Recovery

Při návštěvě klubu v pochybné čtvrti zmizí z párty Jessiina kamarádka Kim (Rachel DiPillo) i s jejím telefonem. Díky aplikaci umožňující sledovat polohu mobilu vypátrá Jessie (Kirby Bliss Blanton) spolu s bratrem Milesem (Alex Shaffer) a přítelem Loganem (Samuel Larsen) dům, ve kterém se podle všeho nachází Kim nebo přinejmenším Jessiin telefon. Postupně však vychází na světlo skutečnost, že obyvatelé domu mají s Jessie velmi konkrétní plány. A ty nejsou zrovna příjemné. (MaaaR@)

CharlieSs

jak někdo může napsat, že to byla vykrádačka Don't breathe? nenašla jsem ani jednu jedinou podobnou věc. jako dost posrali ten konec, který ani nedával smysl, ale film sám o sobě mě kupodivu dost bavil. ()

elimS

20% - komentář 20ti slovy: Když vydržíte 40 minut "inteligentních" keců, výrazů a chování, tak dostanete hloupou a ubijející, rádoby záchranou akci mobilu s "kvalitními" herci. ()

Azareth

Mne sa to aj svojim spôsobom páčilo. Herci nie sú zlí, v scenári sa logika nájde a miestami to je dosť napínavé a aj originálne. Jediná vec, ktorá mi v tomto prípade nesadla je komerčnosť filmu a zhruba prvá tretina, kedy sa spoznávame s nezaujímavými postavami a ich životmi. Za mňa 3* ()

Ayax

JASM s Don't Breath to nemalo spoločné nič... Prečo porovnávať... Dej oboch je rozličný... Don't Breath je exkluzivita oproti tomuto, možno tak 1* za chodenie po schodoch... Oni už viac v tých domoch, kde sa naháňajú, viacej nevymyslia... Napriek tomu takýchto p**vín bude pribúdať... ()

Martin29

Jessie opustí na maturiťáku kluk najde si tam kámošku Kim, která ´´má,, stejný problém. Skamarádí se a jdou společně s Jesiiným bráchou a jakýmsi maníkem zapařit kdesi do klubu tam se, ale jak ztratí Kim tak i Jesiim mobil, který má u sebe Kim. Mobil je v domě obývaném psychopatickou rodinou takže tam vlezou a čeká je překvapení. Je to takový lepší průměr a pokud Vám nevadí, že logika si dává dovolenou (holka jak je Jessie prezentovaná by za nic na světě ten mobil nedala nikomu jinému zvláště cizímu ani do ruky proč si do mobilu nahrávat všechny osobní údaje o mě, když pokud by mě ho někdo ukradl jsem nahraná to nemluvím o tom,že jsem v domě kde je můj mobil a nikdo tam není jak se tam asi ten mobil dostal,když nemá nožičky někdo ho tam asi musel dat). P.s. závěrečná scéna je zbytečná a navíc je to totální blbost je známo, že po bodnutí do krku člověk vykrvácí velmi rychle. ()

Tanbris

Po přečtení zdejších komentářů jsem nečekal nic extra, a proto mě výsledek mile překvapil. V druhé půlce filmu, kdy stoupá napětí, si film dokázal udržet mojí pozornost, i díky perfektní hudbě a celkem překvapivým zvratům. ()