poster

Můj soused zabiják 2

 • USA

  Whole Ten Yards, The

 • Slovensko

  Môj sused zabijak 2

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2004, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 666teen
  odpad!

  Přes veškerá varování, abych se tomuhle skvostu vyhnul, jsem to zkusil....Až příště uvidím Bruce v těch apartních bačkůrkách, začnu slintat a budu se muset nechat svázat. P.S. Tenhle film díky posunu v čase dostal do blázince Brada Pitta i samotného Bruce (viz.12 opic).(13.2.2007)

 • Reiniš
  *

  Proč, mám dát něčemu, tak trapnému, nudnému, nevtipnému a blbému filmu(?) lepší hodnocení?Ta jedna hvězda je za Matthewa Perryho a za to, že jsem za film nemusel platit...(3.11.2006)

 • Skejpr
  ****

  Pro mě osobně velmi zábavná zálžitost, když o tom tak přemýšlím, mnohem vtipnější než jednička. Jenom to chce se uvolnit...(11.9.2007)

 • Shit
  **

  Tohle se teda vůbec nepovedlo, snaží se to navázat na první díl, ale bohužel úplně stupidně, dávat Willise jako domácí puťku, která strašně ráda uklízí, pere vaří atd se možná může zdát vtipný, ale vůbec to vtipný neni, první hodinu jsem se snad ani jednou nezasmál, kčemuž výrazně pomohl i Willisův trapnej výkon a přehrávání. Asi nejvtipnější tam byl Matthew Perry a to jenom tim že se furt tvářil jak kokot a nikdy nic nevěděl a všichni ho vosrávali, ty dvě ženský tam byly taky úplně zbytečný a i když tam měly několik možností ukázat kozy tak kamera se koukala zezadu a radši ukázala Willisovu prdel, která mě teda nezajímala a co se týče nějakýho kvalitního záporáka, tak o tom sem si mohl jenom nechat zdát. Fakt nevim proč se takhle Willis stupidně zesměšňoval.(13.6.2005)

 • mis-ko
  *

  Tak zlé pokračovanie predchádzajúceho filmu som už dávno nevidel. Šialená volovina bez hlavy a päty.(15.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace