poster

Rabbit Proof Fence

 • Austrálie

  Rabbit-Proof Fence

 • Slovensko

  Protikráličí plot

Dobrodružný / Drama

Austrálie, 2002, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hedka
  ****

  Komentár - Una111. Veľmi dobrý!!!(20.2.2015)

 • RHK
  ****

  Režijně obyčejný, kamerově výtečný a příběhem velice silný film. Tři australské napůl domorodé dívky se vzepřou obvyklé úřední praxi spočívající v "táborové" převýchově na bělošský způsob života a rozhodnou se utéci z lágru zpět za mámou - tisíce mil divočinou. Směr jim dává jen plot postavený napříč kontinentem jako ochrana proti králíkům... Jo! Trailer: http://www.csfd.cz/film/43336-rabbit-proof-fence/videa/(17.2.2011)

 • molotov
  *****

  Vynikající kamera a příběh. Přesvědčivé dětské herecké výkony. Jednoduchý, ale přesto silný příběh.(11.3.2005)

 • Cival
  ***

  Na Noyce velmi slušné, celkově však jen lehounce nad průměrem. Vizuální pojetí filmu je bezpochyby zajímavé, některé pasáže jsou přímo skvělé (únos dětí), ale takový mdlý scénář se standardně charakterizovanými postavami a pomalu ubíhajícím dějem to tlačí hodně dolů. Já osobně podezřívám Noyce, že se svezl na vlně politicky korektních filmů. Emoce zůstaly prakticky netknuty, snad i kvůli averzi vůči záporákům, kteří se tváří tak zle, že by jim i přihláška do Satanova klanu byla málo.(6.6.2003)

 • POMO
  ****

  Síce trochu pomalý a režijne nie moc nápaditý film - vizuálne osobitým ho robí len a len rozbehaná kamera - ale témou veľmi príjemný a obzvlášť v rámci filmografie príslušného režiséra príjemne prekvapujúci. Možno je to politická propaganda, ale tiež je to aj príbeh o dôležitosti rodinného puta a prítomnosti domáceho zázemia. A s výborným hereckým výkonom mladej hlavnej predstaviteľky.(24.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace