Ocitáme se v New Orleansu v roce 1917 ve čtvrti červených luceren. Prostitutka Hattie (Susan Sarandon) žije se svou dvanáctiletou dcerou Violet (Brooke Shields) v bordelu Madame Nell. Protože je Violet odmalička obklopená atmosférou sexu a divokých večírků, touží se stát také prostitutkou a tak Nell zorganizuje aukci o její panenství. Za několik měsíců se Hattie vdá za bohatého zákazníka a Violet se přestěhuje k mladému fotografovi Bellocqovi (Keith Carradine), který je do ní bláznivě zamilovaný. Violet se tak stává podivnou figurkou - předčasně vyspělou ženou, která v srdci přesto stále zůstává nevinným dítětem. (Sofia)

Elisson

na Brooke Schields sa rozhodne pozerať dalo....len by ma zaujímalo akým životom tá herečka žila keď ako 12-13 ročná hrala v takýchto filmoch (ešte aj Modrá lagúna)....film bol celkovo dosť priemerný, originálny len námetom, hraničiacim s pedofíliou alebo rovno pedifilnym....hm v knihe by sa to dalo opísať ešte aj lepšie, ale vo filme by bolo protizákonné robiť také veci s herečkou, už toto bolo dosť odvážne.... ()

GzL

Jednou jsem řekl právníkovi, který mě zastupoval v jisté věci, že je již jaro a děvčata začínají chodit méně oděna. On mi na to opověděl, že je to spíš nevýhoda, protože většina děvčat, vzhledem k svým proporcím, by se obnažovat vůbec neměla, a že nejvíc se obnažují ty, co by měli zůstat oblečené. A to je myslím i případ Susan Sarandon. ()

Flarnytryl

Brooke Shields je krásná a v Pretty Baby se na rozdíl od svých pozdějších filmů ještě alespoň snaží hrát, takže svým výkonem neurazí ani nenadchne. Námět filmu by mohl být zajímavý, jenže je žalostně nedotažený a děj často plyne kupředu nepříjemně pomalu. A tak jediné, čím snímek opravdu zaujme, jsou někdy poněkud samoúčelné záběry na nahou Brooke Shields, která divákům ukáže zhruba 99 procent povrchu svého těla - nejedná se však v tomto ohledu o nejodvážnější film sedmdesátých let, v Madynce jsou Jonna Liljendahl a Liv Alsterlund zabrány ještě odvážněji a to se přitom jedná o mnohem přirozenější záběry. ()

leonskennedy

Dobrý je že je tam Brooke Shields docela často nahá asi ve 12ti letech a to moc ve filmech neuvidíte.Škoda že jí nebylo o malinko víc ,ale nemůžu mít všecko.Jinak už mi film ničím moc neupoutal snad s vyjímkou scény jejího odpanění v již zmíněných 12ti letech. ()

angelle

Vyššie hodnotenie nedám, ani keby mi niekto zaplatil. Tretiu hviezdičku som dala len za koniec, inak celkom nuda. Čakala som od toho viacej. ()