Můj soused zabiják 2

Whole Ten Yards, The

Môj sused zabijak 2

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2004, 93 min

Škoda, že sa nepokračovalo v nápaditosti jednotky, ktorá sa mi páčila. Dobrý film na nedeľné televízne popoludnie.(15.2.2007)

No je to slabšie uznávam, ale aj tak som sa dobre na tom nasmiala.(10.1.2013)

U téhle komedie byla větší střeštěnost než příběh, ale aspon tu bylo více lepších vtipných scén než v jedničce. Film se mi líbil podobně jako jednička. 90% = *****(9.10.2012)

Slabší odvar parádní jedničky, ale díky Willisovi, Perrymu a obzvláště Kevinu "Lazlovi" Pollakovi a jeho přiblblé bandě je zase o zábavu dobře postaráno. Nenáročná oddychovka, která sice nepřekvapí ničím novým, ale spolehlivě pobavit by měla. Teda pokud na to nejdete koukat s tím vědomím, že to je blbost.(11.9.2007)

• 666teen

Přes veškerá varování, abych se tomuhle skvostu vyhnul, jsem to zkusil....Až příště uvidím Bruce v těch apartních bačkůrkách, začnu slintat a budu se muset nechat svázat. P.S. Tenhle film díky posunu v čase dostal do blázince Brada Pitta i samotného Bruce (viz.12 opic).(13.2.2007)