V centru Prahy je vykradeno zlatnictví, jeden z prodavačů je vážně raněn. Lupiči jsou na útěku, unesou tramvaj s cestujícími, mezi kterými je i policejní šéf Vondráček. Podaří se mu společně s jeho týmem situaci zachránit? (TV Nova)

R-2 odpad!

??? Tohle by nenatočil ani student prvního ročníku Damu, Famu, nebo čehokoliv = hrůza, děs a utrpení.... ()

njuska odpad!

Prokristapána, kdo na tyhle sračky neustále dává prachy a jaktože to prochází přes dramaturgické a schvalovací komise, atd... Neskutečný! :-/ Pražská policajtka ve vyhrocený situaci vykřikuje echt spisovným jazykem, jako nějaká profesorka jazykovědy někde na univerzitě (nebo snad Lítačka Krnda na magistrátu?), křečovité pokusy o vtipy... Tihle moderní, mladí korektní (přiblblí) pseudoherci, to je fakt k zblití! :-/ ()

Nathaniel8 odpad!

Dovolím si použít komentář od LadyPupu: To bylo tak zlý, že mě ani nenapadá, co k tomu napsat. Tak mě to napadá. Stálo to za h... a je to echt odpad... Raději bych si nechal trhat zuby než to znovu opakovat. ()

BLStryker

Na první díl seriálu bych čekal nějaký pořádný nářez na upoutání pozornosti a ne podprůměrný námět založený na samé náhodě. Nejvíc mě samozřejmě dostala ta nejokatější náhoda: major vleze do tramvaje, v které uniká po vyloupení klenotnictví jeho bývalý spolužák, kterého léta neviděl a případ mají na starosti -jak jinak- majorovi podřízení. A co ta logika? Opravdu se ozbrojenci v tramvaji řeší bez použití zásahové jednotky? U scénáře evidentně chyběl nějaký odborný poradce typu Josefa Mareše... se slzami v očích vzpomínám na Případy 1. oddělení. ()

RenataD odpad!

Špatná kamera, špatný zvuk, špatní herci a příběh? Nesmysl. V tramvaji se sejdou revizoři, lupiči i kriminalisté. No není to trochu zvláštní? Zbytečně natažená scéna v tramvaji. Zbytečně vyhozené peníze a strávený čas. Určitě by "Kuře" bylo lepší. ()

Maratonec odpad!

Musel jsem se smát slepenému příběhu, který si dělá prd... z práce speciálních jednotek.Těch nelogičností bylo na první díl mnoho a bohužel, tohle je další seriálová slabotka TV Nova.A stupidní scénář nezachránil ani Jakub Štáfek,který zazářil ve Vyšehradu. ()

stga

No, že je tam zmatek ve stanicích tramvaje - dobře - nepražákům to stejně nic neřekne a o to snad ani nejde, ale že proti únoscům ( a ještě k tomu v Praze !) zasahují tři kriminalisté a URNA si někde lebedí v pohotovosti, čekající zřejmě na nějakou větší a závažnější pecku - tak to je síla ! Režisér i scénáristé měli moc "prima" odborného poradce. ()

dr.jitr

Jednu hvězdičku dávám za to, že to bylo tak vtipné. Dva ťulpasové vykradou zlatnictví na Starém Městě, najednou se objeví ve Wenzigově aby pak kroužili kolem Synkáče a dojeli za 15 minut do Hloubětína :D Skoro by se tahle epizoda mohla jmenovat Mission Impossible. Tohle by nežral ani nikdo z Brna... ()