Démoni 2

• Itálie Dèmoni 2... l'incubo ritorna (více)

Svět Démonů je skrytý v jiné dimenzi a z ní si najde cestu do našeho světa, prostřednictvím televizního signálu, do televizoru v pokoji 18 leté oslavenkyně. Mrakodrap ve kterém propukne démonické peklo je hermeticky uzavřen a všichni obyvatelé jsou ponechán napospas démonů. (TV Nova)

Ruut

UPDATE 2021: No nakonec jsem se po letech a bezprostředně po puštěné jedničce bavil ještě daleko víc - lepší masky, zajímavější prostředí, více postav, vsuvka s gremliním skřetem, docela dost srandy. ------- V bleděmodrém to samé jako v jedničce. Ale zaprvé už jsem to jednou viděl. A za druhé už jsem to viděl lépe. I tak zběsilé tempo a příjemné gore efekty. Klidný průměr. ()

PetrPan

Pokud bych mel dvojku posuzovat jako samostatný film, dal bych mnohem vyšší hodnoceni, ale tento film je pouhou kopii jednicky, prakticky nic noveho, snad krome demona - ditete a jakehosi gremlina, ktery se z nej vyklube, první zmiňovaný je super, druhy uz snad nemohl byt trapnejsi ukazkou neumetelstvi trikařů, no porad jsou to ale Demoni a italská klasika... ()

kaylin

„Dèmoni 2... l'incubo ritorna“ je snímek, který má se svým prvním dílem celkem hodně společného, až by se dalo hovořit o vykrádání vlastního díla, ale nic to nemění na tom, že tohle je parádní béčková zábava, která nadchne i náročnější, protože trikově je snímek prostě nádherný. Právě tam, kde ztrácí snímek na scénáři, tam získává na efektech a maskách jednotlivých démonů. ()

JAn

Odfláknuté pokračování, které připomene spíše nevydařený remake. Všechno, co bylo předtím tak cool, zůstalo zahrabané kdesi v ruinách kina. Ve dvojce se tak nedočkáme ničeho jiného, než jen laciné recyklace prvního dílu, která po půl hodině začne nudit. Co ovšem stojí za to, je film ve filmu, který hrdinové sledují v televizi a který,dalo by se říct, je vlastně tím pravým pokračováním původních Demons. ()

Hellblazer

Originalita. Tak toto slovo vás v súvislosti s Demons 2 rozhodne nenapadne, pretože jediné čo sa zmenilo oproti vynikajúcej jednotke je prostredie. Toto by som ešte zniesol, lenže všetko dobré sa vytratilo a tak môžete zabudnúť na nádherné gore alebo môj obľúbený hnis, ktorého som si v jednotke poriadne užil a zabavil sa. Navyše je to nudné, debilné, samozrejme bez deja a nejakej logiky. Sám sa čuduje, že dávam 2*. ()

• Hudbu k tomuto filmu nahrála britská heavymetalová skupina The Smiths. (Chatterer)
  • První filmová role Asie Argento. (Chatterer)

Časové pásmo bylo změněno