Můj soused zabiják 2

• USA The Whole Ten Yards (více)

V pokračování populární krimi-komedie Můj soused zabiják si bývalý nájemný zabiják Jimmy Tulipán Tudeski (Bruce Willis) užívá poklidného života v Mexiku, nekonečně vzdálen od své předchozí rušné existence. Domáckému lenošení a manželce Jill (Amanda Peet) se může bez obav věnovat jen proto, že byl před čtyřmi lety oficiálně prohlášen za mrtvého díky svému kamarádovi, zubaři Nicholasi Ozovi Oseranskymu (Matthew Perry). Ten se však jednoho dne nečekaně objeví u Jimmyho dveří, aby udělal konec jeho pohodě. Ozovu manželku Cynthii (Natasha Henstridge) totiž unesla mafie, jako pomstu za nevyřízené účty z minulosti - kmotr Lazlo Gogolak (Kevin Pollak) Jimmymu nikdy nezapomněl, že připravil o život jeho syna. Jimmy Tulipán Tudeski, zabiják na odpočinku, naštěstí neztratil nic ze svých mimořádných schopností a jeho reflexy zabijáka vyvažují komickou ztřeštěnost neohrabaného Oze... (oficiální text distributora)

Kaja

I navzdory tomu, že druhý díl hodně čerpá z prvního a moc nového se v něm neobjevuje, tak jsem se docela bavila. Herci podali uspokojující výkon, ostatně jako v jedničce. ()

silent cut

Tak tohle je neštěstí... z podle mého názoru geniální komedie Whole nine yards přímo explodovala radost z práce. Nic objevného, žádné extrémní zvraty... Jednoduchost sama. Skvělá atmosféra. První díl přinesl lehkost komedií o dvě dekády starší, které prostě nic neřešily. DVOJKA o tohle o vše přišla a v gejzíru demence a hysterických výlevů se ztratily i poměrně dobré vtípky. Teď si zaspoileruji, ale dělám to pro Vaše dobro : To že se prakticky celý film děje jakoby naoko mi je dokonale k ničemu, když se tam všichni chovají jako Ozovo žena v prvním díle ( čti : jako totální vypatlanci ) Možná bych si film na podruhé užil trochu víc... Možná... Možná je fajn čichat ředidla...ne díky... ()

P1tr

Horší než jednička. Dvojka mnohdy vyvolává televizní dojem, což u kinofilmu nelze brát jako klad. Perry už si dává na nárazy větší pozor, což je možná škoda...ne pro jeho zdraví, ale pro komiku filmu ano. ()

spikey1

na Amandu Peet bych se mohl dívat pořád a pořád v prvním díle ukázala co mohla(doslova), v celku se jedná o nenásilnou akční komedii kde se Perry snaží vytřískat co to jde ze svého komediálního umu ale jak je vidno nejlíp mu to jde v seriálové sféře, Willis s bačkůrkama mi taky moc nesedí, velmi dobrý je Pollak v roli svého otce a mafiánského dona ()

mikulem

Proč proboha nezůstalo u celkem povedené jedničky? V tomhle filmu je všechno horší, nuceně vtipné a bez logiky. ()

Jello Biafra

Tak toto už je moc. Zápletka použitá z jednotky, detinské vtípky, prehrávanie a infantilný scenár. Aj som sa čudoval ako sa tu Bruce dokonalo dokázal strapniť. Je vidieť že nie každý sám o sebe slabý film musí mať pokračovanie. ()

Looser odpad!

Neuvěřitelná kravina, vydržel jsem přesně 40 minut než jsem to vypnul.....a nepomohla ani Natasha Henstridge a Amanda Peet. Asi nejhorší komedie co jsem letos viděl. ()

solskjaer

Co se povedlo jedničce to ve dvojce zcela vymizelo . Nuda mě pronásledovala od začátku do konce. To co mě v jedničce překvapilo mě ve dvojce srazilo k zemi. Bohužel. Jednička měla zůstat konečná! ()

Smileface

Dnes trošičku přimhouřím oči, ale pravděpodobně je to tím, že jsem poslední dobou viděl hodně špatných filmů(Medailon,..), horších než Můj soused zabiják 2 a dal jsem jim **. Bohužel, scénář je naprosto přemixovaný a vtipu je poskromnu, Matthew Perry se snaží uhrát co nejvíc vtipu a tak se sebou pořád mlátí a padá. Řešení "rodinných" sporů je jen nudná vsuvka do už tak nudného děje.I přes to, že jsem se sem tam bavil, začínám mít pocit, že v Hollywoodu je zoufale málo kvalitních sténářů a tak se berou i ty slabší. ()

Cejny

Pokračování této zabijáckovské komedie se vcelku povedlo. Nevim, ale pořád jsem se musel smát jak Willisovi, tak Perrymu, a to v dobrém slovasmyslu. U druhého jmenovaného herce mi už snad i připadá, že tu svou "vtipnou hloupost a naivitu" ani nehraje, ale že už je takový pořád. Hold prostě natáčení Přátel se na něm muselo nějak podepsat. ()

kenkaku

To byla zase jednou tragedie... Willis jako komik-zabiják tentokrát není fajn, protože je spíš jako trapák-zkrachovalec. Já sice beru že je to součást role... pokud to má být ale jedna z rolí hlavních a je nesnesitelná přes akceptovatelnou mez nedá se nad tím přihlédnout oko. Obzvlášť ve srovnání s prvním počinem. Za sebe tedy říkám nikdy víc (a to jsem ochoten tolerovat ledasco) ()

Kanibal

Klasická dvojka - herci se jen opakují (s mnohem menším nasazením), scénář je velice slabý a jestli si za rok vzpomenete na jedinou scénu z tohoto filmu, budeme mluvit o zázraku. ()

PALINO

Nechápem, prečo sa Bruce Willis strápňuje vo filme, ktorý je pod jeho úroveň. Jediný dôvod, prečo mu dávam (aj keď slabé) dve hviezdičky, je fakt, že ma táto filmová zlátanina aspoň nenudila. ()

rozbris

Bruce Willisovi role zabijáka co šel do důchodu moc nesedla, ale zahrál to a není to špatné. MAtthew Perry - vynikající výkon, opravdu jsem mu věřil, že je ze všeho zmatený až do konce filmu. ()

Seti

Překombinovaná, často trapná recyklace jedničky s nesnesitelně brečícím Brucem Willisem. (Bože kdyby chtěl ten chlap ještě někdy začít brečet, tak mu okamžitě někdo přejeďte 75x hlavu autem tam a zase zpátky) ()

Cracker

No celý film je tak niak o ničom a koniec dosť slabý, ešte že sú tam Willis s Perrym tí dvaja ten film celý ukecali k lepšiemu:D ()