Skupina amerických vojáků, kteří se vracejí z Iráku, se snaží znovu zapojit do rodinného a civilního života, přitom však stále žijí vzpomínkami na válku, která hrozí, že je zničí dlouho poté, co opustili bojiště. (Filmbox)

jjjerry

Bohužel, trailer byl lepší a dojemnější, než celý film. Miles Teller hraje suprově, je to realistické. Přesto to nemělo větší hloubku a důvod proč se na film podívat někdy znovu. ()

Kecman

Dle mého názoru velmi dobře udělaný film.Udrží diváka i když téma bylo již nečetněkrát zpracováno.Amíci si prostě libují v rozborech svých vlastních postraumatických sraček. Bohužel jsem tomu ani trochu nevěřil!!! ()

CheMosquito

Táhnout svého skoro mrtvého kamaráda na zádech , dusit se jeho krví a ve snaze mu pomoc ho upustit , čím zaviní že mu na půl ochrne tělo, člověka psychicky poznamená aniž by byl voják .Na tohle nikoho žádný výcvik nepřipraví , kdyby byl civil tak by o něj možná bylo postaráno hned a líp . Film je natočen o tom jak těžko váleční veteráni snáší příchod domů , jak jsou zranitelní v civilním životě, ale sledovat to jde i obráceně. Ty co trpí posttraumatickou stresovou poruchou a neprostřelí si hlavu , se ze všech sil snaží znovu zapadnout do běžného života , tím se svým způsobem stanou silnějšími než kdy předtím . ()

tomikulas1

Musím říct, že u mě to překonalo film Man Down o 120%. Tento film jsem si užil od začátku až do konce. Slzy kapaly. Téma PTSD není vůbec jednoduché a tento film to ukázal. S jakým problémem si každý veterán z jakékoliv země prochází. Na těch lidech to nepoznáme, ale prožívají tu největší bolest a tento film to krásně dokazuje. Více takových filmů. Pozn. V USA každý veterán mohl na promítání filmu zadarmo :-) Krasné gesto. ()

FildasCZ

Je těžké tohle hodnotit, ale mohu to hodnotit, jako film, a nebo, jako to, že Amíci jsou kedlubny ? A nebo můžu obojí. Jdou vykořistovat jinou zemi vrátí se, jako trosky a k tomu ta nádherný a slavná USA se k nim otočí zády. Manželky se prokážou, jako partnerky na hov** a kluci s bambitkami místo, aby něco dělali, tak akorat vysávají kasičku USA a ohrožují svě děti. Jako film je zajímavé, že ta prohnilá USA tak nějak funguje. Nevím zda 2-3 hvězdy.  Jak pak mají fungovat vztahy, že... kazdopadne je zajímavé kam sakra zmizely prachy z armady finanční gramotnost v háji. Strasne mě ti dva irtuji a ten cernoch  asi nejvíce..Rekl bych, že ta nezodpovednost je silená. ()