Kudrnatá holka

• slovenský

Kučeravá Sue

Rodinný / Komedie / Drama

USA, 1991, 101 min

Nic moc Johne teda. Tento snímek byl takový sice miloučký ale naprosto nijaký a i na tebe neskutečně naivní. A ten jekot v českém dabingu byl strašný:D No neříkám, že to bylo nejhorší, ale naprosto průměrné komediální drama, které hraje tak průhledně na city, že by to nepřehlédl ani slepý. 3* a ani o chlup víc, nebýt to od Hughese, pro jehož filmy mám slabost, tak možná jen 2*. Jednoznačně jeho nejslabší snímek.(1.3.2014)

• Fiftis

Film Kučeravá Sue som videl pár krát v detstve, kedy ho dávali často a človek sa nemal na čo iné dívať. Má slabučký príbeh a preto patrí medzi filmy čo vedia málo zaujať. Film poukazuje na lásku a starostlivosť otca, i keď nie je biologický. Človek môže mať rád i nevlastné deti a považovať ich za svoje. Dieťa by malo mať oboch rodičov, ale nie vždy sa to dá. Môžu sa stať rôzne veci a mi to nemôžeme ovplyvniť. Z filmu najviac zaujme krásna Kelly Lynch, ale inak tu nieje dobré herecké obsadenie. Jamesa Belushia nemám ako herca vôbec rád no a Alisan Porter, ktorá zahrala Sue bola už v detstve tak nesympatická (rovnako ako jej filmová postava), že som to často prepínal. Je len dobre, že táto rola bola okrem pár filmov jej posledná výrazná. Je to naozaj slabší rodinný film, ktorý sa obzvlášť v dnešnej dobe už neoplatí vidieť, takže ho neodporúčam.(23.2.2015)

• LiVentura

Krásná podmanivá-snivá melodie od Georgese Deleruea.. :-)(4.1.2011)

Jedno velke prekvapeni.(24.12.2007)

Noooo tak som si to nakoniec pozrela a zas tak úžasné ako to tu niektorí ospevujú to nebolo.(10.1.2013)