. ()

xzajox

Viacmenej súhlasim s ostatnými komentármi, DaViD'82, Spiker01, MartinezZ... Keďže Elliota je v tejto sérii o pár % menej (a aj keď tu je, viac rieši svoje psycho problémy, než hacking, a tiež sa menej rozpráva so mnou), páčila sa mi táto séria menej. Mind-f*cky by som ešte rozchodil, nečakané zvraty tiež, no niektoré časti doslova šliapli vedľa a vôbec ma nebavili. Koniec samozrejme trošku prekvapil, trošku uspokojil a trošku tiež nasr.. naštval a neubránil som sa pocitu, že tretia séria bude tak trochu nasilu. No nechajme sa prekvapiť. Stále verím a ostávam pri tesných 4* - 70% ()

cobislav

Na moje poměry druhá série sklouzla až příliš hluboko do vnitřních představ a fantazií Eliotovi mysli. Znovu se evidentně povedl brilantní plán k nastolení nového světového řádu, bohužel moc o něm nevíme, protože si to hlavní hrdina příliš nepamatuje. Seriálem pouze proplouvá ve snaze si na něco vzpomenout. To je ale od hlavního hrdiny a geniálního hackera málo. Radši bych viděl Eliota jak snová geniální spiknutí a osobnostní rozdvojenou linii bych nechal někde v pozadí. 70 % ()

bonovox

V druhej sérii sa strieda pohľad do minulosti s realitou a k tomu ešte viac sa prehlbujúca sa paranoja hlavného hrdinu. Výborní herci, slušné vygradovanie deja a prísľub ku kvalitnému pokračovaniu v 3.serii. 80% ()

vitapavlik

Ačkoliv mě občas přišel děj zbytečně táhlý, nemůžu říct, že bych se nudil. 2. série dokonale zpochybnila spoustu věcí a drama tohoto seriálu spočívalo nejen v dalším vývoji situace, ale také v poznání toho, co se stalo předtím. Ačkoliv pro mě bylo občas těžké se v ději zorientovat, a občas jsem po shlédnutí některých dílů nevěděl, co se vlastně stalo, přechody mezi dějovými linkami byly dobře zpracované a retrospektivní prology jednotlivých dílů mě pomohly se zorientovat. Filmařsky bezchybné, kamera se mi líbila a soundtracky jakbysmet. Někdy jsem měl pocit, že jsem se s Eliottovou schizofrenií ztotožňoval, a to si myslím, že je známka toho, že scénáristé věděli, co dělali. ()

Aresko123 odpad!

Prva seria sa este ako tak dala, ale cela ta schiza prepukla uz v zavere. Ale cela druha seria je len a len o schize. A uz to bolo unavne, stale trepanie dve na tri..... A aj vizie a alter ego ala Otec uz ma tiez nebavilo. Priznavam ze som to vydzl do 6 dielu 2 serie... ale uz to viac nedam, cas sa da vyuzit aj inak a pozeranim trapneho serialu. Strata casu. ()