Můj soused zabiják 2

Môj sused zabijak 2

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2004, 93 min

• Stegr

40% - Povětšinou to bylo neuvěřitelně trapný, bohužel...(9.6.2007)

• kingik

Pokračování se nepoučilo ze svých chyb, a je dokonce mnohem horší, než jeho předchůdce, a to taky nebyl žádný zázrak. Zapamatovat si lze hlavně Bruce Willise. Oproti svým hereckým kolegům hrál a jeho kreace nájemného zabijáka na odpočinku má svá světlá místa právě díky vtipnému Willisově ztvárnění. Obrovský herecký propad absolvoval Mathew Perry. Jeho situační komika je natolik otravná a stereotypní, až jsem měl pocit, že neumí nic jiného, než retardovaně pobíhat a podivovat se nad vším a za každých okolností. Kevin Pollak neskutečně přehrává a jeho přízvuk mafiána vynikne pouze v originální verzi, ale není o co stát, protože i když to bylo zamýšleno jako vtip, je to jen nevěrohodný, trapný gag. Zástupkyně něžného pohlaví, Amanda Peet a Natasha Henstridge, měly v popisu práce, pokud možno být krásné, a to se snad i dařilo. Jenže tahle komedie působí jako úděsná slátanina. Vtipné jsou tady dohromady asi dvě scény (opilý Willis, mafiánův výstup na začátku), ale jinak se u filmu moc pobavit nedá. Nemusí to být děsná řachanda, kromě toho ani nejsem příznivcem přemíry humoru, ale na komedii je tam vtipu proklatě málo. Snad jen toho Bruce Willise je pro takové nedomrlé filmy škoda. Nacpal ho do něj jeho bratr producent a možná to předznamenalo hercův pád do tenat ryze béčkových filmů. 20%(28.5.2012)

• AngelAngie

Kam se podělo všechno to dobrý z prvního dílu?!(28.5.2008)

Tak tohle je spravnej masakr. Prvni dil byl sice takovej vaznejsi a tohle je spis traparna, ktera jen vyuziva uspechu prvniho dilu, ale ja jsem se bavil vic nez u prvniho dilu a proto je oba radim priblizne na stejnou uroven. Herci sou vsichni desne v pohode i kdyz samozrejme vetsina dost prehrava vcetne Willise, ale vubec to nevadi. Skoda, ze Amanda Peet nepredvede neco podobnyho jako v prvnim dile, ale holt uz je slavnejsi tak to nema zapotrebi. Dej je samozrejme uchylarna, spousta klise a do toho vymasteny gangsteri (ktery jsou ale cool). I pres vsechny vytky, ktery k filmu mam musim dat 4*, protoze dej je fakt sviznej a hodne vtipnej a to je u komedie nejdulezitejsi.(19.9.2005)

• Matty

Všechnu hrůzu okolo bych byl ochoten tolerovat, kdyby Amanda Peet po vzoru jedničky předvedla pojem „full frontal nudity“ v praxi. Nepředvedla. 30% Zajímavé komentáře: Oskar, Jordan(6.11.2005)