Arsenal

George Furla

Scénografie:

Niko Vilaivongs
  • Gary

Nicolas Cage se vrací jako Eddie "Deadfall" King s mega čarodějnickým nosem a parukou od vietnamců. Není to ale dostatečně crazy a film je nakonec prostě béčková nuda s bonusem ve formě usínajícího Johna Cusacka.(16.3.2017)

• baclajean

Znova som dúfal, že Nicolas sa po rokoch predstaví v dobrom svetle. A znova márne.(15.1.2017)

Budu hodný, i když je tady Nicolas Cage fakt divný. Teď nemyslím herecky, jeho výkon je dobrý, ale jho namaskování a paruka už jsou prostě extra divné. Jako taková akčnější jednohubka z předměstí v konzervativnějším hávu to docela funguje, akorát jsem si ještě říkal, že někteří ti herci - hlavně Cusack - jsou tu navíc.(13.1.2017)

• mzss1

|0%| Začínám pomalu rezignovat. Kam ty béčka v dnešní době spějí? Steven C. Miller se začíná pěkně vybarvovat. Za chvíli bude ještě o kousek horší jak Keoni Waxman. Extraction byla slabota, ale ty 2* jsem tomu dal za pár relativně obstojných akčních scén. Marauders byla těžká a chaotická nuda, takže odpad. No a tenhle ARSENAL? Podobné. Prvních 10 minut mě ale vcelku zaujalo, pak se to potopilo do strašně natahované nudy a mizerně podaných hereckých výkonů. Nicolas Cage, kterého jsem poslední dobou bránil, se rovněž začíná kazit. Jeho role šílence beru. Třeba ve filmu Špatnej polda – tam si svou roli doslova užil. Zde byl trapnej a doslova k smíchu. O akci se zde nedá ani mluvit. Pár trapných mučení, nějaké ty bitky, které se snažili být drsné, a párkrát se střílelo. Tohle prostě nejde zaujmout. Nějaká zápletka, napětí? To zde nebylo. Furt se tu řešil ten pojebanej koks. K tomu tu bylo pár retardovaných zpomalovaček kdy se lámali zuby, krev stříkala – no to už bylo na mě moc. xD Další chystaný počin tohoto „skvělého“ rejži nesoucí název FIRST KILL vynechám! A to myslím smrtelně vážně. To si ho radši těch cca 90 minut budu honit a dívat se na porno. Nové chystané Seagalovky budu také redukovat, zejména ty s Waxmanem. Ještě tak se těším na béčka s Lundgrenem, ale už si vážně nebudu sjíždět úplně všechny videofilmy. Ztráta času, nesmrtelný fakt nejsem.(15.1.2017)

• Lacike

Pribeh o dvoch bratoch z vidlakova, ktory sa zapletu s nejakym gangsterom a nakoniec im pôjde o zivot. Zhruba o nieco take tam ide, ale film pôsobi dost chaoticky a hlavne to je strasna nuda. Cage tu hra vedlajsiu ulohu mafiana a je fakt divne namaskovany a znova neznesitelne prehrava. Bohuzial uz aj on nabehol na Seagalov system natacania co najviac filmov rocne bez ohladu na kvalitu. Oproti Seagalovi sa sice snazi prehravat jak o zivot, ale vysledok je rovnaka mizeria. Akurat technicka stranka jeho filmov je v poriadku, kedze nepôsobia tak amatersky. Ale to beriem ako samozrejmost, takze nevidim, preco by som to mal ocenit jednou hviezdickou. Ten film nic zaujimave neponuka. 1/10.(16.1.2017)