poster

Rabbit Proof Fence

 • Austrálie

  Rabbit-Proof Fence

 • Slovensko

  Protikráličí plot

Dobrodružný / Drama

Austrálie, 2002, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  ****

  Síce trochu pomalý a režijne nie moc nápaditý film - vizuálne osobitým ho robí len a len rozbehaná kamera - ale témou veľmi príjemný a obzvlášť v rámci filmografie príslušného režiséra príjemne prekvapujúci. Možno je to politická propaganda, ale tiež je to aj príbeh o dôležitosti rodinného puta a prítomnosti domáceho zázemia. A s výborným hereckým výkonom mladej hlavnej predstaviteľky.(24.5.2003)

 • AngelAngie
  *****

  Jednoduchý, ale opravdu velmi silný příběh. Tenhle film řadím k nejlepším, snad i proto, že mám pro tuhle tématiku takovou slabost.(16.8.2007)

 • T2
  ***

  Rozpočet $7miliónovTržby USA $6,199,600Tržby Celosvetovo $16,217,411║ Toto by som žánrovo začlenil skôr ako dokumentárny film, veľmi mi tam chýba rozvitie charakterov a veľká absencia dialógov. Určite to témou zaujme, opäť smutná časť histórie ľudstva. /55%/(4.2.2010)

 • Brouk
  *****

  Skvělý film, mé hodnocení za film je 4 a kousek, ale za hudbu, co k tomuto filmu vytvořil Peter Gabriel dám za 6. Nádherná podívaná. Škoda, že v kině se mnou seděli jen 4 lidé.(3.2.2004)

 • Cival
  ***

  Na Noyce velmi slušné, celkově však jen lehounce nad průměrem. Vizuální pojetí filmu je bezpochyby zajímavé, některé pasáže jsou přímo skvělé (únos dětí), ale takový mdlý scénář se standardně charakterizovanými postavami a pomalu ubíhajícím dějem to tlačí hodně dolů. Já osobně podezřívám Noyce, že se svezl na vlně politicky korektních filmů. Emoce zůstaly prakticky netknuty, snad i kvůli averzi vůči záporákům, kteří se tváří tak zle, že by jim i přihláška do Satanova klanu byla málo.(6.6.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace