Potomek původních obyvatel Cabot Cove se vrací, aby získal zpět půdu svého kmene. (SkyShowtime)

Tai_K_B

Plně kostýmovaný indián (tedy, jestli Srílančan Bernard White vypadá jako algonkinský indián, tak já jsem čínský bůh srandy) přijel na svém bujném oři na slavnost u příležitosti výročí založení Cabot Cove, před starostou zabodl do pódia oštěp s kopií starého pozemkového darovacího dekretu a posléze všem oznámil, že území pod celým městem je jeho a všichni že dopadnou jako členové družstva Svatopluk (ano, mám na mysli ty, co v devadesátkách naletěli H-Systemu). Jaké je pak jeho překvapení, když po takovémto entrée z jeho přítomnosti nikdo z místních není zrovna nadšen. A když je pak na radnici nalezena mrtvola s kopím v hrudníku, lynčování je na spadnutí…  |  Tahle epizoda je taková… nemastná neslaná, ale pořád lepší průměr. ()

tribican

Taková "américká" vesanská klasika - osamělý hrdina/zloduch vs. rozzuřený dav, který bere spravedlnost do svých rukou. Rozuzlení je bohužel naprosto banální, že ani to Jessičino zapálení tuhle epizodu neutáhne. ()