Můj soused zabiják 2

Môj sused zabijak 2

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2004, 93 min

• CheGuevara

Kdosi toto pokračování označil za naprosto zbytečné, a s tím se dá jen souhlasit. Scénář a s ním i celý děj byl vymyšlen snad v jedné půlhodince. V polovině filmu stejně zapomenete, kdo? jak? proč? a kam?, ale to je stejně jedno. Jedinou výhodou filmu je že je celkem krátký, díky bohu za to! Jen na toho Willise je aspoň na začátku celkem pěkný pohled, jenže se za chvíli okouká, jak se shazuje a vy si jen přejete, aby konečně dostal pistoli a šel zachraňovat rukojmí z Nakatomi mrakodrapu, no aby se vrátil starý dobrý Bruce. Komika Perryho je založena na divných držkopádech a dalších naprosto otřepaných "blbinkách", což není zábavné ani na tom začátku. Kdyby aspoň měli nějakého dobrého záporáka, ale Gogolak jen přehrává a přehrává. Já se opravdu snažím na tomto filmu najít něco dobrého či vtipného, ale marně, až na pár drobností. Tento film je přímo stvořený pro odpad! Ale přeci jen za toho Bruce na začátku... P.S. Bruci vrať se prosím tam kam patříš, tohle nemáš zapotřebí!(22.3.2005)

• swamp

Tam, kde jsem se u prvního dílu hlasitě smál, tady jsem pouze tupě zíral a počítal minuty do konce. Bezradnost režiséra na vás dopadá z každého záběru. Tento film se v žádném případě nedá nazvat komedií, ale spíše tragédií..tragédií ze strany Howarda Deutche.(24.11.2005)

• mis-ko

Tak zlé pokračovanie predchádzajúceho filmu som už dávno nevidel. Šialená volovina bez hlavy a päty.(15.10.2005)

Slušná jízda. Sice horší než jednička. Ala Perry a Willis nezklamali. Za mě 60%(27.8.2012)

Totální šílenost narvaná po okraj klišé, ale bavil jsem se.(20.6.2010)

• - Bruce Willis tu říká svou slavnou hlášku "Yipee-ki-yay" z proslavené série Smrtonosná past. (Benjamin-L)

• - V scéne, kde Jill (Amanda Peet) mieri na Jimmyho (Bruce Willis), aby dokázala, že je pravým zabijakom, mu strhne z krku talizman a hodí ho jeho bývalej. O pár záberov neskôr mu však retiazka stále visí na krku. (elderaniss)

• - Matthew Perry si oproti prvnímu dílu, za který dostal 3 miliony dolarů polepšil a za sequel si do prasátka uložil až 5 milionů. (imro)