Bedeviled

Pätica najlepších priateľov si po záhadnej smrti jedného z blízkych kamarátov nainštaluje neznámu aplikáciu. Tá ich pomerne jednoduchým spôsobom, založenom na komunikácii, dostatočne zabaví a dokáže priviesť na iné, veselšie myšlienky. Teda kým nedôjde k prvému kontaktu s nadprirodzenou entitou. (*CARNIFEX*)

Forsberg11

Wow, nechápem ako tento brak (chcel som napísať sračka, ale to si šetrím na iné) mohol zožať taký úspech u mojich drahých CSFD kolegov. Pre mňa je to totiž len podpriemerná preafektovaná blbosť, akých sa natočia ročne snáď stovky. Nesympatické postavy, ku ktorým som si nevytvoril vôbec žiaden vzťah, prehrávanie, samé klišé a nulová originalita. Nechcem byť len kritický a tak pochválim to, čo stálo za to: zopár skutočne dobrých ľakačiek, strašidelná stará mama, a masky. Ale ako celok mi to prišlo skôr ako hraný diel Scooby Doo, než seriózny misteriózny horor. Nebudem sa ani vyjadrovať k scenáru, ktorý je totálny brak, kde po smrti svojich štyroch kamarátov, sa tí zostávajúci dvaja dokážu smiať a tešiť akoby sa nič nestalo. Keď som to videl mal som sto chutí s filmom skoncovať ale nie som ten typ, tak som to už dorazil. Koniec bol presne taký ako som čakal: drbnutý, hlúpy a detinský. Veľká slabota, ruky preč... 30 %!! ()

MatejNosal

Tak to vyzerá keď režisér má akurát celkom solídne nápady na lakačky a nejaké tie hororové výjavy no absolútne nezvláda pribeh a celý koncept látky. O hereckých výkonoch len v skratke, stáli za hovno ale celkom som sa na nich bavil, hlavne na tej priblblej blondinke ala Sansa Stark s aktikulaciou výrazne podgurážaného individua, ktorému nebolo skoro ani rozumieť. (44%) ()

BlackHood

Nápad byl skvělý, měl na to, aby tohle byl perfektní horor. Mohl se tam přidat nějaký mýtický podklad, pak bylo by to více strašidelnější. Scény mohly být více sestříhané, aby byl film více výraznější. Chyběl i soundtrack, strašně mě to nudilo. Přeskakoval jsem to, ale bez pocitu, že mi něco uniklo. Nic moc. ()

Flopik

Typický teenage horor ktorý sa ani len trošku nesnaží byť originálny a ide podľa šablóny stiahnete si appku a umriete. Herecké obsadenie nič moc, miestami mi prišlo že niektorí nevedia hrať. 5 postáv , ani jednu jedinú neukážu ako umrie, vždy keď má niekto umrieť sa proste prepne scéna. Strašidelné vôbec, veď démon ti ukáže čoho sa najviac bojíš no a jedna sa bojí medvedíka, ďalší belochov... slabota. Koniec tak isto nula bodov. No a najhorší je scenár ktorý je ale extrémne tupý. Aspoň pekné herečky a dobre natočené. Chcel som dať 2* ale vlastne nemám začo tak aspoň 1. ()

elimS

20% - komentář 20ti slovy: Patlanina! Týnejdžrovské neustále čumění do telefonu k posrání, "entita" používající mobilní aplikačku, trapné strašení a přitroublé "chytání". S nokii 3310 by se tohle nestalo :D ()

Shanen29

Dobrý název filmu,ale to je snad vše,co mě zaujalo.Opět mobilní aplikace plné nelogičnosti ,které prorůstají už i do hororových filmů a to se mě přestává líbit. ()

Dickator

No, i démoni musí updatovat, aby šli s dobou. Na tyhle inovace se bohužel trošku těžce zvyká, konec naprosto očekávaný, průběh průměrný, celkově 60%, nic víc, nic míň. ()

jkpj22

OK, takže atmo funguje, sem tam nějaká lekačka, postavy ujdou, holky jsou krásný, příšera nevypadá nejhůř, celkem tři hvězdy. Dá se na to dívat! ()

vodkasesemte

BeDevil is a paranormal entity. We are all made of energy, thats why EMF recorders, infrared cameras etc. can detect its presence. Uses app as a gateway to our dimension. Once you download the app, you are cursed. Proč ty mobily nezahodí, nebo si nepořídí jiný číslo? It was fear that Adam and Eve But we are living in 21 century and we dont know more fear. We become own God, with our spaceship and satelite… Illusion of greatnest My children, I will lead terror in your heart and remind you how to fear. Again. ()

brasek odpad!

Réžia, scenár a produkcia... Vang brothers. Od začiatku plytký príbeh, bez ničoho... neskôr autori vystupňujú dej a to takým spôsobom, že atmosféru doslova zarežú, zo všetkých kútov srší amaterizmus a divák je pomaly otrávený. Hodnotím ako odpad, pretože príbeh je len ukričaná nelogická fraška. ()

Nedos.

Jsou horrory, kde vas mord postav mrzi. Pak jsou filmy jako tento, kdy uz se nemuzete dockat az vsichni umrou, skonci to a vy pujdete umyt okna, nebo sparovat ponozky z kose na pradlo. Je to nudný hloupy film, bez kapky nasili. Vlastne tak pro 16-lete slolacky na pyzamovou party. ()

Franky

Celkom Slušný horor na jedno pozretie nechápem takým zlým hodnoteniam ved sú rôzne druhy hororov, niektoré sú postavené na príbehu iné na hudbe dalšie na krvi tento bol postavený s časti na atmosfére,ale hlavne na lakačkách. A podobnosť s Unfriend by som až tak neprežíval , hororov je tolko, že každý sa niečomu podobá... ()