Proslulý archeolog Robert Burns (STEVEN SEAGAL) najde ve starověkých ruinách východní Číny vzácné artefakty. Měly by být zrestaurovány, ale čínská mafie Tong má vlastní plány. Burns zjistí, že mafie využívá cenné památky jako schránky k pašování drog do zámoří. Od té chvíle si nemůže být jistý životem. Je falešně obviněn ze smrti svého asistenta a uvězněn. Po propuštění je zapojen do vládního plánu na likvidaci mafie a stává se návnadou v nastražené pasti... (oficiální text distributora)

misiaq odpad!

to sa vazne da? Kam sa podel Nico a Muz so znamenim smrti? Postupne sa zneho stava tucne opuchnute hoviedko, ktore uz absolutne nezvlada choreografiu. Jeho pohyby su pomale aj so zrychlenim 2,5x a repliky aj ked jehopostava zrovna vela nenahovori stoja za velky prt. ()

PeteBuck

Už som sa smial, keď Seagal hral doktora vo filme Patriot, tu som sa smial ešte viac, keď hral archeológa. Zároveň som sa ale chytal za hlavu. Potom som už len útrpne čakal, až všetkých pozabíja, alebo aspoň skope do kocky a budú titulky. Je fakt na tom tak zle, že musí brať úlohy v takýchto škvároch? Opäť pozrieť, vymazať a dúfať, že Seagal nebude pako a zoberie úlohu vo filme Expendables. ()

Fenk

rozpočet : 10 tisíc zlotých, tržby na celém světě : několik set prodaných přepálených pirátských kopií ()

Bohdy67

Opravdová ztráta času dokoukávat až do konce. Jedna hvězda za ten postupně se vyprázdňující stůl těch číňanů :) To jediné mě pobavilo... 15% ()

Snehulienka

Ne, ne, ne, tohle fakt ne. Vlastně ani nevím, za co ta jedna hvězdička. Možná za S. Seagala, protože i když novější filmy s nim nestojí za nic, tak ho mám pořád ráda. ()

soukyd33

Tento film má excelentní soundtrack. Příběh je o pomstě za činy které způsobí jistá organizace, a které vypustí tygra. Poznámka: Bojové umění zde je skutečné! (Neříkal bych to, kdybych některé techniky nezažil sám na vlastí kůži!) Tento film mě vždy uchvátí právě díky hudbě, které konkuruje vcelku dobrý film. Jako vždy se i zde Steven Seagal vydává za neškodného a tajuplného. Doporučuji už kvůli dokonalému soundtracku. Hvězdiček 4**** ()

Jim_Caesar

Jak už jsem si u posledních filmů se Seagalem začal zvykat, není o co stát. Včera jsem u toho filmu po půl hodině usnul, a to bylo prosím půl osmé večer. Film je lepší než Cizinec (který stál za prd) ale je asi tak nastejno, jako Na pokraji smrti (a jak vtipně (tuším že František Fuka) poznamenal v recenzi v Cinemě-název "na pokraji smrti" vystihuje stav kariéry Seagala. Jinak Zabiják je plný zcela nelogických a zbytečných scén, které jsou mnohdy strašně kratičké a nezáživné-jako například-Seagal vyvraždí restauračku, uteče, pak přijdou dva policisté, řeknou 2 suché hlášky a zase odejdou. Tomu říkám bleskové vyšetřování:-). Občas jsem taky nechápal, že Seagalovi není blbý, že ve scéně v luxusní restauraci sedí vedle své ženy, která je ve večerních šatech, oblečený v kabátě. Stejně tak jako když v ložnici ona spí polonahá, a on v kalhotách, a v rolákové mikině, a než sejde ze schodů, tak už má na sobě zase kabát, wow! Tu jednu hvězdičku dávám za pár dobrých akčních scén, ale víc bych nedal proto, že tyto scény jsou poslepované úplně příšerným příběhem. Když to vezmu kolem a kolem, vlastně ani moc nechápu, proč vlastně ti číňani vůbec Seagala chtěli zabít... (ta scéna na začátku byla totiž DOST divná a nelogická-ostatně jako většina) ()

pyty

PRO: Začátek filmu přislíbil akci a potenciální zápletky... PROTI:..., ale postupem času se dostal film do ubíjejícího stereotypu a nezachránilo ho ani Seagalovo aikido a kendo. Způsob jakým se nechá zlikvidovat po celém světě působící opiová mafie zarazí snad i nejzarytější seagalovce. ()

Dinoo

Ou tak toto už prepískli .. Steven Seagal by už nemal točiť takéto filmy už to neni ono. On už si odžil svoje filmy a jeho sláva je už dávno preč. Tento film nemá hlavu ani pätu nemá kvalitného herca ,ale čo najhoršie je ,že to ma úplne hrozne nudný scenár z ktorého by možno aj sebelepší režisér aj tak nič neurobil... ()

chuckie odpad!

Celkom som sa bavil na Stevenoni archeológovi,ale kedze to nebola komédia nemožem inak hodnotiť.Nehnevaj sa Stevie ale už toho bolo hadam aj dosť.... ()

bax

Spomedzi Seagalových filmov je toto jeden z tých lepších. Veľa akcie a "pekných" súbojov (čo sa týka Seagaloviek). ()

1990Jirik odpad!

K tomuhle filmu snad jen to že se nedivím že dostal pouhých 22 % ... Jelikož mírumilovný archeolog který povraždí komplet celou Yakuzu k tomu si přičteme zoufale stupidní dialogy mafiánů kdy se dokola žvaní o tom že se musí zbavit toho archeologa ( Segala) a stejně nic.. A archeolog jde a jde až holýma rukama zabije komplet celou mafii včetně bossů.. Nehledě na to že celá tahle stupidita je okořeněná filosofickými myšlenkami v podaní hlavního hrdiny (a vždy to bývá po vraždě minimálně 40 lidí ):D No prostě hodnotit tenhle výkřik do tmy co se nazývá filmem je zbytečné a proto Film zabiják skončí na konci filmové stoky ostatně jako téměř všechny filmy s tímto novodobým Robokopem (Segalem) ()

Darmy

Na větu: Z profesora se stal problém! pravděpodobně nezapomenu do konce života, perfektní akce s epickými hláškami, konečně film kde Seagal rezignoval na příběh a jednoduše zabíjí jednoho chlápka za druhým, někdy i více najednou. A závěrečná fatalitka na bossovi, mňam. Seagal ve své životní roli, ne že by hrál dobře, ale scénář mu jednoduše nedává možnost cokoliv kazit svými dřevěnými emocemi. ()

asus

Na to že to je 200.najhorší film to nebolo úplne zle,mne sa to celkom pozdávalo,videl som aj horšie filmy.to že steven hral archeológa to ma pobavilo. ()

quiz

Slaboučké, slaboučké, slaboučké... Kdo občas sleduje filmy s Stevenem Seagalem tak ví - i když se povětšinou jedná o Béčkovou produkci - že se kvalita jeho filmů může různit. Ovšem, co tentokrát předvedl ten NEJrychlejší "městský kovboj" na světě....ve vlastní produkci...v tomto filmu, se dá nazvat pouze pitomoučkou naivitou a urážkou veškeré filmové produkce, která začíná už jenom tím, že se pan profesor archeologie/hlavní hrdina - ve svém obligátním koženém kabátě, s vyžehlenou černou košilí, s tmavými brýlemi na nose a s pěstěnými nehty - údajně hrabe kdesi v Číně v hlíně a najde první (ostatně velmi podstatnou) "rekvizitu", kterou zřejmě vyrobili naprosto filmoví dilentanti....."skvělá" patina na to, že tam ležela pár stovek let. Tedy vás otráví hned už na začátku prakticky všechno, ať už se jedná o používané rekvizity nebo o naprosto umělou dekoraci jako z diskotéky....i když třeba jde o vězení...o napucované kostýmy nebo o doslova slabomyslné výkony herců. Kameraman si tu a tam vyhrál...zpomalený pád hrnku s kafem, zpomalený let kulek, zpomalený masakr na začátku filmu a pár jiných, podobných vychytávek, ale tím to také končí. Nedá se tam věřit nikomu a ničemu ve smyslu, že to "herci" mysleli tak, jak "deklamovali" ani tak, jak jednali. Snad jedině nad kameramansko-výtvarnou stránkou (a nad pár dobrými bojovými scénami)....a to ještě jenom TU a TAM... se dají přihmouřit obě oči, takže za 1... ()