Anna trpí tak ochromující agorafobií, že když se trojice zločinců vloupá do jejího domu, nemůže se přinutit k útěku. Ale to, co si útočníci neuvědomují, je, že agorafobie není její jediná psychóza. (hajdano)

Havaj8

Říkal jsem si, co se tam asi může dál dít, když se Anně nechtělo pryč z toho obrovskýho domu. Jestli přijde nějaký duchovno po jejím bratrovi nebo se z Anny stane absolutní vražednej maniak. Ani omylem, Anna má prostě jenom vytuněnej sklep a ráda se kouká. Škoda ale, že těch vychytávek tam neměla víc. Protože to ztratilo někdy v půlce dech a už to nedokázalo ničím ohromit. Anna taky nebyla nijak zajímavá postava. Ale lehkou inovaci to mělo, ačkoli právě ne tu hororovou. ()

Rodriguez

Hlavní představitelka nesympatická, děj průhledný od samého počátku, takže film nezáživný. Rozhodně bych doporučil na víkendové odpoledne daleko lepší snímky než je tento. 40% ()

PavelVanekArt

Dalo se to. Čekal jsem sice o něco víc, ale slušnej průměr. Pořád ale čekám jestli něco překoná You're next. 3* hlavně za ,,silnou" ženu v hlavní roli. ()

Deyw

Zenskou co vyjde z baraku a pochcije se a skoro se zhrouti a musi zase zpatky domu by chtel snad kazdej!! Klasika..hnup co rozvazi pizzu (vtomhle pripade rychlou kuchyni) zazije divnou chvilku, kdy za brambory s kecupem a hovezim dostane krabici plnou penez, je ztoho v haji tak odmitne a rekne, ze penize nechce..tak to rekne jeste chytrejsim kamaradum, ktery si pro ne dojdou, kdyz by mel byt barak prazdnej..ale neni a z baraku neni krasnej barak s dvorkem, ale barak s nazi sklepem, kde se zabiji..a jatka muzou zacit ! celkem kravina, ale zabavi to.. ()

HorrFi

U filmu s průměrně dlouhou stopáží by se nemělo stávat, aby divák chvílema pociťoval nudu a v případě tohohle filmu si myslim, že se to tvůrcům povedlo, ale jinak se to dalo normálně dokoukat do konce.. nicméně další home invasion do sbírky.. ()

uiu

Zdejší popisek filmu a zařazení do žánru horor mě strašně na film navnadil a říkala jsem si, že zdejší hodnocení nebudu brát na velkou váhu. Takže za prvé. Ze žánru si oddělejte ten popisek horor. Jedná se pouze o napínavé drama. Jenže ne zas tak napínavé, že byste seděli přikovaní k židli, co se stane dál. S takovou zápletkou, by se dal udělat suprovej horor, jenže to jaksi nefunguje. Hlavní hrdinka ani není sympatická, takže obyčejnej průměr, kterej mě opět zklamal při hledání hororu, který jsem ještě neviděla. ()

bizz_mjc

Nejdřív trochu zív, pak se film rozjede a zajímá vás, co bude dál, tvůrci vykřesají i drobné překvapení, ale casting se moc nepovedl a postavy jsou takové nesourodé a moc vás nezajímají. Ne špatné, za shlédnutí film stojí, ale o pecce se mluvit nedá. ()

zolo23

Príjemný "filmík" so sympatickými (hlavne zápornými) postavami a nejedným prekvapením. Od momentu úteku a následnom zastavení sa Anny pred dverami len hádate čo sa to kurva asi stalo...Škoda tej "obyčajnej" pointy na záver, pretože byť nápaditejšieho scenára možno s nejakým mystery nádychom, mohol som byť filmovo dokonale uspokojený. Nevadí hororový rok 2016 je len v rozbehu. ()

Gray Wolfman

Už mě začíná srát, jak v každým, součastným homáku je pokáždé jedna a ta samá parta grázlů. Celkem chytrej vůdce bandy, pak sadistickej psychouš a nakonec mladej ňouma nekňuba... To nemužou bejt ty grázlové aspoň jednou všichni chytrý??? :-D Když tohle ale pominu, tak se v podstatě jedná o klasickej home invasion s originálním nápadem, ale přišlo mi to takový nedomrdlý. Co pro mě ale bylo fakt plus, tak určite herecký výkon hlavní protagonistky a poslíčka s obědem (jeho způsob předvádění jídla byl fakt dobrej for a hned sem si vzpoměl na hnusný šlichty z fabriky). Sumasumárum je to flick, kterej neurazí, ale ani ničím extra nevybočuje, takže průměr... Škoda, šlo podle mě z toho vytáhnout víc ()

johnymdoe

Vymazlený thriller/horor, napětí, hudba, klasicky napsané, ale dobře zahrané hlavní postavy. Film od kterého nečekám nic a potěší. Několik zvratů, několik mrtvol. Tak jsem si zvykl na špatné konce, že tady mě ten "happy end" až nepříjemně překvapil. Poučení: nevykrádejte někoho, kdo sám nechce/nemůže z domu, ale vás tam taky nechce. 70% ()

Junys

Anna se stará o svého bratra, který trpí vážnou chorobou. Potřebuje neustálý dohled, ve dne i v noci. Když Annin bratr umře, tak mu Anna nemůže jít na pohřeb protože trpí agorafóbií. Když je místo na pohřbu doma, tak k jejímu domu přijede auto se zloději. Anna sice trpí agrofóbií, ale kdyz ukáže co ve svém domě dokáže, zloději si asi uvědomí že udělali chybu když si vybrali právě její dům. - Anna je šílená to se musii nechat. Tohle jsem nečekal, čekal jsem že to bude nějaký jalový ale ono to nebylo zase tak špatný. Atmosféra dobrá. průběh filmu sse mi taky líbil. 75% ()

1985lula

Pokiaľ nemáte veľké očakávania, tak si pravdepodobne tento Home Invasion užijete. Neni to úplná hitparáda, ale v rámci subžánru jedno z toho lepšieho. Vidím to tak na 3,5*, ale keď vidím to hodnotenie tu, tak musím zaokrúhliť smerom hore, pretože hocijaká iná hovadina má lepšie hodnotenie a koľkokrát to nemá ani hlavu, ani pätu. ()

BaruM

Nevím, ale něco tomu filmu prostě chybí. A je to veliká škoda, protože námět je slušný, ale zpracování si zasloužil pečlivější. Psychologický tlak jsem totiž pociťovala jen, když si začala se "zločincemi hrát" - přitom tam bylo tolik prostoru udělat napínavější atmosféru. Ale jako drama to je dobré. ()

ANTYCHRYST

Blond Milfka v hlavní roli na první pohled normální - jinak slušně jebnuta... Docela mě překvapila.. ale ne zas moc.. chybělo tomu nějaké popohnani, něco nečekaného..třeba ala Saw..když už je tam měla tak hezky uvězněne.. bohužel nic se nekonalo.. hvězdičky hlavně za barák a to její velký ovládání :) a za uchylku..45% konec hodně levnej... ()

intro

Tak tohle mi opravdu sedlo. Velmi dobrý thriller s celkem zajímavou zápletkou. Intruders můžu jen doporučit. Na víkendové podívaníčko jak vyšité. ()

Mamlas

3 a půl trotla jde vykrást dům. Tam je zmagořená ženská. Hodinu a půl se chodí po domě, až je všechny ta ženská postupně pobije. Hrozná kravina a nudná jak prase. ()

MaxForValue

Oveľa lepšie, než tunajšie hodnotenie ukazuje. Na "You´re Next" sa to samozrejme nechytá, no ako svojská thrillerová variácia na efekt Štockholmského syndrómu pomerne obstojné. Dĺžka poteší, záver zamrzí, úvodná expozícia je zbytočne krátka. ()

regentor

Další z téměř nekonečné řady snímků kdy ambice tvůrců jsou podstatně větší než jejich umělecko/filmařské možnosti.Nesympatické postavy ztvárněné nezáživnými rádobyherci se kterými se už od začátku jedinec s IQ vyšším jak 25 nemá proč identifikovat v naprosto jalovém snímku bez příběhu a alespoň pokusu vytvořit atmosféru thrilleru o horor se nejedná v žádném případě,pokud tedy nemáte zálibu v přecházení z pokoje do pokoje bez jakéhokoli smyslu.V rámci žánru se jistě najdou daleko povedenější věci, třeba https://www.csfd.cz/film/424795-hush/komentare/ z roku 2016. Tohle je nudná nelogická patlanina .Jako rozhlasové drama na nedělní odpoledne při práci na zahrádce snad, ale jinak naprostá ztráta času . ()