Jetsonovi

Jetsonovci

Rodinný / Animovaný / Komedie

USA, 1990, 81 min

John Debney

Docela vtipný fil o rodince z budoucnosti. Seriál jsem kdysy dávno viděl na cartoon network ale už jsem skoro zapoměl o čem byl a tohle bylo alespoň pěkné připomenutí.(31.8.2009)

Ten US styl humoru sa tuna od Hanny a Barbery az tak nepodaril ako povedzme u Flinstoneovych, Medveda Yogi . teda Yogi Bear Show. Dost je ten humor Europe vzdialeny. 55 %(9.1.2016)

Na můj vkus je to možná až příliš dlouhé. Ale i tak to byl rozhodně jeden z těch lepších kusů... // 71%(6.4.2015)

Seriál jsem nikdy neviděla, ale tohle mi myslím na ukázku docela postačilo. Starý známý svět Hanny-Barbery, tentokrát v budoucnosti. Převlečený klon super úspěšných Flintstoneových v bledě modrém. Dnes už sice příliš poplatné době, ale to jsou koneckonců všechny ty americké rodinky taky. Ať už jde o kreslený nebo hraný humor, všechno funguje na stejné bázi a je jenom na nás, jestli se naladíme na stejnou notu. Mé skromné přání do příštího příbalu je ale rozhodně film, kde se Jetsonovi setkávají s Flintstoneovými – to by byl větší šlágr :)(9.2.2009)

Takový méně vtipný předchůdce Futuramy. 60%(9.7.2010)