Vajíčka (E01) (epizoda)

Hendy Witanto

Hendy Witanto

Kostýmy:

Jan C. Löbl

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

"Kokino hóká před zatáčkó, tak co včil?" Už jsem tedy slyšel betelnější storky, ale Rudův nástup na fízlárnu mě dost pobavil. Asi to bude tím hantecem, protože ten ve mně dokáže i z průměrné hlášky vyvolat špicové lochec. Já za to fakt nemůžu, ale topr na lino. Takže "naklepat a smažit", proklepnout si ty vajíčka od bukvic a hlavně bacha na somrující debrecínku se svištěm.(20.4.2017)

• 6thSun

Dno.(19.4.2017)

• LadyPupu

Přijde mi žinantní dávat po prvním dílu Odpad, ale přiznám se, že mě ruka svrbí. Pomyslné peklo rozevřelo svůj chřtán a vyfluslo na mě kýbl sraček. Prej "betelná storka"... To teda jo. Až budu po lobotomii, budu u toho slintat blahem, zatím po ní nejsem...(19.4.2017)

• Esgalnor

Poprvé jsem ocenil pomalý internet a sekání seriálu, protože jsem si mohl dopřát alespoň drobné pauzy během sledování Fízlárny. Špatně tu je vše. Stopáž 15 minut je nesnesitelně dlouhá na takovou hrůzu. Pokud jste chovanec ústavu pro duševně choré, ale nějaký extrémní případ, asi budete slintat blahem. Případně, pokud jste imbecilní, taky vás Fízlárna potěší. Jinak ruce pryč. Tento styl humoru měl zůstat v minulém století. Bohužel, nezůstal, takže tu máme velmi špatnou seriálovou verzi těch nejhorších Kameňáků, kdy se normálního vtipu snad ani nedočkáte. Je tu až odporná konzistence fekálního humoru, očekává se, že se budete smát vulgarismům nebo moravskému nářečí... jen protože to je moravské nářečí. Jardové z nejbližší křížovky tedy budou hýkat blahem... Jaký je ale vlastně smysl nebo nějaké poselství tohoto seriálu? Snažil jsem se a nenašel jsem nic. Tvůrci si napsali scénář pod vlivem, když chlastali s Jardou na tý křížovce. Jinak si to neumím vysvětlit. Nesympatičtí herci přehrávají, postavy jsou spíš trapné, vtipy jsou dementní a klad nevidím žádný. Tohle nestojí za váš čas, ačkoliv to má jen čtvrt hodiny.(22.4.2017)