Unforgettable

• USA Unforgettable (více)

Dramatický thriller sleduje Tessu Connoverovou (Katherine Heigl), která se jen těžko vyrovnává s koncem svého manželství poté, co se její bývalý manžel David (Geoff Stults) šťastně zasnoubí s Julií Banksovou (Rosario Dawson). Nejen že Julii přivede do domu, v němž s Tessou kdysi žili, ale i do života jejich dcerky Lily. Julia, která se snaží přivyknout nové roli manželky a nevlastní matky, věří, že potkala muže svých snů, muže, který jí pomůže udělat tlustou čáru za její ponurou minulostí. Tessina chorobná žárlivost však brzy překročí všechny meze a nezastaví se před ničím, dokud se z Juliina snu nestane naprostá noční můra. (HBO Europe)

TesterX

Standardní thriller, který má však zásadní neduhy - absolutní předvídatelnost, levný look, nulovou atmosféru. Celé to vlastně zachraňují hlavní herečky - nebýt jich, tak je to Céčkový odpad. ()

Kushina

Aneb když se žárlivá ex rozhodne nevzdat, a je ochutná pro svůj cíl i vraždit a důkladně si vše promyslet. Občas mě sice zaráží fakt, že si policie s dnešní technologií nebyla schopna zjistit, z jaké IP adresy byly zprávy na FB posílány a že David byl takový pitomec, že si fakta nezjistil dřív a že samotná kráva Julie většinu času vypadala, že se snaží vše co bylo proti ni skrývat, ale dobře, dalo se na to koukat, i když jsem se chvílemi fakt chytal za hlavu, konečná scéna plná akce to ale nakonec zachránila. 55% ()

Mark1983

Už jsem viděl mnohem horší thrillery, a tenhle mi tak nudný, jak někteří tvrdí, nepřijde. Ovšem to záleží na úhlu pohledu, což já byl docela spokojen. ()

erion26

Předvídatelné a jednoduché. Žádné napětí, leknutí, nic, co by se dalo ve filmu tohoto typu očekávat. A jak rychle Lise dorostly za 6 měsíců vlasy? Herecké obsazení taky zklamalo. Na nudné odpoledne ok, ale víckrát bych si film nepustila. ()

fernandez

Typický tuctový thriller bez atmosféry a napětí. Neurazí, nenadchne. Vše zajímavé je v traileru a závěr nepřekvapí. ()

GeorginaAnne

Katherine Heigl mám ráda, je skvělá herečka a ještě k tomu krásná ale vůbec bych do ní neřekla, že dokáže zahrát takovou mrchu. Zvládla to ovšem skvěle a i když jsem soucítila s Julií, díky Tesse (Katherine) jsem si zamilovala i ji. Není to sice úplně nejlepší Thriller či Drama ale je to dobrý průměr, jsem spokojená :-) ()

Pucifalek odpad!

Film se celou dobu tvářil jako průměrná TV zápletka, ale konec z toho udělal totální odpad. Scénárista i režisér musí mít downa a k tomu brutálně fetovat. Jinak tu debilnost nelze vysvětlit. ()

randalll

Kolik filmů s touhle tématikou už bylo natočeno ? Stovky ? Od začátku je už jasné oč jde i jak tohle vše skončí. Snad jen podívaná na krásné hérečky stojí za tu nudu. Jen to mi brání abych nedal odpad. ()