Strýček Sam

• Česko Vivat Amerika!: Den nenávisti (více)

Seržant Harper zahynul v operaci Pouštní bouře v palbě svých vlastních jednotek, a jeho rodina ho chce pochovat v rodném městě jako válečného hrdinu, i když nebyl ideálním manželem. Pohřeb se má konat počas oslav Dne nezávislosti, který ale pro mnohé již není důvodem na hrdost. Když parta chuligánů zapálí americkou vlajku, netuší, že probudili ducha pomsty, který se rozhodl potrestat všechny, kteří podle něj nejsou dobrými vlastenci. Městem se toulá hrůzná postava v kostýmu Strýčka Sama, a nikdo si nemůže být jistý životem! (oficiální text distributora)

cariada

Silně mě to připomíná jiný horor kde vraždil někdo v masce Regana. Je vidět, že amíci jsou vlastenci až na půdu. Jenže v našich končinách se to moc nechytá. Dějově to je taky slabší a gore efektů moc není. ()

Duoscop

Podle toho co jsem tady četl jsem čekal nějakou slátaninu tak na 1 či 2*, ale místo toho je to docela povedená vyvraždˇovačka. Zombie v převleku strýčka Sama vraždí obyvatelé městečka proto, že nejsou dost velcí patrioti. ()

Jello Biafra

Od režiséra legendárneho Maniac Cop som rozhodne čakal viac než túto zlátaninu, kde je vrahom zombík v prevleku za Strýčka Sama. Výsledný pokus o horor nie je ani strašidelný a už vôbec nie vtipný. Je to skorej tak amatérský film až je k plaču. ()

Skalda

Celkem slabé - ale jako jednohubka na podívání s kamarády stačí - ty kamarádi jsou nutný abyste se měly jak zabavit v pasážích mezi jednotlivými mordy, k ukoukání to moc není. Doporučuju jen fanatickým vyznavačům hororů, ostatní nechť se vyhnou obloukem a ušetří si hodnocení odpad! ()

Filmárik

Prečo sa ja idiot vždy nechám v požičovni nalákať skvelým obalom na film o ktorom vopred viem , že sa jedná o brak. Vivat Amerika je jeden z tých prípadov.Obzvlášť vydarená je záverečná scénka s explóziou pri ktorej krásne vidno nosné laná letiaceho kaskadéra.Asi nevyšlo na CGI. ()

djbarrel

Něco jako Maniac Cop, jen s tím rozdílem, že tady je místo vraždícího poldy, vraždící voják ... Jo a taky je to o dost horší, trapnější a blbější a samozřejmně zbytečnější ... Když přidám katastrofální český dabing, je to opravdu lahůdka. 15 % ()