Paul má před svatbou s Karen a s přáteli pořádá mládenecký večírek. Vymění si klobouček ženicha s kamarádem Jimem, opije se a ráno se probudí vedle tanečnice Becky. Becky netušila, že je ženich. Karen je na cestě k Paulovi a Becky spěchá pryč bez kalhotek, které nemůžou najít. Později je Paul ukryje do nádržky na toaletě. Jim mu radí, aby Karen všechno zapřel. Je si jist, že Paul se s Becky už nikdy nesetká. Paulova eskapáda neunikne knězi Ferrisovi, který bydlí v sousedství. Když ale Paul jede do práce, narazí na Becky v budce na mýtu. Becky se objeví i na přátelském setkání obou rodin. Je totiž Kareninou sestřenicí. Paul se jí snaží vyhýbat, ale Karen je nakonec vzájemně představí. Oba dělají, že se neznají. Paulův bratr Pete vychvaluje Karen a může na ní oči nechat. Paul si s Becky chce znovu promluvit. Becky mu řekne, že brzy usnul a že mezi nimi nic nebylo. A slíbí, že nikomu nic neprozradí. Karen mezitím přijde na Beckyiny kalhotky, ale Paulovi se podaří z toho vymluvit. Na scéně se objeví Ray, bývalý partner Becky. Je policistou, má cholerickou povahu a Paula napadne. Dá mu kompromitující fotografie s Becky. Paul s Becky se vloupají k němu do bytu a odnesou si negativy. Ray narafičí do Paulova auta kokain a Paul je zadržen... (TV Prima)

Nocturno culto

Na tohle jsem se těšil, asi hlavně kvůli Jasonovi "Earlovi" Lee, jenže jakmile se odehrála scéna v lékárně, tak mi bylo jasné že půjde o prvoplánovou, průhlednou komedii, které na kvalitě nepřidají hezké tváře obou dívek, dobývajících Paulovo srdce ..několik scén bylo lepších ale zbytek stál za bačkoru..škoda ()

sluzevsky

Jasona mám rád, ale tady není pro děj co obdivovat. Paula čeká svatba, před kterou u něj jeho nastávající nalézá kalhotky zkrášlené hnědou čárkou, pro kterou se jeho výmluva, že se jedná o dárek, nedá uplatnit. Třešničkou na dortu, jež v tomto případě symbolizuje nadcházející problém, je fakt, že hnědou čárku na spodním prádle zanechala nevěstina sestřenice, což se musí za každou cenu ututlat, a cestou ke lži je k vidění spousta pseudo vtipných, často klišoidních a někdy velmi trapných okamžiků. ()

lentilka69

Na romantickou komedii tam bylo trochu málo romantiky a ještě míň humoru. Ale zas nemůžu říct, že by mě to vůbec nebavilo, ale děj byl opravdu spíše ze slabšího soudku. Je to film který stačí vidět jednou, protože po druhé by to byla už hodně velká nuda. ()

Treble

Jako nic mooc. Scéna s kalhotkama předčí celej snímek až zbytečně moc. Jinak to trpí absolutně žádným tempem... ()

goiu

nemám rád romantické komedie, ale tohle jsem vcelku ve zdraví přežil, nesmál jsem se, občas jsem se pousmál a užíval si odsypávající, průhledný film. Julia Stiles byla sympatická a kvůli ní dávám 40%... ()

Pythonator

Vůbec to nebylo tak špatné. Další tuctová romantická komedie, ale i při té další se přece můžete opět trochu zasmát. Okamžiků pro smích nám tu tvůrci moc nenechali, ale když už, tak to stálo za to. Jako třeba scéna s pátráním po původu kalhotek a volání do supermarketu či schovávání se na záchodě a napodobování průjmu. Julia Stiles i Selma Blair jsou hodně pěkné a dobře se na ně dívá. Nic víc od takového filmu nevyžaduju. Prostě bylo se na co dívat a tvrdit, že to byla nuda je nesmysl. ()

Shadowrat

Úplně náhodné shlédnutí, ale na pobavení to stačilo. První polovina filmu podstatně lepší než druhá, kde se už téměř nic neděje a film ztrácí tempo. Děj filmu je odhadnutelní po pěti minutách a cesta k předvídatelnému konci je lemována více či méně vtipnými situacemi. ()

MoniqueM

Trapnost nad trapnost. Něco z toho by snad mohlo být humorné, ale vcelku žádná vtipná situace nebyla pořádně dotažená, takže to ve výsledku vyznívá dost na prázdno. Čekala jsem od toho rozhodně víc. Jedna hvězdička za Julii Stiles a jedna hvězdička za Selmu Blair. Doufám, že se holky k podobné zhovadilosti už nikdy více nepropůjčí. ()

Oxytocin

Jedná se o zdařilou romantickou komedii. Nevím, čím to je, ale má svoje kouzlo. I scény, kde se nic nemluví jsou vtipné (např. když brácha snoubence popisuje, jak je jeho nastávající dokonalá a kámoš v pozadí nad řečí usíná a až mu padne hlava úplně, ...) a pak samozřejmě i lehkými žertíky jako když se otec snoubenky zeptá otce budoucího ženicha jestli hraje kulečník a on odpoví "Jestli myslíte, jestli si rád hraju s kuličkami, tak ano"... Mnohem více a horších filmů si zaslouží hodnocení, které aktuálně tento film má (48%). Příjemný a hezký film ze života :) ()