Moje máma vaří lépe než tvoje

(pořad)
  • Slovensko Moja mama varí lepšie ako tvoja

Rodinno-zábavná televízna show nielen o varení. Dve súperiace rodiny si navzájom skrížia varešky a bojujú svojimi "naj receptami", ktoré musia uvariť deti za pomoci svojej mamy či otca. Slovenská súťažná kuchárska show. (TV JOJ)

oskiii odpad!

Přehlídka zoufalosti a neúcty k surovinám. Parta vidláků se přišla dobrovolně shodit. Hlavně mě totálně dostávají zázračné schopnosti soutěžících. Připravit dušením kus hovězího zadního za 8 minut...to ani omylem. V tomto pořadu je však možné úplně všechno. Tuhle sestříhanou šaškárnu máme brát vážně? ()

classic odpad!

Nenažraný moderátor Zimnýkoval, alias 'Junior' , bude zrejme tým úplne najväčším karieristom na televíznej obrazovke, nakoľko ho zakaždým všade "vidieť i počuť" , a tak sa tým pádom divákovi a poslucháčovi nielenže automaticky sprotiví, ale najmä ten už má plné zuby takýchto všelijakých sajrajtov, ktoré sa nielen v komerčných televíziách, bohužiaľ, rozmnožili, ako huby po daždi ! A mimochodom,  korunovanou kráľovnou vo vývoze týchto smradľavých smetí, je práve "Jojka" , ktorá je vôbec najpopulárnejším SMETISKOM širokô-ďalekô. ()

balcazar

Reláciu vďaka priateľke sledujem viac pár mesiacov. Nejdem to zhadzovať len preto, že je to slovenské, ako to tu pri hodnoteniach a komentároch býva. Pozerám sa na to z viacerých hľadísk: kto sa snaží získať nejaké super recepty do svojej kuchárskej knihy, často nepochodí, treba variť rýchlo. Samotná relácia však má nápad, ktorý má skvelý potenciál. Obmedzený čas, ktorí majú súťažiaci na varenie, sa rýchlo míňa a pri zásahu rodičov/špecialistu ešte rýchlejšie, a tak vás núti tŕpnuť, či nedajú na tanier totálnu s*ačku, alebo či naň aspoň niečo dajú. Čo však musím vytknúť a čo ma donútilo znížiť hodnotenie zo 4 na 3 hviezdy, je neustále vyťahovanie postavičiek ako Heteš či Habo, ktorí sú buď psychicky mimo, alebo im JOJ-ka káže robiť šou, aby si zvýšila sledovanosť. Úrovňou sa však takto dostáva na úroveň Farmy a ostatných kravín. Napriek tomu to je za mňa relácia, z ktorej keď nestihnem v daný deň nejakú časť, som ochotný si zapnúť dodatočne večer a dopozerať ju. A o tom to zrejme je, no nie? ()

Kukolar

V prvom rade je to reality show a kto od toho očakával varenie a la Heston Blumenthal či Gordon Ramsey... sorry. Dve rodiny proti sebe a mladšia generácia varí podľa pokynov staršej generácie. A prečo nie? Zábavná oddychovka na podvečer pre tých, ktorí si aspoň čaj dokážu sami spraviť (pre domácich nekuchárov verím, že wtf?), niečo nové v TV a v porovnaní s Farmár hľadá ženu, Vyvolení a podobnými embólami sa na toto pozerať DÁ. Pre pseudointelektálov dnešnej doby radím prepnúť na iný omnoho kvalitnejší program.... napr. Riskuj alebo AZ kvíz. Tam sa zabavíte. Uvoľnené, nestrojené. Mňa to baví. ()

kaposlav odpad!

Výsmech ľudskej inteligencií, alebo realita intelektu komerčného hnoja na TV JOJ? Dnes som si pozrel prvýkrát túto reláciu a myslím si, že aj poslednýkrát. Jedna uvarí gebuzinu a keď varí druhá, tak ma nemiestne poznámky. Moderátor vypadá ako latentný gay, ktorý sa na oko snaží byť vážny, ale pritom zosmiešňuje súťažiacich a vlastne aj sám seba. Finálny rozhodca ma jediný úroveň, aj keď mi nepríde ako odborník, ale len ako zbehnutý kuchár, čo ma čo povedať. Aspoň nebol falošný a povedal, čo si myslí relatívne serióznym spôsobom. Celkovo je to relácia na úrovni podradnej TV pre nočné hodiny a pre polodebilov, ktorí nemôžu spať. ()

• Súťažiaci sami posielajú 10 receptov. Jedna ingrediencia z jedného receptu sa potom nachádza v zvone. Ak je to ingrediencia, ktorá je vo viacerých receptoch, pod zvonom sú dve. Po odohraní 2-3 dielov musia súťažiaci doposlať ďalšie recepty, aby ich bolo stále 10. Súťažiaci nikdy nevedia, čo bude pod zvonom. (ČSFD)
  • Natáčanie jedného dielu trvá zhruba 4 až 5 hodín a natáča sa 3 dni za sebou po dva diely. (ČSFD)
  • Rodina Lhotovcov vyhrala 9-krát za sebou a vyrovnala tak rekord zo španielskej verzie tejto súťaže. (Johnny.ARN)

Časové pásmo bylo změněno