Beyond Her Lens

• angličtina Beyond Her Lens (více)

Beyond Her Lens je inspirován životem a prací válečné fotografky Jany Andert. Alex (Lucie Vondráčková) se vrací do Prahy do dlouhé nelehké době strávené v Iráku a nedokáže se s tím, co zažila, vypořádat. Především obraz iráckého chlapce Aliho (Kryštof Sochor) jí nejde z hlavy, ačkoliv si nechce připustit zažité trauma. Vrátí se přesto Alex ke své nebezpečné práci, nebo se rozhodne pro rodinný život? (Kinolucerna.cz)

NinadeL

Velmi dobrý kraťas. Pokud by takto hrála Lucie Vondráčková i v celovečerních filmech, nebylo by co kritizovat. #BookTheFilm ()

Slezi

Vzpomínám na The Guilt List, který mi připadal moc povedený. Tady zase o level dál. Dobrá práce. ()

• Hudební skladatel Sani Baladi v soundtracku použil íránský nástroj santur, který si pořídil pouze pro účely tohoto filmu. (Brouzdalka)
  • Kvůli rozvodu s Tomášem Plekancem se Lucie Vondráčková nezúčastnila premiéry filmu v Praze, protože jejím synům byly odebrány pasy. (Duoscop)
  • Film se natáčel v Mirošově u Plzně, Praze a na letišti v Hořovicích. (Brouzdalka)