Dr.Bishop

Kolosální pitomost. Směšné i na dobu, v které to bylo natočeno. Arnie je Rus asi jako já Nigerijec, James "vejce natvrdo" Belushi je duchem mimo...Jasná 1 hvězdička. ALE - za prvé: je to Arnie, za druhé: Arnie si pouze v ručníku (čti bederní rouška) dává pěstní souboj s Někým ve SNĚHU! A ten název mi odjakživa přišel strašně debilní. 50% ()

krivkin

Na začátku mi spadla huba - ale bohužel pak už tak zůstala, jak jsem nepřestával zírat, jak je nádherný nápad promrháván... Ještě, že existují Pravdivé lži :-) ()

garry

Arnold a Belushi skvělí. "Číňani problém s drogami vyřešili. Brzy po revoluci seřadili všechny dealery a drogově závislé a střelili do týla - Ne to tu nejde. To zasraný politici nedovolí. - Ty zastřelte první". ... "Nezapomeň na Mirandu". ()

koza3

Arnold na svém vrcholu, kdy stačilo udělat pár svých terminátorských grimas a zobali jste mu z dlaně. Příběh pro jednodušší jedince, ale kontrast socialistického sovětského svazu a kapitalistického západu v jednom filmu s humorem a Desert Eaglem se jen tak nevidí. ()

Chema4

Akčná klasika, ktoré v 80-tych a 90-tych rokoch produkovali v USA ako na pásovej výrobe. Už mnoho krát recyklovaný príbeh, ktorý teraz stál na Arnoldovi. Ten nesklamal, so svojou charizmou si kradne cely film pre seba a to sa nemusel ani moc snažiť. Paradoxom pre mňa ostáva fakt, že Beluschi bol obsadený aby sa staral o tu komedionálnu časť, ale pravdou ostáva že vtipnejší bol Arnold a jeho skoro až terminátorské jednoslovné hlášky ako napríklad "Vodka" pobavili najviac. ()

Sekel

Arnolduv Ivan Danko patri k tomu lepsimu, cim nas obdaril a Hill odvadi klasicky standart. Jako vzpominka to ale potesi. ()

superzurda

Arnold a James Belushi se překvapivě dobře doplňují. Arnold jako sovětský policejní stroj a Belushi jako ukecaný chicagský fízl. I když se všude píše akční nebo thriller, jak je zvykem u Waltera Hilla má film i prvek komedie. ()

Peťko

Tento film si z objektívneho pohľadu 4 hviezdičky nezaslúži, ale ja ho mám proste rád. Naozaj som sa rád pozeral na ústrednú dvojicu policajtov. Belushi perfektne doplnil humornú zložku, ktorú Arnold v žiadnom z jeho filmov nikdy nedokázal podať dostatočne presvedčivo, a Guvernátor zaistil dostatok akčnosti za oboch. Zloduch je síce výzorom dosť presvedčivý, ale po hereckej stránke nic moc, škoda možno by film taký Gary Oldman, alebo Jeremy Irons posunul na trochu vyšší level. ()

l.bejk odpad!

Ačkoly je Arný můj oblíbenej herec tak tenhle film sem nikdy nedokázal zkouknout víc jak 10 minut :) a už nikdy nedokážu. ()

Sidon

Ve své době mohlo Rudé horko spadat možná do lepšího průměru, ale vzhledem k tomu kde je akční žánr dnes působí celý film lehce podprůměrně. Pro fanoušky Arnolda či Belushiho hvězdička navíc. ()

M0rSalis

Čekal jsem průměrný béčkový film s Arniem, ale dostalo se mi jen jakéhosi nemastného a neslaného polotovaru ... ()

wray

Priznam sa ze filmy z 80tych rokov pozeram najma kvoli nostalgii. Vzdy ked sa na nejaky chystam, tak dufam ze mi to pripomenie tie casy ked som mal 10 rokov a vsetky filmy som vnimal inymi ocami. Nefunguje to uplne vzdy, ale obcas sa objavi taky "pravy" 80s film so vsetkym co k tomu patri. Red Heat je jednym z takychto filmov :) Je tam svarceneger, striela sa tam, frajeri chodia v kozenkach a riflovkach, a - su tam dobre hlasky, je to sranda... Takyto film by sa mi urcite pacil vtedy ked som mal 10. Dnes sa mi pacil vsak tiez - vyborna akcna oddychova komedia, nema zmysel zamyslat sa nad tym ako su tam vykresleni rusi, ze arnold je "nesmrtelny", a vela scen je tam nerealnych - to k tomu patri. Tak to ma byt. Nedovolim si to oznacit (az) ako dalsi kult z 80tych rokov, ale urcite doporucujem! ()

vofo

Snaha o buddy movie, která skončila na půli cesty. Není to nejhorší, ale taky ne nejlepší. Šedý průměr, který zvedá Arnold. ()

Stallone: Méně brutality, víc srandy

Stallone: Méně brutality, víc srandy