poster

Kudrnatá holka

 • USA

  Curly Sue

 • slovenský

  Kučeravá Sue

Rodinný / Komedie / Drama

USA, 1991, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Rodinná romantická komedie s happy endem, která splňuje všchno co je na průměr potřeba. K tomu už ani nemusim nic dodávat, snad jen, že ta kudrnatá holka, kterou hraje Alisan Porter je celkem dobrá a je docela divný, že se dál už moc neprosadila, ale svým výkonem stejně nedokázala schovat mizernej scénář, kterej film dost ničí(11.7.2006)

 • NinadeL
  *****

  Klasika videopůjčoven. Bombová komedie o holčičím frackovi s naprostou vyřídilkou. Tehdy jsme si nic lepšího ani neuměli představit.(6.3.2013)

 • Oskar
  *

  Rodinná komedie o roztomilé holčičce. To byly veškeré ambice tvůrců. Bohužel ani trochu nevyšly. Komedie - to je v tomhle případě silné slovo, rodinné to sice je, ale v tom nejhorším slova smyslu (stejně mazlavé a trapné jako třeba Beethoven) a ta malá rozmazlená mrcha vůbec není roztomilá. Obsazením jako vždy špatného Jima Belushiho to John Hughes dorazil. Zatím jsem každý film, i ten, který se mi vůbec nelíbil, ohodnotil aspoň jednou hvězdičkou za snahu, ale řeknu vám, že tohle už balancuje na hranici s mírným náklonem k odpadu.(22.2.2003)

 • JohnnyD
  ****

  JE síce pravda, že Hughes režíroval podarenejšie veci (oveľa podarenejšie!), ale na tento zhmotnený kus sentimentu určený na Vianoce sa prosto nemožno hnevať. Belushi je vynikajúci komik a scenár sa vydaril. Koniec je možno až prehnane sentimentálny (a hlavne zbytočne), to však nič nemení na tom, že na Vianoce je to ideálna pohodovka.(2.11.2006)

 • AGAMENON
  ****

  To jsem opravdu jedinej kdo má rád Belushiho a odpustím mu i to, že film hlavně v konci sklouzl do přílišné slaďárny (za což Jamesík nemůže).(30.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace