Kudrnatá holka

• slovenský

Kučeravá Sue

Rodinný / Komedie / Drama

USA, 1991, 101 min

Jeden z mojich najobľúbenejších filmov z detských čias. Videla som to X krát, a stále sa nato rada pozriem. Úplne presladený, dopredu jednoznačný príbeh, ktorý ma aj tak stále chytí za srdce. Neviem,čím to je, ale tento film je akýmsi magnetom,ktorý ma pri telke udrží, a vyčarí mi úsmev na perách. A preto dávam tých 5 stars.(21.10.2009)

Tohle jsem viděl jako strašně malej, a co se mi vybavuje, tak to rozhodně nebyla žádná katastrofa. Naopak, vcelku příjemný rodinný film s nevýraznými herci a průměrnou komediální zápletkou.(12.3.2009)

Tak tohle je skrz na skrz průměrná komedie, ve které nenajdete nic víc než trochu zábavu, humoru, a roztomilý kukuč malé holčičky, která nechodí do školy. Pokud hledáte nějaký kvalitní inteligentní film, tak se tomuto filmu určitě vyhněte, pokud hledáte pouze zábavu na volné odpoledne, tak se můžete zkusit na tento film podívat, ale upřímně znám i několik lepších oddechových filmů, než je Kudrnatá holka. Tohle mi totiž přišlo jaksi bez nápadu. Je pravda, že děj je možná zajímavý, ale rozhodně ne natolik zajímavý, abych měl důvod tento film vidět více nežli jen jednou. Jedno podívání bohatě postačí. I když jeden nápad je tu velice dobrý a vtipný, a to sice, když Bill s malou Sue ukážou právničce Frey, jak se baví oni. Takže napřed se proplíží na cizí svatbu a potom se zadarmo dostanou do kina a ještě si zadarmo dají popcorn a colu. Tohle byla asi jediná scénka, která stojí za zmínku, zbytek filmu zůstává v šedivém průměru. Herecké výkony jsou v normě, určitě zaujme roztomilý kukuč malé kudrnaté holčičky jménem Sue, mužům se zase pravděpodobně bude líbit představitelka právničky Frey, ale jinak nevidím důvod, proč si tento film nějak výrazněji zapamatovat nebo proč se na něj podívat znovu. Takže za průměrnost uděluji průměrné tři hvězdičky.(31.12.2008)

Jedno velke prekvapeni.(24.12.2007)

• villon17

Jak se malá holčička může mít dobře. Stačí, aby jí porazili tatínka. No není to uhozené? Ještě, že jsem měla nulové nároky na výběr filmu, protože kdo by měl zájem o přínosnější film na úrovni, pustil by si raději Maxipsa Fíka... Vhodné pro děti do 12 let:)(1.1.2008)