Cestovatelé časem

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi
Kanada, (2016–2018), 25 h 52 min (Minutáž: 43–50 min)

Tvůrci:

Brad Wright

Hudba:

Adam Lastiwka

Eric McCormack, MacKenzie Porter, Nesta Cooper, Jared Abrahamson, Reilly Dolman, Patrick Gilmore, Leah Cairns, J. Alex Brinson, Jennifer Spence (více)

Série(3) / Epizody(34)

Tým pěti "cestujících", kteří cestují z velmi temné budoucnosti pod vedením tajemného "ředitele". V podstatě jsou schopni promítnout/přenést své vědomí na lidskou bytost, která buď umírá, nebo má v úmyslu zemřít v 21. století. Každý tým se skládá z historika, lékaře/doktora, dvou vojáků a jednoho vůdce. Jejich vědomí se přenáší na náhodnou osobu stejného pohlaví, jako je osoba z budoucnosti. Žijí v těle svého hostitele, zatímco pracují na svém poslání. Historik je také schopen informovat a přednášet události, které se stanou v 21. století, a tak je možné tyto události ovlivnit nebo změnit. (AXN)

Recenze uživatele Kimkong k tomuto seriálu (37)

Série 1 (2016) (S01)

Ne moc originální seriál, kde než záchrana světa mě bavil vývoj charakterů. ()

Pilotní díl (2016) (S01E01)

První díly jsou většinou zajímavé. Parta cestovatelů z budoucnosti obsadí těla jim málo podobným hostitelem. Nevíme proč. Nevíme jak. ()

Protokol 6 (2016) (S01E02)

Další záchrana světa. Trošku mě to tím připomíná seriál Continuum. Jen je zde rodnou více postav ()

Aleksander (2016) (S01E03)

Slabší díl. Zajímavá postava je ten klučina co z grázla dělá dobráka. ()

Hall (2016) (S01E04)

Setkání s dalším týmem. Individuální změny osobností. ()

Pokoj 101 (2016) (S01E05)

Někdo tuší co se tady děje a cestovatele podrobí výslechu. A možná je to celé jen past. ()

Helios 685 (2016) (S01E06)

Ta banda důchodců se 100% aimingem. To bylo tak trapný. Copak neví, že střelba do nohou nezabíjí? ()

Protokol 5 (2016) (S01E07)

Všichni totálně sjetí. Jejich maskování opadá. ()

Donner (2016) (S01E08)

Zábavná epizoda. Minulost už nejde tak úplně podle plánu. Ten opatrovník je simpaťák. ()

Bishop (2016) (S01E09)

Zajímavě si misí osobní potřeby hrdinů s rozkazy od ředitele. ()

Kathryn (2016) (S01E10)

Záchrana byla ok. Ale to mlžení kolegovi a manželce ok nebylo. ()

Marcy (2016) (S01E11)

Podivná záchrana doktorky. Mozkový reboot. ()

Grace (2016) (S01E12)

Všichni proti všem. Moc to nedávalo smysl. ()

Série 2 (2017) (S02)

Horší než první řada. Více než záchrana světa boj běží frakcemi a pak ten 001. ()

Ave Machina (2017) (S02E01)

Velké přepadení a mocenský boj z konce první řady vyřešíme tím, že ukážeme vůdce rebelů a všechny zabijeme. ()

PROTOKOL 4 (2017) (S02E02)

Noví cestovatelé. Problémy v partnerských vztazích. ()

Jacob (2017) (S02E03)

Odhalování cestovatele 001, který asi nakonec nebude ten špatný? ()

11:27 (2017) (S02E04)

Boj proti obilí. Fetka fetuje ještě víc. Nové románky. ()

Jenny (2017) (S02E05)

Bonusové body za aktuálnost. Vysvětlení kde se vzal Covid dva roky dopředu. Ale jinak boj mezi frakcemi. ()

Uran-235 (2017) (S02E06)

Vyléčení memoci a porážka frakce?  Vzali to celkem honem. ()