kingik

Fuj, dvakrát jsem nad ní v minulosti masturboval. Jdu si uříznout pravačku, říkejte mně Ash. Nejdřív ale musím koupit odpadkový pytel, abych jej Katy Hnus Perry narazil na tu ohavnou blond hlavu. Neskutečně nepovedená image. Klip ujde, ona se nedá. I na Nicki Minaj se dá zvyknout, Terry Crews solidní madman, nápady se vrší. Jenže ústřední postavou je Kate, je to její klip, a ta je nejhorší po všech stránkách. Song se mně nelíbí. 6/10 ()

corpsy

Aj keď Katy točí v poslednom čase už len viac a viac nezmyslené videoklipy, možno to nazvať krízou. Dúfajme. ()

Hornet.CZ

39% / Samotná písen se mi nelíbí ani když pošleme do pr**le Nicki Minaj, je to prostě už na mě moc ale na poli remixů se zázrak konal, který ukázal na svět Valentino Khan, dle mého by pak celkový výsledek vypadal dobře kdyby se tento remix pokládal za oficiální song a nebo mu alespoň dali video. Každopádně video k originálu pokud nebudu brát vážně tak jsem se vcelku pobavil, tedy pokud nepočítám část s Nicki kdy jsem se neměl u čeho bavit. Video: 54%, Hudba: 24% ()